nasiona marihuany

Psilocybe Cubensis [McKennaii]: McMonotub

Wyszukiwarka Forumowa:

adex1007

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2017
Postów
72
Buchów
1
Widzę że sprawnie ci to idzie, myślisz że taki sterylizator uv jak np w restauracjach mają do jajek nada się do utrzymywania sterylności narzędzi, folii na printy, igieł i strzykawek do szczepienia itd ? Mam w planach zrobić takie mini laboratorium w wolnym schowku i kompletuje sprzęt, a chciałbym żeby wszystko co potrzebne było w pokoju co by z tym nie latać po całym domu.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Widzę że sprawnie ci to idzie, myślisz że taki sterylizator uv jak np w restauracjach mają do jajek nada się do utrzymywania sterylności narzędzi, folii na printy, igieł i strzykawek do szczepienia itd ? Mam w planach zrobić takie mini laboratorium w wolnym schowku i kompletuje sprzęt, a chciałbym żeby wszystko co potrzebne było w pokoju co by z tym nie latać po całym domu.

Siemasz... myśle, że skoro lampy UV sprawdzają się u dentysty to w takim mini laboratorium tym bardziej... też ostatnio przeglądałem tego typu oferty... pozdro

########################

Siemacie... :tiphat:

McKennaii... muszę lekko uporządkować zaległe foty III rzutu...

Piątek








Sobota




Niedziela








:def1:

Wysuszony II rzut... bez paru sztuk badanych na świeżo...


... oraz bonusowo foty A++ z pudła obok... wczoraj i dzisiaj...




Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

McKennaii... zaległe zdjęcia z kosy III rzutu...










Cdn...
:tiphat:
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Pięknie waran lecisz z tematem. Widać,że masz doświadczenie i z racji tego mam takie pytanko, czy możliwe jest połączenie np słoika kukurydzy i solika żyta już skolonizowanego w taki sposób ze robisz z tych roznych substartów jedną tackę? oczywiscie i na kuku i na życie ta sama odmiana.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Pięknie waran lecisz z tematem. Widać,że masz doświadczenie i z racji tego mam takie pytanko, czy możliwe jest połączenie np słoika kukurydzy i solika żyta już skolonizowanego w taki sposób ze robisz z tych roznych substartów jedną tackę? oczywiscie i na kuku i na życie ta sama odmiana.

Siemasz... mocne pytanie... nigdy tak nie robiłem ale teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie... gorzej mieszać przed sterylizacją... radził bym tylko użyć grubszą warstwę okrywy (bo niewiadomo jak taki skolonizowany zmieszany substrat będzie się zachowywał w miarę utraty wody)... pozdro
 

morphik92

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2020
Postów
109
Buchów
0
Chyba spróbuję bo mam jeden mały sloik kuku juz praktycznie w pełni skolonizowany i jeden żyta chyba ze poprostu z tych skolonizowanych pozaszczepiam inne słoiki hmm . Jak zrobię tackę to dam znać czy dało rade :) dzięki pozdro:)
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

McKennaii... IV rzut wystartował...






Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

McKennaii... wczoraj...










... dzisiaj...






... jeszcze kilka zostawiłem na substracie... niech trochę podrosną... prawdopodobnie gdy wrócę z pracy przyjdzie ich czas :def1:

Na koniec fota: Waran gotuje... wczoraj po pracy musiałem sklecić obiad na jednej patelni bo mi miejsca brakło na kuchence :freak:


Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Siemacie... :tiphat:

McKennaii... w dniu dzisiejszym pozrywałem niedobitki... czym kończę ten projekt na rzucie IV...




Dziękuje za uwagę i pozdrawiam :tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,137
Buchów
3,657
Odznaki
3
Panowie Moderatorzy proszę o przeniesienie do ukończonych... pozdrawiam :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół