nasiona marihuany

Potrzebna porada/pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
Witam.
White widow auto 24 dni i od kilku dni zauważyłem u niej jakieś jakby przebarwienia jasnozielone dla informacji gleba canna terra professional, miała 2tyg temu flushing ponieważ za dużo papu miała i paliło liście, ale po tym zabiegu było już wszystko dobrze. Te przebarwienia to normalne czy mam jakoś zacząć działać.



Oraz uborykam się z innym też problemem, moja Gorilla glue auto ma dzisiaj dokładnie 40 dzień i nie kwitnie, zrobiłem jej wczoraj flushing ph wypłynęło z niej 5.1 teraz jest 6.2nie wiem może przez ph nie kwitnie czy trafiło mi się na jakąś dziwną pestke od początku była jakaś dziwna liście mocno zielone i odbiegała od swojej siostry, a od tygodnia ta dziwna poszła w górę i przegoniła siostra, zaznaczam ze ta druga juz kwitnie dobre 15 dni.Nie wiem co mam robić proszę o pomoc. Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.



 

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
Dzięki bardzo, a te white widow to normalnie rośnie czy coś sie zaczyna dziać
 

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
musiałbyś zrobić foty przy wyłączonym ledzie.
Jakie stosujesz nawozy? Widać po niej i tak, że zdeka bombardowana pierwiastkami co jej nie pasuje..
Jak ryjek wpie****i kolbe kukurydzy przy akompaniamencie harmoszki Włóczykija na pomoście i ktoś próbuje mu wepchnąć drugą kolbę do pełnego już brzucha, to też mu tak wykręca uszy jak tym młodym listkom :D

Własnie najlepsze jest to, że tylko raz dostała 1/3 dawki biohumus extra to było jak miała 14 dni, mi się wydaje, że ta ziemia canna terra profesional dała jej za dużo, ale dzisiaj patrze i wszystko w normie chyba miała za dużo trochę azotu, ale jest git. Dzięki za zainteresowanie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół