nasiona marihuany

Popalone prawie wszystkie liście w tydzień, po 8ym tygodniu! :( czy coś jeszcze z tego będzie?

Wyszukiwarka Forumowa:

mario kart

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
11
Buchów
0
Polecam zmienić nawozy na Biotabs i zacząć lać wodę z kranu tak jak ja. Oszczędzisz sobie problemów z roślinami, kombinowania i wk***iania.

Dzięki, co konkretnie na mały growbox i 1-2 automaty byłby najlepsze od Biotabs? Ewentualnie proszę o przekierowanie do wątku w którym mogę o tym więcej poczytać.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zestaw startowy
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13

Nie kupuj narazie biotabs, wykorzystaj pierw ten trypack co masz na poczatek starczy, ja ciagle lece na biobizz i normalnie rosnie musisz tylko kontrolowac ph wody i je zbijac, kup sobie papierki lakmusowe i na nastepny raz mozesz dokupic mikoryze great white granular, a jak juz bardzo chcesz to te 250 zl zamiast na biotabs zainwestuj w miernik ph i plyn do przechowywania elektrod.

A narazie wpisz se w google "[nazwa twojej miescowosci] twardosc wody" powienien wyskoczyc test wodociagowy ja na nim mam ph7.7(po sprawdzeniu papierkiem lakmusowym wychodzi ok 8ph).Jak masz ph 7.5-8 w tescie to przelej donice 3 L wody z 5 lub 6ml octu woda bedzie miala wtedy ok 6ph, nastepnie podlej 1L wody z 1ml octu i 80% zalecanej dawki grow bloom i topmax
 

mario kart

Member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
11
Buchów
0
Nie kupuj narazie biotabs, wykorzystaj pierw ten trypack co masz na poczatek starczy, ja ciagle lece na biobizz i normalnie rosnie musisz tylko kontrolowac ph wody i je zbijac, kup sobie papierki lakmusowe i na nastepny raz mozesz dokupic mikoryze great white granular, a jak juz bardzo chcesz to te 250 zl zamiast na biotabs zainwestuj w miernik ph i plyn do przechowywania elektrod.

A narazie wpisz se w google "[nazwa twojej miescowosci] twardosc wody" powienien wyskoczyc test wodociagowy ja na nim mam ph7.7(po sprawdzeniu papierkiem lakmusowym wychodzi ok 8ph).Jak masz ph 7.5-8 w tescie to przelej donice 3 L wody z 5 lub 6ml octu woda bedzie miala wtedy ok 6ph, nastepnie podlej 1L wody z 1ml octu i 80% zalecanej dawki grow bloom i topmax

Dzięki wielkie za fachowe wyjaśnienie! :flower:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół