nasiona marihuany

MH 250 W / HPS 400 W | 0,64 / 1 m2 | OS-owy Growlog i nie tylko...

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 30
Weg: 22/30
FP: 18/6
Moc: 250 W
RH: 60%
Temp: Dzień: 31*C / Noc: 27*C

Witam!

Dzisiaj nie mam jakoś weny do pisania, tak więc krótko i na temat.
Wczoraj wymieniłem w namiocie oświetlenie. Teraz plantom przyświeca tylko HPSik 250w. Wstawiłem dodatkowy wentylatorek, który wieje w kierunku żarówki. 7 plantów ma już wciśniętego biotabsa. Zostały mi jeszcze trzy do użycia. Fast Black Domina od Deutera chwilowo jest na balkonie. Wyraźnie jej było za duszno w namiocie i zaczęło jej od ciepła wykręcać liście a gleba nie przesychała. Wnioskuję, że to wina wyłączonej cyrkulacji w mieszaku (wieje w jednym kierunku), ale to przez brak miejsca i rozmiar mieszaka.

Oto ona:



A tu cała reszta:





Do następnego!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Takie wynoszenie roślin z Boksa na balkon grozi wniesieniem pasożytów do boksa. A ciężko później wybić to bez chemii i przestoju z grow.
 
Z

z\G/esio

Guest
Nigdy z niczym innym oprócz przędziorków nie miałem do czynienia na tej miejscówie (jeden epizod) i nie było to spowodowane wystawianiem na balkon. Te pasożyty to w medium się mogą zalęgnąć tak? O wciornastki Tobie chodzi?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
O wszystko dosłownie. Buk wie co Ci tam się przyczłapie. Mszyca, wciornastki, przędziorki, mocznik ( [MENTION=83746]_FINEASZ_[/MENTION] ), ziemiórki, skoczkohonzy, wełnowce i różne inne.
 
Z

z\G/esio

Guest
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] posłuchałem Twojej rady i plant wrócił do boxa. Wczoraj się śmiałem a dzisiaj jak zobaczyłem na balkonie pogryzione liście rzodkiewek i jakieś robaki na spodzie liści to mi mina zrzedła.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jakbyś mnie posłuchał to byś nie wsadził tego z powrotem do boxa. :dance:
 
Z

z\G/esio

Guest
Słuszna uwaga hehe Plancik trafił do drugiego namiotu i od dzisiaj liczę mu pierwszy dzień indukcji. Dwie może trzy najlepsze sztuki również przeniosę na dniach, jak się zrobi miejsce.
 
Z

z\G/esio

Guest
Jeden z Bortkowych crossów Purple Majik x Critical Hog samoczynnie zaindukował/pokazał płeć, przy FP 18/6 i również trafił do większego namiotu pod 12/12. W sumie nie ma co się dziwić bo jest to jedna z dwóch roślin z najlepszym wigorem (obok Blue Pakistan). Następne przenosiny, kolejnych dwóch roślin nastąpią jutro. Dzisiaj ściąłem w końcu tylko jednego AF-a, więc nie ma jeszcze na tyle miejsca w namiocie.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Zaindukował na pewno? Czy chodzi Ci po prostu o pokazanie preflowerow? Takowe to normalna rzecz przy odpowiednio długim wegu. :)
 
Z

z\G/esio

Guest
Oczywiście pokazała preflowery i ujawniła płeć. Mi pierwszy raz takie coś się zdarzyło u sezonówki, ale wiem, że to normalne.
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 37

Siemka!

Przez miniony tydzień planty zaliczyły progres w przyroście i to jest najważniejsze. Po raz kolejny lecę bez żadnych treningów.
Na liściach niektórych plantów są plamy i są powykręcane. Plamy wiem, że po mikoryzie bo już tak miałem w innym projekcie. BioTabsy też już pewnie powoli działają... Wczoraj podlałem je wodą gazowaną i dzisiaj widzę bardzo pozytywny efekt wizualny. Liście na szczytach z wigorem sterczą do góry. Będę ją teraz lał cały czas skoro tak im posmakowała. Już drugi Bortkowy croosik określił płeć. Przeniosłem go dzisiaj do większego namiotu pod 12/12

Tutaj jest jeszcze w mniejszym



0,64 m2



1 m2



Do następnego!
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Dzień projektu: 37

Siemka!

Przez miniony tydzień planty zaliczyły progres w przyroście i to jest najważniejsze. Po raz kolejny lecę bez żadnych treningów.
Na liściach niektórych plantów są plamy i są powykręcane. Plamy wiem, że po mikoryzie bo już tak miałem w innym projekcie. BioTabsy też już pewnie powoli działają... Wczoraj podlałem je wodą gazowaną i dzisiaj widzę bardzo pozytywny efekt wizualny. Liście na szczytach z wigorem sterczą do góry. Będę ją teraz lał cały czas skoro tak im posmakowała. Już drugi Bortkowy croosik określił płeć. Przeniosłem go dzisiaj do większego namiotu pod 12/12

Tutaj jest jeszcze w mniejszym



0,64 m2



1 m2



Do następnego!

Co to za woda gazowana ? Mierzyłeś ph ? Fajnie jak byś się podzielił bo tez chciał bym zalać czasem gazowaną
 
Z

z\G/esio

Guest
Gościu nie cytuj całego posta ze zdjęciami żeby zapytać o wodę! :spam:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół