nasiona marihuany

MH 250 W / HPS 400 W | 0,64 / 1 m2 | OS-owy Growlog i nie tylko...

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 130
FP: 11/13
Moc: 250 W

Dziewczyny ładnie nabierają masy, podlewam je codziennie po trochu. Na przemian woda / woda + Bio P-K z góry i do podstawek. Space Cookies potrzymam na pewno do końca przyszłego tygodnia. Jest zdecydowanie bliżej końca w porównaniu do koleżanki.

Po lewej Space Cookies, po prawej Bortowy crossik

IMG_20201011_164124~0.jpg

IMG_20201011_171315.jpg
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzień projektu: 135

Siemka!
Dziś był :harvest: Space Cookies. W namiocie został ostatni crossik od Bortka. Strasznie wolno dojrzewa, ale widzę, że czekanie wynagrodzi mi plonem :) Być może w weekend znajdę czas i przeniosę go do 0,64 m2 a młode sadzonki przeniosę do większego boxa.
Jeśli chodzi o SC to jestem zadowolony. Pewnie powinienem ją jeszcze potrzymać z 1-2 tyg, ale jak wcześniej wspominałem zmusiła mnie do tego sytuacja. Przypadkowy topping, który kiedyś zrobiłem niechcący po pijaku, wyszedł jak najbardziej na plus :)

Space Cookies











Ostatni rodzynek projektu :)


Do następnego! :salut:
 
Z

z\G/esio

Guest
Projekt uważam za zamknięty. Dziś skończy żywot ostatnia ślicznotka. Temat można przenieść do niedokończonych, gdyż nie będzie wyników ani zdjęć suszu. Ogólnie dziwny to był projekt. Rośliny ścinałem pojedynczo i w sumie nawet nie chciało mi się tego spisywać i podliczać, ile z każdej sztuki powychodziło. Dzięki odwiedzającym za komentarze i buszki!
 
Z

z\G/esio

Guest
Nawet Twoje crossy mistrzu pomyliłem i nie wiedziałem, który jest który. Więc co tu więcej pisać. Wstawiam jeszcze fotę ostatniej rośliny, która poszła dziś pod kosę. Ma lekko fioletowe pheno :)



Jeszcze raz dzięki Bortek za pestki! Uratowały mi ten projekt :)

---------- Post Zaktualizowany 13:05 ---------- Data pierwszego postu 12:57 ----------

IMG_20201031_125131.jpg


IMG_20201031_125121.jpg
 
U

Usunięty 80839

Guest
Siemanko!
Postanowiłem zamieścić tutaj kilka słów, co tam słychać u poczciwego growera ;)
Aktualny projekt jest w 76 dniu.
W mniejszym namiocie mam aktualnie 10 roślin a większym 9.
Jak zwykle Bortkowe krosy rosną bezproblemowo a reszta to już rożnie. Niektóre są przyblokowane i wyjadają z liści, niektóre dalej nabite azotem, ale mimo tego ładnie kwitną. Podlewane były tak samo więc wykluczam niedobory.
W 1 m2 przyświecam teraz Lumatekiem HPS 250w, FP 12/12
Stwierdziłem jakiś czas temu i tak cudów nie wycisnę z tych regów, więc szkoda prądu.
W większym poksie przyświeca prawie 500W i FP też 12/12
Dwa Bortkowe krosy wczoraj zostały przeniesione do mniejszego boxa. Mimo tego mają teraz więcej miejsca.

Widok poglądowy z 1m2

6.jpg


Kilka fotek z większego boxa, Bortkowe krosy

IMG_20201207_213305.jpg


IMG_20201207_213648_28229.jpg


5.jpg


4.jpg


Do usłyszenia!
 
U

Usunięty 80839

Guest
Siema!
Dziś odbyła się pierwsza tura harvestowa. Ściąłem 9 z 19 plantów gdyż potrzebowałem wolną przestrzeń, żeby od jutra ruszyć z nowym projektem w 1m2. Pod kosę poszły cztery TCxAoF (wszystkie miały różowe pheno) i jedna G13 Haze x AoF (zielone) od Honzy.
Do tego dwa Masscracki (jeden różowe pheno), jedyny plant z pestek Żula i jeden plant od Bortka OIxPS
Te planty nie były poddawane opóźnionemu toppingowi więc doszły szybciej. Na placu boju pozostały jeszcze dwie G13 Haze, które puchną i cała reszta od Bortka, która była poddana treningowi.

3majcie kilka fot Masscrack 2.0 od Ambrosia Seeds , które niestety wyszły mi bardzo mizerne. Dzięki [MENTION=47765]Wooden Man[/MENTION] za ziarna! Plon miał być z nich niski i będzie niski, ale mógłby być na pewno lepszy o kilka gieta, ale się nie postarałem. Ogólnie szału plonowego z tej tury nie będzie, ale za to przy drugiej powinno być zdecydowanie lepiej.

para.jpg


ms2.jpg


ms1.jpg


msff.jpg


ms4.jpg


mszf.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Piszesz, ze sciales jedna g13h x aof, zielona... czy to znaczy, ze te co zostaly zlapaly inny kolor? ;)
 
U

Usunięty 80839

Guest
Niestety tylko Tropicany załapały róż/fiolet, jeden MC 2.0 i jedna LCxCH od Bortka, która była ścięta jakiś czas temu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
A jak zapaszek tych MC ? patrzę że trochę koloru złapały wiec powinny być słodkie ;) no i masz rację coś nie pykło powinno być na oko znacznie więcej
 
U

Usunięty 80839

Guest
W sumie wiem dlaczego wyszedł mi taki plon z tych Masscraków, ale nic z tym nie zrobiłem w odpowiednim momencie i teraz są efekty. Jeśli chodzi o rozróżnianie zapachów świeżych lub ususzonych pąków, to jestem w tym słaby. Dla mnie podczas harvestu i trymowania wszystko pachnie tak samo. W dodatku nie mam jakoś zwyczaju, żeby obwąchiwać kwiaty :) Tym bardziej jak się wyjmie z boxa kilka roślin jednocześnie to wszystko się miesza. Dopiero w trakcie konsumpcji będę mógł coś więcej napisać o smaku, zapachu dymku. Ostatnio raczyłem się palonkiem LCxCH od Bortka. Było wyraźnie czuć leśne owoce i znajomi chwalili, że smaczne palonko :) W weekend wrzucę fotki dwóch kolejnych plantów od Honzy, które pójdą jeszcze w tym tygodniu pod kosę i może podam jakieś wyniki pierwszej tury harvestu.
EDIT:
Porcjowałem dziś pąki i w trakcie prac te MC 2.0 wyróżniały się na tle reszty słodziutkim zapachem, typu poziomka/truskawka :)
No a w jednym pąku, pierwszym lepszym którego wziąłem do testów (NoMoBloJo od Żula) znalazłem nasiono w młynku :herm:
Z pierwszej tury wyszło na wadze 115 gieta, tak więc zgodnie z przewidywaniami szału ni ma. Pomimo tego jestem zadowolony gdyż wiem, że mam dzięki Wam forumowi koledzy eleganckie palonko :)
Dzięki wszystkim za ziarna! Niech Bóg Wam wynagrodzi dobrzy ludzie! Super, że się dzielicie!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 80839

Guest
Dzień projektu: 95

Bortkowe dojrzewające krosy Lilac Cookies x Critical Hog & Oaxacan Iranian x Peach Skunk
(W namiocie 1,44 jest osiem plantów)

IMG_20201225_184805.jpg

IMG_20201225_184405.jpg

2~0.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 80839

Guest
Dzisiaj był :harvest: kolejnej Lilac Cookies x Critical Hog [MENTION=90782]Bortek[/MENTION]
Ostatnie 4 sztuki dalej ładnie "wyjadają" z liści i puchną.





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół