nasiona marihuany

Skaner paczek jak zabezpieczyc

Wyszukiwarka Forumowa:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Jak zabezpieczyc paczke aby nie bylo widac ze nasiona sa w srodku? Mam zamiar wyslac filtr a w srodku ukryc nasionka okolo 15 roznych odmian.. myslalem zeby owinac bądz wylozyc cale wnetrze filtra folią alluminiową ale czy to przejdzie? Moze ktos ma lepszy pomysl..
Zapraszam do komentowania
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Dziennie wysyła się pewnie tysiące nasion i jakoś nikt się tym nie przejmuje. :sunny:

Orient orientem ale nie popadajmy w paranoje... Dziś Ci przeskanują paczkę, jutro zaczną podsłuchiwać, a pojutrze wszczepia czip pod pozorem szczepionki na korona wirusa. :gand:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Tylko w kraju w jakim mieszkam posiadanie nasion marichuany jest nielegalne także to zmienia postać rzeczy.. Również wiem jak mniej więcej wygląda sytuacja w naszym urzędzie celnym no i tutaj nie chciał bym ryzykować bo na skaner wpada bardzo duża ilość przesyłek.. być może teraz mnie chociaż trochę zrozumiesz.. dosyć łatwo jest narobić sobie nie chcianych problemów
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
To wasz te nasiona z żarciem od papug np. i jakoś tak zrób żeby je później rozpoznać w tej paczce.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Nie chcialbym wyciągac z opakowan bo sa to rozne odmiany.. wiesz żeby nie pomieszać
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
[MENTION=93486]ostr007[/MENTION] Z tą folią aluminiową bym nie kąbinował- to bardziej może przykuć ich zainteresowanie na rentgenie.
Ja bym wysłał normalnie ,ale jak boisz się o przypał to bym dodał jakieś kolorowe cukierki, czekoladę- jakieś małe dupelerki ( może jakieś sluchawki nie działające kabel hdmi.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Może to i prawda.. najciemniej pod latarnią.. czyli ten pomysł z włożeniem do filtra może być kiepski..
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Majster- najprościej i najłatwiej - nie ma co przedobrzać. Cukieraski :don:
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Przecież granice pozamykane:jprd: to jak polecę:alien:
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Kup jakiekolwiek nasiona i do paczki nasion dorzuć pestki mj.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Ja nie wiem kiedy ty chcesz lecieć...
 
Ostatnia edycja:

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Ja nie wiem kiedy ty chcesz lecieć...

Chciałem leciec do naszej kochanej chodź zepsutej Polski w czerwcu ale nieprzewidziana akcja z wirusem wyszła.. miałem kupić i przywieźć nasiona ale skomplikowało plany.. szukam alternatywy żeby wysłać a tego się trochę obawiam bo wiem jak trzepią tutaj paczki.. coś na pewno rozkminie. Kiedyś wysyłałem razem z pestkam z biedronki bo najlepsze:pop: przeszło i chyba zrobię tak samo..
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witaj zapakuj tak nasiona, aby sie nie zorientowali że to nasiona konopi, filtr i jego kształt może zaciekawić na rentgenie, poczta zazwyczaj przechodzi, wysyłałem nasiona do USA,Niemiec, Irandii i problemu nigdy nie było
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół