nasiona marihuany

Tajemnice Rancza Skinwalker i okolicznych bagien [trawkaseeds] [gnomesgarden] [warr]

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
jak tam dziku wariacino, wszystko gra? :mal:

yol
nie wiem, czy rosną czy zostały za***ane, zniszczone, zjedzone nic nie wiem...
ustawke nasza ekipa miała i mam połamane zebra, kolejny raz roz***any nos i bez dwóch zębów hehe, równa burda była, u nich więcej strat bo z tego co mi wiadomo jeden na ojomie leży
znieczulam się wysokiej jakości crystalem i tylko wy***any leżę nic więcej, bo z bólu nie idzie wytrzymać
a co dopiero iść w teren, niedługo pomocnika poproszę o ogarnięcie sprawy, jak się zgodzi to zrobi robotę za mnie
foty będą z tego konta albo konta kolezki
aczkolwiek na nic się nie nastawiam i na nic nie liczę, bardzo długi czas nie były odwiedzane
są oddane w ręce matki natury i teorii prawdopodobieństwa
h*j, zawsze coś się roz***ie po drodze, nie ważne z jaką ilością zacząłem, będę się cieszył
jak przez to wszystko zakończę sezon z czymkolwiek.

moderacje prosze o nie wypie****anie fr do kosza jakby nie było przez dłuższy czas żadnej aktualizacji z mojej strony
jak zostanę z niczym to o tym poinformuje, a nie spie****e bez słowa.

pozdro
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Ach ta dzisiejsza młodzież :).

oj tu się pomyliłeś bo zostały mi 2 lata do 30stki hehe
a takie wyskoki nie są dla mnie nowością, czasami spraw inaczej nie da się załatwić
gdzie co osiedle to inny klan
dobrze ze mam dzialeczke zdala od miejskiego zgiełku i można dochodzić do siebie
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
92 rocznik to waść młody jeszcze, każdy ma swoje podejście do takich spraw, ale przy takim projekcie to lepiej się troche odizolować od kolegów, ziomków itp. jedynie najbliższe zaufane rodzinne relacje podtrzymać co by nie zwariować. Dobrze jest też nie myśleć negatywnie oraz nie wizualizować w bani w nieskończoność potencjalnej wpadki itp. Siła podświadomości ma ogromną moc:vir:

Zdrówka tam Dzikusie, ino do harvestu sporo czasu, rośliny poradzą sobie same aby tylko słońca i jedzenia nie zabrakło, trzymaj się tam:moon::chili:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
92 rocznik to waść młody jeszcze, każdy ma swoje podejście do takich spraw, ale przy takim projekcie to lepiej się troche odizolować od kolegów, ziomków itp. jedynie najbliższe zaufane rodzinne relacje podtrzymać co by nie zwariować. Dobrze jest też nie myśleć negatywnie oraz nie wizualizować w bani w nieskończoność potencjalnej wpadki itp. Siła podświadomości ma ogromną moc:vir:

Zdrówka tam Dzikusie, ino do harvestu sporo czasu, rośliny poradzą sobie same aby tylko słońca i jedzenia nie zabrakło, trzymaj się tam:moon::chili:

Ooo ktoś kto rozwija się duchowo/dba o rozwój świadomości. Szanuje i wysokich wibracji Gandzior!
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Dziku - Bziku!!! Żyjesz tam??? Doszedłeś do siebie??? Mam nadzieję że ruszysz z FRelką dalej po tych złamaniach. Taki piękny projekt i szkoda by było gdyby taki grow znikł z rozkładówki Forum.. życzę powrotu do zdrowia, mniej wyniszczających ustawek i sukcesów na koniec sezonu...
Daj znak życia. Trzymaj się Byku...
 
U

Usunięty 59382

Guest
Dawaj dziku upa i nie pie**ol bo juz na pewno sie wykurowales...
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
*1/4 Zara resztę wkleje

witajcie,

szczerze pisząc, bardziej robię tą aktualizacje dla śledzących ten wątek, niż dla siebie...

tak masz rację tso, już jakiś czas temu się wykurowałem i ból przeszedł, ale osobiście nie czuję już satysfakcji : z uprawy... z prowadzenia tego wątku... ze wszystkiego ogólnie pisząc.
.
jeden specyfik zawładnął moim postrzeganiem świata i sytuacji, nie chce mi się dosłownie nic. funkcjonować i żyć, chce mi się tylko ćpać.

w między czasie roz***ałem czyiś związek, nie wiem czy się zaczynam nie potrzebnie obwiniać... ale to nie ja zrobiłem pierwszy krok...
ku**a gdybym wtedy nie wyszedł z domu byłoby inaczej. ku**a miłość od pierwszego wejrzenia, pierwszy raz coś takiego poczułem, dziwne w h*j i nie prawdziwe, nie nie wierzę w to..
chyba po pie****iłem komuś zycie , nie potrafiłbym chyba ułożyć się psychicznie zerwać z beztroskim życiem i związać się z kobietą parę lat starszą, zlamalem wiele swoich moralnych zasad,

ku**a druga sprawą przez którą się czuje jak gówno to fakt, że dałem ciała i zawiodłem pana trawke i pana gnoma, miały być za***iste krzaki, pokaz ich możliwości, a przez moje zaniedbanie nie osiągne tego...

potrzebuje mentalnej izolacji, odejścia do świata otaczającego, wędrówki do hadesu i krainy cienia
tak mi dobrze, wmawiam sobie ze tym lecze mentalnego kaca, tak nie jest..

nie wiem czy uda mi się skończyć ten wątek.
ja średnio w to wierze, być może już wcale.

pomimo tego będę starał się doprowadzić go do końca, nie dla siebie - dla zainteresowanych.

zobaczymy jaki sens temu wszystkiemu nadadzą dalsze dni, tygodnie, miesiące, zdarzenia i następstwa.

jak znikne to napewno kiedyś wrócę hehe. bez spiny jakoś to będzie.
ryjek przepraszam, od***ałem, daj mi jeszcze chwilę dodatkowego czasu.

zdrówko i z fartem ludzie.

ps: *napewno mam tu jakiś wrogów, którzy się będą cieszyć z mojego niepowodzenia, ale mam jedno słowo : ***cie się k***y, na pochybel z wami sk***ysyny, tfuu.

85% zdjęć jest z 14 dni w tył, pozostałe z wczoraj..



















































































 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Dobry wariat! Prawdziwy Dzik!
Szanuje!!!
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Po sytuacji z żebrami planty i tak są niezłe. Ale nie ważne planty, ważne że jesteś... I przyszły sezon ogarniesz, a jak nie przyszły to jeszcze następny... Życzę zdrowia Dziku!!! Szacun!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół