nasiona marihuany

Tajemnice Rancza Skinwalker i okolicznych bagien [trawkaseeds] [gnomesgarden] [warr]

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
ps* ej sory mordy ale gdzie nie gdzie zdublowały mi się foty, ale to pewnie przez błąd matrixa przy wrzucaniu


6.06.2020





yo. będzie ok 250 roślin. afy, pafy, sezony, regi.


narazie odbyły się desanty łącznie na 150 roślin, poszczególno na 5 miejsc, po 30 na każde miejsce docelowe. na jednym spocie nie byłem więc fotki bez 30 roślin.


wszystko miało się odbyć jakiś czas temu , ale pogoda była małołaskawa i były przygruntowe niskie temperatury, rośliny przeczekały zły czas w folii.


miejsce uprawy gdzieś w dziczy w okolicach rancza skinwalker .
gleba różna, od czarnoziemu po mniej atrakcyjną. W zaopatrzeniu dolomit, siarka.


nawozy na wegetacje to salatera azatonowa, podlewane pierwszy raz nawozem - 2.06.2020.
dodawana będzie wtedy kiedy rośliny będą o to prosiły.
w niektórych dołkach wahania pH. wszystko wyklepane
na kwitnienie substral do pomidorów na zaawansowane flo będzie to burza kwiatów i pokminie nad boosterem.
opryski w razie potrzeby asahi SL, tytanit, previcur, topsin, amistar.
treningi w większości glebowanie. 50% roślin zrobiona od małej siewki na dwa szczyty.





Występują :


29.03.2020


TRAWKASEEDS/Warr


-Lemon haze
-SDH PAF
Sdognesia x CDG x Hashkush
Hashkush
-Gloria x Arne x CDG x Hashkush Diesel AF
AK47 x Diesel x White Russian AF
-MIX AF / PAF / REG /SEZ









—————


GNOMES SEEDS


-Black Domina FAST
-Amnesia Lemon FAST
-AK 47 FAST
C99 FAST
-Super Skunk AFGorilla Glue AF
Jack herer AF
G13 AF
Purple Kush AF
pineaplle AF
Cream Candy AF
Mazar AF
OG AF
Critical AF







----


14.04.2020





26.04.2020








mix sezony/pafy





3.05.2020





mix sezony / pafy


















11.05.2020




















25.04. 2020































































17.05.2020


























25.05.2020























 
Ostatnia edycja:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7




































[/url


[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1086007]



































do zdesantowania pozostałe warry, mix trawkaseeds, mix gnomes af/paf., i mix z kuponu wykorzystany u deutera. sez/paf


trawkaseeds/warr






z bona od deutera







gnomesgarden af/paf







w miare możliwości będę się starał aktualizować wątek. jak narazie masa roboty logistycznej. a raczej nie będzie ubywało a przybywało ogarniania. m.in wstawianie tylu zdjęć męczy hehe, ale jeszcze na ogólnym zdjęciu dziewczyny zlewają się z otoczeniem i ciężko je dojrzeć. niech rosną.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Gruuuby projekt. Nie wyobrażam sobie ogarnąć czegoś takiego. Będę kibicował i zaglądał jak sobie radzisz. Dobry z Ciebie DZIKU! Powodzenia i niech rosną!
 
P

PolnaMiedza

Guest
Świetna robota. Od ilości zdjęć dostałem lekkiego oczopląsu.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Gruuuby projekt. Nie wyobrażam sobie ogarnąć czegoś takiego. Będę kibicował i zaglądał jak sobie radzisz. Dobry z Ciebie DZIKU! Powodzenia i niech rosną!

w tym roku działam solo, wspólnik z roku w tył wydygał, jego strata.
jedynie mam dwóch pomagierów odpaliłem im po 10 roślinek, jak się postarają to się im opłaci z tego co sobie wyhodują
no i na koniec jak się sprawdzą to sypne im deko więcej niż pół kilo może nawet kilo do podziału i będzie git

---------- Post Zaktualizowany 15:01 ---------- Data pierwszego postu 14:58 ----------

Świetna robota. Od ilości zdjęć dostałem lekkiego oczopląsu.

Dziękówa, no ja dostałem pie****ca od ręcznego wrzucania fotek hehe nie tylko oczopląsu
pomyśleć że przez najbliższy miesiąc będę musiał je dokumentować pojedynczo
póki nie będą na tyle duże żeby zmieścić UP w kilku zdjęciach
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Piękny tytuł, swoją drogą ciekawa sprawa z tym ranczem a co do Twojego projektu... szaleństwo, jesteś albo kozak albo świr albo jedno i drugie :D pozdrawiam i życzę powodzenia :D
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Nie wyobrażam sobie ogarnąć tyle roslin ;) powodzenia dziku !!!
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Powodzenia konkretna ilość będzie roboty na jesień
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
O jasny ch*j, Dziku Ty ku**a konopny wariacie! Oby z fartem do końca uprawy i śmiało możesz zaopatrzyć parę kofiszopów haha.
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego projektu ;)
Na pewno będę zaglądać..
PoZDRawiam
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Piękny tytuł, swoją drogą ciekawa sprawa z tym ranczem a co do Twojego projektu... szaleństwo, jesteś albo kozak albo świr albo jedno i drugie :D pozdrawiam i życzę powodzenia :D

dziękuje, oby tak było, oby do końca
je**c system nie boję się konsekwencji, k***y *****e kiedyś 3 lata mi odebrali zrobię wszystko żeby wyj***c ten chory system jak się da

---------- Post Zaktualizowany 16:44 ---------- Data pierwszego postu 16:40 ----------

Nie wyobrażam sobie ogarnąć tyle roslin ;) powodzenia dziku !!!
dziękuje
grunt to spokój ducha, opanowanie emocji, pewność siebie, cel, i bujanie sie w bardzo hermetycznym środowisku gdzie każdy jest za każdym a najważniejsze ogarnięty, wtedy każdy każdemu pomaga i może na siebie liczyć
wg mnie to gwarancja sukcesu no i motywacja na koniec
stary jakbyś chciał to byś ogarnął, najgorzej jest się zabrać

---------- Post Zaktualizowany 16:45 ---------- Data pierwszego postu 16:44 ----------

Powodzenia konkretna ilość będzie roboty na jesień

dzięki, obym dotrwal do jesieni

---------- Post Zaktualizowany 16:54 ---------- Data pierwszego postu 16:45 ----------

O jasny ch*j, Dziku Ty ku**a konopny wariacie! Oby z fartem do końca uprawy i śmiało możesz zaopatrzyć parę kofiszopów haha.

dzięki mordo,
nasze biedne państwo potrzebuje legalizacji czy nie mam racji? ku**a ile by na tym zalatali dziur
ale nie będzie legalizacji bo na papierosach i wodce to żyje pół społeczeństwa
już powoli udaje mi się rzucić szlugi to nie będę finansował tych kur*w na wiejskiej
a wódki nie kupuje bo sam se robię bimberek od czasu do czasu i mam wy***ane

---------- Post Zaktualizowany 16:56 ---------- Data pierwszego postu 16:54 ----------

Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego projektu ;)
Na pewno będę zaglądać..
PoZDRawiam

dziękuje, zdrówko z farcikiem
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
dzięki mordo,
nasze biedne państwo potrzebuje legalizacji czy nie mam racji? ku**a ile by na tym zalatali dziur
ale nie będzie legalizacji bo na papierosach i wodce to żyje pół społeczeństwa
już powoli udaje mi się rzucić szlugi to nie będę finansował tych kur*w na wiejskiej
a wódki nie kupuje bo sam se robię bimberek od czasu do czasu i mam wy***ane

Święte słowa! Ale cóż w Polszy ćpanie..yyyy.. picie wódy jest cool i super ale jak jarasz trawkę rekreacyjnie toś jest zbir i łotr a do tego złodziej. Te sk***ysyny na bank zdają sobie sprawę z ilości hajsu jaki mogli by mieć z zioła ale mentalność komucha nie idzie w parze z ogólnospołecznym dobrem. Liczy się tylko własna, nachlana gorzałą, opasła morda. Jeden z drugim się na zielsku nie nachapią to wisz.. może jak "nasze pokolenie" będzie rządzić to coś się ruszy, choć ch*j wie. je**ć to. Też gibałem kawałek czasu i też stwierdziłem, że jak wyskoczę to będę chciał wyj***ć system na każdy możliwy sposób!! Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Rodzinę założyłem, syna mam. Nie chcę więc znów zjechać na puche.

Osobiście wielkim fanem alko nie jestem na dzień dzisiejszy, no ale dobre bimbo to bym opie****ił jak kompot po wf'ie. Byle tylko drożdżami nie zalatywał bimbuś hehe, taki dwa razy przeciągnięty już chyba jest spoko.

Nie zapomnę czasów jak walilem z zamiłowaniem włada pod bimbo i bimbo pod włada albo pod spirol z mety haha, organizm zapewne się za to odwdzięczy kiedyś jakimś zawałem ale za to moja hedonistyczna natura była w tedy zaspokojona.
Ach te czasy beztroskich 16-18 wiosen. Tak czy siak było, minęło. Wspominać fajnie ale jak widzę dawnego zioma co się w***ał w speeda i wali go namiętnie aż do dziś -czyli prawie 15 lat później - to aż przykro się robi, wrak czlowieka.. zero uzębienia oraz jakichkolwiek "zasad".
je**ć to. Trzymam kciuki co byś rzucił szlugi no i oby z fartem w uprawie, lepszy domowy fotel niż drewniany fikoł. Yo!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół