nasiona marihuany

2x Hindu Kush x Amnesia Półauto GGS | 3x Northern Light x Amnesia Auto GGS | La Blanca AF Gratis

Wyszukiwarka Forumowa:

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Witam wszystkich.
Tak jak w nazwie - lecę z dwoma półauto i czterema automatami. Wszystkie od Grzesia prócz La Blanci
Nasiona: półauto są z palenia z poprzedniego sezonu. Automaty zakupione.
Półauto wysadzane ok. 20 kwietnia. Automaty mają kilka dni. Ziemia 90% spotowa, 10% uniwersalna sklepowa z Tesco na wierzchu na lepszy start dla korzeni bo spotowa cięższa. Sadzonki w kubeczkach mają prawie 100% tej sklepowej.
Nawozy to gnojówka z pokrzyw i krowich placków. Na kwitnienie Azofoska, proporcje NPK coś w stylu 10-12-15.

Spot nr. 1 (mniej więcej 10 godzin słońca)

Hindu Kush x Amnesia Nr 1.

Trening: LST i podwójny Topping. Czarny materiał zasłania czubek po kolejnym ciachnięciu.
Podczas naginania jedna łodyżka odczepiła się jak klocek lego, bo wcześniej dużo padało i byłem niesotrożny, ale jest ok:





2x Northern Light x Amnesia AF
Ta po środku troszkę słabsza i ma 1-dniowe spóźnienie. Jedna z nich pójdzie na spot nr. 2:

Zapomniałem dodać, że ta słabsza została wykopana przez kota i podszczana. Leżała wygrzebana z parę godzin na słońcu i musiałem ją reanimować. Dziś (7.06) wyciągnąłem ją z kubka i korzonek prawie w ogóle nie urósł. Jest "pod kroplówką" i zobaczę czy coś z niej będzie.

1x La Blanca Auto gratisówka od F2:


Spot Nr. 2 (nasłonecznienie ok. 8 h)

Hindu Kush x Amnesia Połauto nr2 "widełki"
Trening: wczesny topping (drugie piętro)




Za wszelkie porady i zainteresowanie z waszej strony z góry dziękuję i informuję, że zdjęcia wstawię za tydzień, bądź za miesiąc z powodu odległej lokalizacji spota. Na wszelkie pytania odpiszę ASAP. Życzę wszystkim na forum pięknej słonecznej pogody oraz mniejszych opadów względem prognozy. Pozdrawiam.
Son Goku
 
Ostatnia edycja:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Bardzo fajne krzaczki ;)

ps tak na marginesie to każde nasiono pochodzi z palenia hehe

ps2 powodzenia
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Bardzo fajne krzaczki ;)

ps tak na marginesie to kaĹźde nasiono pochodzi z palenia hehe

ps2 powodzenia

Dzięki.

Racja, ale te nasiona hindu kush x amnesia powstały zapewne przez pojawienie się kilku bananków, a nie zapylenie przez innego męskiego krzaka. No chyba, że w okolicy była gdzieś jakaś samosieja, ale wątpie w to, bo z wyglądu w dużym stopniu jest podobna do zeszłorocznej mamy. Mam nadzieje, że nie będzie się hermić i nie uległa skrzyżowaniu się z jakimiś wodorostami, bo wielki smutek zawita na mej twarzy i roślina pójdzie do utylizacji.
 
Ostatnia edycja:

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Nowe foty z dnia dzisiejszego

Uratowałem nl x amnesia auto, ale kret ją wykopał tym razem i nic nie zastałem w miejscu, w którym ostatnio ją widziałem. Szkoda bo już ładne korzenie miała jak robiłem jej desant :( Czyli -1 roślina w fotorelacji.

Zdjecia z dnia dzisiejszego kiedy słonko wyjrzało.

Spot #1

La Blanca Auto:



Northern Light x Amnesia Auto #1




Hindu Kush x Amnesia Półauto #1





Spot #2

Northern Light x Amnesia Auto #2




Hindu Kush x Amnesia Półauto #2

Chyba się skrzyżowała z jakąś samosieją bo kwitnie już od tygodnia i trochę ją nagiąłem.






Chyba dorzucę jakiegoś no name'a w miejsce poległego wojownika
 
Ostatnia edycja:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Zdajesz sobie sprawę że te półauto sieje będą niekopliwe? Albo klepnie,ale dopiero po 3 wiaderku? Mój oszczędny ziom kiedyś sobie sezon zrobił z pestek z poprzedniego outa,i powiem że nie był to dobry wybór,bo na ok 20 roślin tylko jedna upie****ała
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Mam to na uwadze. Ta druga miała pójść do utylizacji jak napisałem wcześniej, ale tak ładnie rośnie, że aż szkoda ją ruszać, ale za to ta pierwsza ładnie pachnie i chyba będzie z nią wszystko ok. Zobaczymy jak to się potoczy. Najwyżej siano się trafi i dołek zmarnowany:p
 

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
U mnie też hk x amnesia kwitnie już :tiphat:
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
U mnie też hk x amnesia kwitnie już :tiphat:

Też mam HKxAmnesia ma preflowery ale na flo wejdzie pewnie po 15 lipca , możesz wrzucić fote , robiłeś jej jakieś treningi ?
 

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
[MENTION=94676]rzutnik[/MENTION]
Oto Foty kwitnącej hkxamnesia:


Sorki za off top goku
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Nie ma problemu Wax, sam byłem ciekaw jak się twoja dziewczyna prezentuję ;)
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Doszły 2 x No Name. NL x A AF #2 przesadziłem na spota #1 bo ślimaki opieprzyły ją do ostatniego piętra. NLxA #1 zaczęła kwitnąć tak jak HK x A Półauto #1

Spot #1

La Blanca AF :







Northern Light x Amnesia AF #1









Northern Light x Amnesia AF #2 after snails attack



Hindu Kush x Amnesia Półauto #1









No Name'y

#1

#2


Spot #2

Hindu Kush x Amnesia x Samosieja??? Półauto #2







Pozdrawiam. Son Goku
 
Ostatnia edycja:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
Ten northem light może być kotem. U mnie na jednym automacie też coś zrobiło fima w początkowej fazie wzrostu, przy drugim pięterku chyba. Efekt jest taki że rozgałęził sie na wszystkie strony w foliaku, z tym że nadużywałem nawozu na wegu :) ale spoko masz krzaki ogólnie pozdro :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Nieświadomie zrobiłem cięcie, bo nie wiedziałem że automat - teraz mam piękne 4 wierzyczki. Pozdro
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Ten northem light może być kotem. U mnie na jednym automacie też coś zrobiło fima w początkowej fazie wzrostu, przy drugim pięterku chyba. Efekt jest taki że rozgałęził sie na wszystkie strony w foliaku, z tym że nadużywałem nawozu na wegu :) ale spoko masz krzaki ogólnie pozdro :)

Również nie żałuję swoim dziewczynom nawozów, ale nie wiem co z nią będzie. Powinna zacząć kwitnąć, a przez ten topping chyba wskoczy z powrotem na wega. Myślisz, że da radę wyrobić się do ok połowy Września po takim przejściu ? Proszę o info każdego kto miał takie akcje bądź experymentował na automatach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół