nasiona marihuany

Który namiot wybrać? 0.16m2

Wyszukiwarka Forumowa:

mieciu26

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
7
Buchów
0
Cześć,
Mam pytanie, który namiot wybrać? Secret Jardin Hydro Shoot 40 czy Royalroom c40? Znalazłem royalroom c40 taniej niż gdziekolwiek. []
Mam tylko wątpliwości co do legitności strony, nigdzie w internecie nie znalazłem informacji o opiniach kupujących. Czy można jej zaufać? Ktoś kiedyś robił tam zakupy? Pozdrawiam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Royalroom c40
Patrząc na oba ten Royal jest bardziej uniersalny wieksza ilość opcji na podłączenie wyciagów oraz wlotów pasywnych. Daje wiekszą opcje manewru zaleznie od okoliczności.

I pewnie będziesz musiał zedytować posta, ponieważ nie można wrzucać linków bezpośrednich ofert.
 

mieciu26

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
7
Buchów
0
Dzięki za pomoc, niestety nie mogę edytować posta. Jeśli się okaże, że ten cały growherb jest legit to od razu biore royal. Powiedziałem sobie, że nie chce wydać na namiot więcej niż te 250zł. Jeśli jednak nie to zostanie mi hydro shoot 40.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Uprawa marychy jak każde inne hobby wymaga jakiegoś tam nakładu finansowego. Nie cebul i weź sobie jakiś wyższy, o ile masz taką możliwość oraz miejsce. Z perspektywy posiadacza 40x40x120, mogę Ci powiedzieć że jakbym miał drugi raz kupić namiot to bez wahania wziąłbym wyższy 140 jak nie 160. Jakoś udało mi się upchnąć filtr do środka i leda prawie pod sufit, ale jest ciasno.
 

mieciu26

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
7
Buchów
0
Uprawa marychy jak każde inne hobby wymaga jakiegoś tam nakładu finansowego. Nie cebul i weź sobie jakiś wyższy, o ile masz taką możliwość oraz miejsce. Z perspektywy posiadacza 40x40x120, mogę Ci powiedzieć że jakbym miał drugi raz kupić namiot to bez wahania wziąłbym wyższy 140 jak nie 160. Jakoś udało mi się upchnąć filtr do środka i leda prawie pod sufit, ale jest ciasno.

Myślałem jeszcze nad herbgarden 40x40, który ma 140cm wysokości, lecz zrezygnowałem z niego z powodu mylaru 190t. Czytałem, że te diamondy są lepsze. Przeglądałem fotorelacje ludzi, którzy mają te namioty 120cm i dają rade z ledami. Ja posiadam cfl 125w 2100k więc mam trochę więcej zapasu jeśli chodzi o wysokość. Filtra węglowego nie planuje kupić, ponieważ nie mieszkam w bloku i zapach nie będzie nikomu przeszkadzał. Może jednak źle, że odrzuciłem te opcje z tym namiotem 140cm i ten mylar się nie różni szczególnie?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Wszystko zależy jakie ledy masz. Stare monochromy mogły być i 5-10 cm od roślin i nie było problemów a coby albo QB wymagają już większej odległości między lampą a roslinami. Ja teraz mam QB w 120cm boksie i widze że jest za niski na takie światło. Im bliżej do panelu tym mniejsza sprawność - widze to u siebie gołym okiem i przydałoby się te 30-40 cm w góre więcej żeby swiatło sie dobrze rozeszło. No chyba że posadzisz coś co się prawie nie wyciąga na flo.
 

mieciu26

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
7
Buchów
0
Okej, trochę mnie przekonaliście do tego wyższego namiotu, tylko wciąż się zastanawiam co z tym mylarem. Ten mylar 190t jest gorszy od tego z końcówka D? Czy czytałem jakieś farmazony?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
To ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy? :sunny:
 

mieciu26

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
7
Buchów
0
Jak widać, jak już coś kupuje z czego będę korzystać, to się interesuje co jest lepsze itd. Zamówiłem royalroom c40.
Dziękuję wszystkim za pomoc:tiphat:
 

smkhd

Member
Rejestracja
Paź 6, 2020
Postów
13
Buchów
0
[MENTION=35010]Żul[/MENTION]

Czy na takie wymiary jak uCIebie mozna wkladac ts600?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jak Ci się nie chce montować samemu panelu, to jasne, tanie to i dobre. Ale jak masz możliwość to weź 40x40x140/160 bo lampe zawsze mozna obniżyć, a sufitu nie podniesiesz.
 

smkhd

Member
Rejestracja
Paź 6, 2020
Postów
13
Buchów
0
[MENTION=35010]Żul[/MENTION]

Ok to z tego co widze to tylko 140cm jest odherbgarden z gotowców. W sumie wczesnije nie widzialem i niedawno zobaczylem rozwiazanie kolegi [MENTION=67744]HmBless[/MENTION] na tym płaskowniku:
4x Żarówka LED 13W PHILIPS 1521 Lumenów
1x Żarówka LED 13,5W DIALL 1521 Lumenów

Na to moznaby sie porwac nie wydajac milionow na start, tylko czy to optymalne rozwiazanie? Czy mozna cos poprawic? Ts300 to 300zł u producenta.

W malych boxach nie ma kanalow na zaciaganie powietrza z zewnatrz, tylko w royal room widzialem wiecej mozliwosci. Czy lepiej zostac przy pasywnym?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
w tym ds/dr40 jet jesden otwor na wentylator i z boku odpinane okno z insect meshem, u mnie sie sprawdza, a i jeddn otwór na kable od oświetlenia.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,530
Buchów
3,022
Odznaki
3
Zajrzyj do mojego grow, znajdziesz trochę odpowiedzi. HS40 jest bardzo dobrze wykonany i pomyślany, ale jak masz miejsce do góry, to rzeczywiście niski. Tradycyjne żarówki led to tanie i dość skuteczne rozwiązanie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół