nasiona marihuany

3xPassion(DP)+suprajs

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Muerte

Guest

AS z rękawa balkonowy mutant?


Jeśli wykiełkują trafią pod lampę na jakiś tydzień może 10 dni zobaczę jak to będzie szło.
Spot jest gliniasty więc ziemia będzie kupna wymieszana z dolomitem i azofoską około 30l na roślinę.
Treningu nie będzie.
Na spocie słońce od godziny 9 do około18.
Nawozy:biohumus, agrecol gel do kwitnących, pk 13/14 plagron.
Na grzyby topsin i amistar.
Na intruzów ślimakol i envidor(co roku mam na spocie przędziorka).
W niedzielę wrzucę zdjęcia spota.
Ktoś może kielkował w tym roku Passiona od DP? Zdania co do jakości tej firmy są podzielone.

---------- Post Zaktualizowany 23:33 ---------- Data pierwszego postu 23:16 ----------

Kiełkowanie metodą pływającą.

Wrzucone rano dzisiej rano.
Mamy pierwszy wąs.
.

---------- Post Zaktualizowany 23:40 ---------- Data pierwszego postu 23:33 ----------

Mam jeszcze Jokera w skarpecie, ale to w niedziele

---------- Post Zaktualizowany 23:48 ---------- Data pierwszego postu 23:40 ----------

I jeszcze pytanko jeśli potraktuje tego mutanta (fem) PMxGSC ggs feminizatorem to jest szansa na nie feminizowane nie zmutowane nasiona?

---------- Post Zaktualizowany 23:50 ---------- Data pierwszego postu 23:48 ----------

O femki mi chodziło.
 
M

Muerte

Guest
Zdjęcie spota z widokiem na wschód.

Pięć półauto ggs jestem niezadowolony bo 4 z ich już porządnie kwitną, będą kurduple.


 
M

Muerte

Guest
Proszę i umieszczenie tematu w odpowiednim watku ,zwierzyna wszystko zeżarła,siatka na następny rok już zamówiona
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Nie poddawaj się, kiełkuj następne masz jeszcze trochę czasu !
 

Walapini

New member
Rejestracja
Maj 31, 2020
Postów
2
Buchów
0
"Ktoś może kielkował w tym roku Passiona od DP? Zdania co do jakości tej firmy są podzielone."

Kiełkowałem, Passiony, te co wykiełkowały w tym roku padły po kilkunastu dniach od wykiełkowania, a przyczyny nie znam. Reszta ma się dobrze.

Nie przekreślaj sezony, automaty...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół