nasiona marihuany

Auto ak-47 kiedy ciąć?

Wyszukiwarka Forumowa:

Gapo

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
30
Buchów
0
Siemka pytanko kiedy ściąć jest to dzień 55 chyba za szybko dla tego wolę się poradzic

17.jpg
18.jpg
18.jpg
19.jpg
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Wedlug zywicy to jest juz prawie gotowa, mozesz jeszcze ja przeciagnac pare dni, aczkolwiek scianajac teraz masz prawie pelny potencjal (najlepiej jest sprawdzac stan zywicy w kilku miejscach) i pytanie, czy wolisz bardziej kanapowca, czy przeciwnie - bo mozna delikatnie na to wplynac, w zaleznosci od momentu scinki

A patrzac na rosline to wyglada ze moglaby nabrac jeszcze troche masy.

Osobiscie sprobowalbym jeszcze te kilka dni ja zostawic, codziennie bacznie obserwujac pod mikroskopem czy przypadkiem nie pojawia sie za duzo bursztynu.
Pozatym ladna lady, Gratulacje ;]
 

Gapo

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
30
Buchów
0
Wedlug zywicy to jest juz prawie gotowa, mozesz jeszcze ja przeciagnac pare dni, aczkolwiek scianajac teraz masz prawie pelny potencjal (najlepiej jest sprawdzac stan zywicy w kilku miejscach) i pytanie, czy wolisz bardziej kanapowca, czy przeciwnie - bo mozna delikatnie na to wplynac, w zaleznosci od momentu scinki

A patrzac na rosline to wyglada ze moglaby nabrac jeszcze troche masy.

Osobiscie sprobowalbym jeszcze te kilka dni ja zostawic, codziennie bacznie obserwujac pod mikroskopem czy przypadkiem nie pojawia sie za duzo bursztynu.
Pozatym ladna lady, Gratulacje ;]

Dzięki za odpowiedź :) miałem mały problem wcześniej z moją lady dla tego wpłynęło to negatywnie na całą roślinkę cieszę się że i tak że dobrze urosla :) wolę taki mniej kanapowy haj tylko energiczny, dam jej 4 dni i tnę bo już coraj gorzej wyglądają liście
24.jpg
25.jpg
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Aż dziwne ze masz mleczne tricho na tak niedojrzałym plancie, ja jeszcze conajmniej dałbym 10dni i to tez takie minimum
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół