nasiona marihuany

[70/90W LED][0.16m2] Żyrandol | PM X GSC reveg fiolet

Wyszukiwarka Forumowa:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Witam


Box:
40x40x120


Lampa: 9 żarówek e27 10.5w barwa wymieszana ciepla/zimna

Wentylacja: 100mm 100m3+filtr węglowy, wiatraki mieszające komputerowe

Ziemia: Biobizz lightmix i mikoryza great white granular, donica 5/11L

Nawozy: Biobizz; biogrow, biobloom, topmax, activera AN; nirvana, calmag

Nasiona: purple maroc x gril scout cookies od GGS (reveg)

Podczas revega miałem problemy z cal/mag pod tym światłem, ale już ogarnąłem
Dzień xx revega, pora przesadzić do większej donicy i zmienić fotoperiod na kwitnienie :)

nie dawno przesadzana z 1.5l butelki do 5l temu taki slaby korzeń, prawie 2 mies była w 1.5l
:sunny:


Dzień 1 14/10 (10h noc)


12 dzień 14/10 puki co świeci 70w, 4 zimne 3 cieple temp ok 28 C*, wilgotnosc mała ^^ siedzą
w boksie jeszcze dwa automaty w 5l butlach. Zastanawiam się teraz czy nie lepiej było jej dać 19l growbag, potencjał jakiś widać, byleby miotła z tego nie urosła :D








 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Elo

Mamy 20 dzień od przełączenia, zapie****a jak TIRRR
ps. wole bardziej liryczne kawałki Palucha, ale to też dobrze siada :D




 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siema

Aktualizacja gowno boxa
Kilka dni swiecilo 90w, ale nie daje rady ogarnac cal/mag, musialem zrobic nowy zyrandol na 7 zarowek teraz jest 6 x 2700k, 1 x 6500k. Ostatnio zrobilem ponowny oprysk z calmag zapozyczonym atomizerem od ajaxa bo moj spryskiwacz sie zepsul :D

PM x GSC 30 dzien od przelączenia
Automaty na pestki dzien 37 i 33 życia niby maja dojsc w 60 od wysiania... chyba znow dalem sie oszukac :D
Jak zdaze to zrobie pestki s1, troche za pozno prysnalem azotanem. Rosliny sie nieco roznia jedna prawie w ogole nie ma popkornu. Nastepnym razem zrobie im osobne foty, nawet fajnie wyrosly, jak na 5l butelki








ta 4 dni starsza jest prysnieta, ale miala lekki poslizg, bo wysialem w krazku torfowym, okazalo sie ze ma za niskie ph... i siewka sie zatrzymala na kilka dni
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Gowno box apdejt

46 dzien od przelaczenia, cal/mag problemy chyba ustaly^^. Jeden automat polecial na out strasznie marne topki rosły, po trupach do celu :sunny:

auto




kolorki :D




 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Yo

Brzydki boks apdejt :D
54 dzien od przelaczenia(auto 59 dzien od kla), na szczescie uprawa dobiega konca i bede mogl posadzic cos ladnego.
Trichomy mleczne na automacie wg producenta gotowa do sciecia, topy wygladaja na polowe flo... czekam az nasiona dojrzeja ;p

auto podlane ostatni raz 1.5 ml/l topmax biobloom, ostatnio ja troche przyjaralem ^^










pm, od jakiegos czasu juz na samej wodzie, ostatnio jeszcze oprysk z calmag robilem






trich glownie mleczne
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Yo

Kosa reveg pm x gsc
Testowałem te gorsze topki z dołu to takie lajtowe wyszło, te górne części mogą być ok... przynajmniej pachnie ładnie owocowo ;p
wyszło 18.5g

Automat też już po części zebrany, w następnym upie dodam podsumowanie i zdjęcia suszu

siano suszone jak siano :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół