nasiona marihuany

Led 100w, 0,16m (somango, white widow, think different, sweet pure)af

Wyszukiwarka Forumowa:

Rocky1988

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
23
Buchów
0
Box 40x40
Mars hydro ts 600 - 100w
Temperatura w dzien 24-26 noc okolo 22
Wilgotnosc w dzien 50-70% w nocy nie wiem - śpię
Wentylator mieszajacy (cos z media expert)
Wentylator kanalowy wyciagajacy
Wlot pasywny.
Led swieci systemem 19/5
Z nawozów mam plagron i nutries ale nie planuje uzywac
Podlane 1 x biohumusem i pryskane asahi (somango) tj najstarszy krzak 2 razy. Po nagieciu i minimalnym fryzjerze
Sorry ze tak późno ale chyba bede potrzebował pomocy bardziej doswiadczonym growerow.
Ja zaczalem 8 lat temu nieudaną próbą i teraz mamy podejście nr 2
Aktualne foty calosci



Ponizej najstarsze 18 dniowe somango



Think different 11 dni ponizej



Również 11 dni think different



I ostatni maluszek (7dni) (sweet pure cbd) ktorego za kilka dni przesadze do tunelu foliowego na dzialeczce :) ciekaw jestem jak to bedzie roslo, poza tym w moim micro boxie jest za malo miejsca.


Jak uwazacie czy wszystko jest ok? Nie widac jakichs rażących błędów?
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Jest git, moze tym razem pyknie:)
Jakieś LST? Tego jednego można by nagiąć ;) powodzenia!
 

Rocky1988

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
23
Buchów
0
Najwiekszy jest lekko nagiety, tak zeby szczyty byly odsloniete. Na noc nagiąłem go odrobinę bardziej. Dwa mniejsze jeszcze przetrzymam kilka dni przed lst. Docelowo pewnie jedną z dwóch wrzucę pod folię razem z najmniejszą :)
To taki testowy grow, na nastepny mam juz boxa 100x50 i wychujalem chinczyka naciagajac na drugiego ts600 za free więc bede jechal na 2x100w plus cfl jakis wspomagający może bo mam 125 w i 250w luzem
 

BigPestka

Member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
14
Buchów
0
Nie ma co się zniechęcać, każdy popełnia błędy- najważniejsze by na nich się uczyć a w mgnieniu oka będzie się miało coraz lepsze uprawy.
Planty wyglądają na zdrowe, będę zaglądał :) powodzenia
 

Rocky1988

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
23
Buchów
0
Dzięki, liczę na uwagi oraz sugestie. Aktualnie jadę po nawilzacz bo ciezko bez tego
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jedz jak musisz, ale nawilzacz to calkowicie zbedne urzadzenie, szkoda kasy - chyba, ze uprawiasz na pustyni
 

Rocky1988

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
23
Buchów
0
Wiesz co, mam bardzo suche powietrze w mieście. Poza tym i tak nosiłem sie z zakupem nawilżacza do domy od jakiegoś czasu (mam 3,5 letniego kasztana w domu a oczyszczacz powietrzs dodatkowo wysusza powietrze) także dwie pieczenie na jednym ogniu. No i przyznam, ze jest znaczna poprawa odkąd chodzi w salonie, jestem mile zaskoczony. Poza tym, bez przesady nie są jakoś wybitnie drogie porównując chociażby z oczyszczaczem (co rowniez szczerze polecam, bo robi robote kozacką (no i będzie dodatkowym asem w rękawie w kwesti zapachu na flo)).
Inna sprawa, że zwyczajnie lubię kupować z reguły zbędne bajery które chociaż trochę umilają życie.
Nie żałuję zadnej z 279 złotych wydanych na ten nawilzacz :)

---------- Post Zaktualizowany at 23:18 ---------- Data pierwszego postu at 21:17 ----------

Pytanie:
Dostalem od maj frienda z chin w gratisie drugiego mars hydro ts 600 ?
Czy jak kupię sobie growboxa 100x50 to dwie takie lampy ustawione odpowiednio symetrycznie będą w zupełności wystarczające? Na flo wiadomo, że można jakąś cfl pionowo dorzucić.
Jak myślicie? (mają po 100w te panele)
 

Rocky1988

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
23
Buchów
0
Siema!

Coś tam sie rusza, jakichś złych znaków nie widać. Wszystkie rośliny oprócz sweet pure cbd rosną ladnie bo ta "olmost ligal" strasznie muli (nie wiem czemu, moze czuje ze pójdzie jako tester pod folię).

Zakupiłem nawilzacz, jednak nie miesci się w boxie - więc zamowilem wiekszego boxa 100x50. Zafiksowalem sie na punkcie uprawiania roli.

Od poniedziałku bede jechal na 0,5m2 na dwa panele ts600.

Wszystkie dostaly lst.

Od największego :

Somango 20dni

Think different 13dni

White widow 13 dni

Sweet pure cbc chyba 9 ?







 

Rocky1988

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
23
Buchów
0
Male zmiany. Troche poprawilem lst.
Niestety w nocy stacja pogody spadla mi na white widow i strasznie ją doświadczyła... Uciąłem te roz***ane liscie - trudno (odsłoniły sie fajnie odrosty ale nie wiem czy sie po tym pozbiera, no nic zobacze jak zachowuje sie w ch*j zestressowany automat w pelnym boju)



Reszta rosnie sobie w spokoju
Jutro mam nadzieję przesiadka do wiekszego boxa :)











---------- Post Zaktualizowany at 20:47 ---------- Data pierwszego postu at 20:39 ----------

Ogólnie to wszystko wygląda z perspektywny osób krore znają sie lepiej ode mnie ok czy coś robie źle?
 

Indortenptak

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
39
Buchów
17
Czy na drugim zdjęciu nie ma przebarwień na liściach ?? Przypatrz się , albo to tylko zdjęcie.
 

Rocky1988

Member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
23
Buchów
0
Kurczę, ciężko jest mi sie jakkolwiek ustosunkować bo nigdy nie widzialem na żywo rozliny wzorcowej :) wydaje mi się że wyglada ok, moze rzeczywiscie liscie na kantach/bokach są jakby ciemniejsze ale bladego pojęcia nie mam dlaczego tak jest. Musze gdzies obczaić jakąś tabelke albo obrazki lisci przy konkretnych niedoborach /chorobach/ przelaniach
 

venereal

Member
Rejestracja
Kwi 6, 2016
Postów
14
Buchów
0
Wg mnie trochę za szybko LST dla tych małych. Chodzi o to abyśmy nagieli główny szyte poniżej dolnych szczytów. A u Cb po prostu łodyga za krótka hehe. Taka mała uwaga ;).
Powiedz coś więcej jak uzyskać drugiego Mars Hydro za free jak chcesz i się decydujesz to ujawnić ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Cebulactwo w ch*j. Wstyd by mi było się przyznawać publicznie do bycia takim wieśniakiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół