nasiona marihuany

[AF][5x Amnesia Haze Auto, 4x Critical Auto, 1x White Widow Auto]

Wyszukiwarka Forumowa:

MORDU

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
9
Buchów
0
Cześć i czołem,
To moja pierwsza fotorelacja na forum, a zarazem pierwszy raz sadzę.
Pomysł na sadzenie pojawił się w momencie gdy zaczęło brakować kasy na ulubioną formę rekreacji.
No więc kupiłem 10 nasion, dlaczego takie a nie inne? - nie mam pojęcia.

5x Amnesia Haze Auto, 4x Critical Auto, 1x White Widow Auto - kiełkowałem w wodzie przez 3dni
Otworzyły się wszystkie, niestety wysadzałem je w egipskich ciemnościach i 2 nasionka mi uciekły.
No i warto wspomnieć, że wysadzałem od razu na spota. Ze względu na to, że to moja pierwsza przygoda z hodowlą to postanowiłem trochę zaeksperymentować i pod 3 nasiona dałem ziemię ogrodową, pod 2 ziemię przemieszaną ze spotową ok. 50/50, a pod pozostałe 3 ziemię spotową (nie najlepszej jakości, ale podsypana ziemią spod pokrzyw). Nawozów żadnych nie stosowałem i stosować nie zamierzam, chcę żeby to sobie rosło jak natura chciała. Nie mam niestety pojęcia która roślina to która.


[/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 18:10 ---------- Data pierwszego postu 18:08 ----------

Przepraszam za to jak wyglądają zdjęcia, tak jak napisałem to moja pierwsza fotorelacja. Następnym razem się zrehabilituję.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Skopiuj link:forum duże zdjęcie to elegancko będzie!chociaż gnojowke z pokrzyw zrób.Akurat raz im podlejesz a później na flo możesz sobie ze skórek od banana zrobić Powodzonka
 

MORDU

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
9
Buchów
0
Dzięki za poradę, rozumiem że z bananów wywar?
Mam pytanie jeszcze bo chcę robić na pannach LST i nie wiem kiedy? Czy 4-5 rozwinięte piętra będą dobrym czasem?
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
4-5 pieter to dobry czas- niektórzy robią przy 3 dobrze rozwiniętych pietrach,a niektórzy przy dłuższych łodygach jest im łatwiej.
Polecam wyczaić dobry moment- kiedy masz trochę czasu by niczego nie połamać-pośpiech nie jest wskazany, i najważniejsze - panny muszą być przesuszone - powód ten sam jak wyżej. Ja dziś robiłem możesz zobaczyć u mnie.
 

MORDU

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
9
Buchów
0
Dzięki za rady, jeszcze mi powiedzcie jedną rzecz, czy moja panna się nie złamie prazy takim wygięciu?
Z resztą trochę dramatyzuję, mam jeszcze czas, a że to mój pierwszy raz to muszę nabrać doświadczenia.
Dzięki jeszcze raz za porady i myślę że za jakieś 5 dni będzie up.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Luz bez spiny 5-6 piętro ale osobiście nie wiem jak to z automatami i LST musi się wypowiedzieć ktoś z doświadczeniem ja mam tylko fasty , gnę je i nic się nie dzieje .Oczywiście nie chodzi mi o to czy się złamie czy nie ale o wpływ na rozwój , ale z tego co czytałem ludzie trenują automaty z powodzeniem więc działaj .
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Dzięki za rady, jeszcze mi powiedzcie jedną rzecz, czy moja panna się nie złamie prazy takim wygięciu?
Z resztą trochę dramatyzuję, mam jeszcze czas, a że to mój pierwszy raz to muszę nabrać doświadczenia.
Dzięki jeszcze raz za porady i myślę że za jakieś 5 dni będzie up.

Jak będziesz się z nią za bardzo szarpał to pewnie, że złamiesz, musisz sobie obserwować sytuację i naginać pomału do skutku. Moim zdaniem nie jest tak łatwo złamać łodygę, ale forum pokazuje, że da się.
[MENTION=94676]rzutnik[/MENTION]
Jak najbardziej automaty dobrze znoszą LST :)
 

MORDU

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
9
Buchów
0
Mam jeszcze jedno pytanie, podlewam panny ok. szklanki wody co jakieś 2-3dni, wiadomo teraz leje i ma być tak do czwartku, więc martwię się raczej o za dużą ilość wody niż za małą. Czy te podlewanie jest odpowiednie?
 

MORDU

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
9
Buchów
0
Witam,
Na wstępie... nie było mnie przez ponad 2 miesiące w Polsce ale wróciłem. Niestety pod moją nieobecność nie miał się kto opiekować pannami i ze smutkiem na mej twarzy zmierzałem na spota, przekonany że nic z mej pierwszej hodowli nie zostało... a tu takie zaskoczenie, owszem ostało się niewiele bo tylko jedna roślinka i nie jest zbyt okazała ale jak na pierwszy raz cieszę się nabytym doświadczeniem. Jak już tą fotorelację zacząłem to trzeba ją do końca doprowadzić. A więc tak, jest to zdjęcie wykonane wczoraj i jest to panna z ostatniego zdjęcia w pierwszym poście w tym wątku
.





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół