nasiona marihuany

Mieszkaniec Koczały hodował konopie indyjskie i miał kradzione BMW

Wyszukiwarka Forumowa:

Newsiak RSS

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
9,379
Buchów
0
Policjanci z Człuchowa zatrzymali mieszkańca Koczały, który w domu i pobliskim lesie uprawiał rośliny konopi indyjskich. Natomiast w swoim garażu miał skradzione auto BMW.

More...
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
kolejny 'leśnik'. ale jak się tłumaczy że takie uprawy wieją przypałem na kilometr to nikt nie wierzy..
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
"Człuchowscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca tej miejscowości, który w przydomowym ogródku w tunelu foliowym uprawiał siedem roślin, natomiast w pobliskim lesie posadził jeszcze pięć krzaków konopi indyjskich."

Ziomek raczej wpie****ił się przez ten tunel ;) Ktoś go pod***ał i tyle.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
"Człuchowscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca tej miejscowości, który w przydomowym ogródku w tunelu foliowym uprawiał siedem roślin, natomiast w pobliskim lesie posadził jeszcze pięć krzaków konopi indyjskich."

Ziomek raczej wpie****ił się przez ten tunel ;) Ktoś go pod***ał i tyle.

i myślisz że jak wyłapali go z tunelem to jeszcze przyznał się że ma miejscówkę w lesie ?
ja sądzę że właśnie spot w lesie go udupił i podczas zatrzymania odkryli tunel i całą resztę.
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
[MENTION=93624]Chaplin[/MENTION] najbardziej prawdopodobna wersja jest taka że mundurowi odwiedzili go po tym jak za***ał starą betę o wartości złomu. Nie wiem jakim kretynem trzeba być żeby coś takiego od***ać... Z racji, że za uprawę mogą mu więcej do***ać to nagłówek jest taki jest. Tak bym to widział, ale chłop udowodnił już swoją głupotę więc mnie nie zdziwi.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
w dalszym ciągu nie tłumaczy to faktu przypucowania się do miejscówki w lesie o której nikt nie musiał wiedzieć. a jeśli tak było no to idiota roku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół