nasiona marihuany

F'Out Rodzina Passion#1 ;>

Wyszukiwarka Forumowa:

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Witam

::: 13 lipca 2009 :::

N
a początku trochę fotek


Wiem ,że trochę mało ale inne wyglądają dokładnie tak samo. Mają koło 1.20m wzrostu i nie pokazują żadnych niedoborów. Dosłownie tylko siedzieć i oglądać.
Co do roślin zasadzonych najpóźniej to dziki zrobiły sobie ucztę z jednej a reszta ro śnie powolutku.
Dziś z racji tego ,że niedługo wyjeżdżam dostały trosze większa dawkę biohumusu i trochę dolomitu.
Myślę ,że jak wrócę będę miał miła niespodziankę :D
A tutaj zdjęcie(trochę nie wyraźne)

Wiem ,że to jeszcze za wcześnie na płeć ,ale trzymam kciuki. :D
 

Cypiskowy

Member
Rejestracja
Maj 28, 2008
Postów
9
Buchów
0
ladne te pomidorki xD mama nadzieje ze moje tez takie wyrosna :) trzymam kciuki i czekam na nastepne fotki ;) pozdro !
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
nic nie rób z pokrzywami ! ja bym im jeszcze nawozu w granulkach podsypał żeby zdrowo rosły :p przynajmniej nikt ci na spota nie wbije a ty ubieraj się jak idziesz do roślinek i bedzie ok :] ...
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
nic nie rób z pokrzywami ! ja bym im jeszcze nawozu w granulkach podsypał żeby zdrowo rosły :p przynajmniej nikt ci na spota nie wbije a ty ubieraj się jak idziesz do roślinek i bedzie ok :] ...
A tu masz racje kolanowy =D. Wszystko na spocie co parzy i zniecheca ludzi jest dobre. Tez mam kupe pokrzyw i ich nietykam o ile niezaslaniaja swiatla =).
Planty ładne rosna jak powinny i o to wszystkim chodzi =)).
Pozdrawiam.
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Witam
:::20 lipca 2009:::

Trochę fotek:






Trochę nie wyraźna płeć (ale na 60 % to kobitki):




I marne ,późno zasadzone P#1 fem:



Jestem zadowolony z wycieczki na spota pomidory ładnie sobie rosną ,mają już prawie 2m i wydaje mi się ,że wszystkie to dziewczyny(szczęśliwy sort)
Ale to się jeszcze zobaczy :D Dziś zostały podlane nawozem z pokrzyw,zobaczymy czy coś to da.

Czekam na komentarze :yeahh:
Peace and Love <shiza>
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
No i mamy
:::26 lipca 2009:::

Zdjęcia na nacieszenie oka :p



Był burze i wiatry i u jednej zrobiło się naturalne LST :D


Małe P#1 fem(ok. 50cm) zaczeły już kwitnąć :p



Duże P#1 już osiągają 1.80m


Włoski


LST <joint>Opłacało sie :)


Wszystko fajnie rośnie nie pokazują żadnych niedoborów. Wszystkie 7 krzaków to dziewczyny, jak na pierwszy out to ładnie mi się trafiło :).

Czekam na komentarze
clear.gif

Peace and Love <shiza>
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
pasionik ten duzy wymiata, ladny plonik bedzie:D mozesz go troche jeszcze ponaginac bo taki h*j 3 metrowy bedzie sie rzucal w oczy:D chyba ze miejscowa bezprzyopalowa, ale z tych zdjec to nie widac wloskow, te zielone wloski to chyba na kazdym pietrze wystepuja juz prawie od narodzin:D albo juz dzis jestem slepy od jaca i nie widze tych wloskow na foto:p ale ogolnie bardzo ladnie idzie, pozdro i powodzenia
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Siema
:::3 sierpnia 2009:::

Foty:

P#1 fem - poszły ostro go góry maja około 1m




Duże pomidory:

około 1.75m pięknie się rozrosły na boki bo kilkukrotnym fimie :D


A tutaj największa :D ok 2m


Na leżąco ,boki poszły tak do góry że wyglądają jak osobne krzaki :D


Jej łodyga (w obwodzie ma dobre 7cm)


I to co tygryski lubią najbardziej :D







Podsumowując
Jestem naprawdę zadowolony z dzisiejszej wycieczki na spota :D
Dziewczyny powoli zaczynają kwitnąć ,dochodząc do miejscówki czuć słodkie owoce. Od następnego tygodnia dostana Planton K i trochę biohumusu. A gdzieś za 2 tygodnie będzie już może Pk 13-14 i coś od Canny(nie ogarniam nazwy). Żadnych niedoborów nie widać, porostu zielono mi :zombi:

Mile widziane komentarze <shiza>

Ps: Zerwałem trochę liści "wiatrakowych" gdzieś z 20 do tego dołacze ***any i ususzony krzaczek tydzień temu , bo naczytałem sie o potrawie zwanej makumba i mam na nią ochotę. Co do wrażen opisze jak znajdę czas :D
 
Ostatnia edycja:

.K.O

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2009
Postów
407
Buchów
1
rob makumbe bo sie oplaca sam juz nie mam z czego bo mialem jednego faceta ale powiem ci ze jest naprawde za***iscie
planciory masz na 6+
pozdro
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
trochę liści "wiatrakowych" gdzieś z 20 do tego dołączę ***any i ususzony krzaczek tydzień temu
nauka czytania
A co do makumby można ja robić także z żeńskich, choć najbardziej popularna jest z męskich. Byle tylko nie przemysłowych :D

Ps: zapraszam to topiku o makumbie tam można wyjaśnić wszelkie wątpliwości :p

rafiki jeden post wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
0

01010101

Guest
elo tez mam pasiona a ni chu*a nie zaczoł jeszcze kwitnąc czym to moze byc spowodowanie ?dodam ze pestki wsadziłem na wate 10 maja na spocie były juz 1 czerwca... martwie sie czy wogule dojdzie dodam tez ze pestki mam z fr-c dzieki za szybką w miare odp
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
elo tez mam pasiona a ni chu*a nie zaczoł jeszcze kwitnąc czym to moze byc spowodowanie ?dodam ze pestki wsadziłem na wate 10 maja na spocie były juz 1 czerwca... martwie sie czy wogule dojdzie dodam tez ze pestki mam z fr-c dzieki za szybką w miare odp

Powiem Ci ,że ja zrobiłem podobnie pestki poleciały na wacik około 2 maja( około bo brałem z kilku źródeł) stały ze ok 3 tygodnie pod hsp-em 150w (bo były przymorski) następnie gdzieś 24 maja poszły na spota(było jeszcze trochę zimno) ale jak widać dały sobie rade :D
A co do twoich to się nie martw ,możliwe ze masz dobrze naświetloną miejscówkę i rośliny jeszcze nie przełączyły się na to żeby kwitnąc( noc/dzień do fazy kwitnienia musi być jak najbardziej zbliżony do 12/12) Chenie zobaczę te P#1 jak będziesz miał możliwość to wstaw fotki do galerii na forum i daj linka :D Napisz możne czy osiągają takie wielkości jak moje .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół