nasiona marihuany

F'Out Rodzina Passion#1 ;>

Wyszukiwarka Forumowa:

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Witam. wszystkich.

Jestem na forum od tamtego roku ,ale było ono dla mnie tylko przydatną wiedzą której nie mogłem wykorzystać , w tym roku powiedziałem dość!
Nie będzie więcej mnie mafia okradała i zacząłem własna uprawę.
A wiec:

Nasiona(tak się zaczęło):
2 x Passion#1xCannadian (f2seeds.fr.pl)-(2/2)
3 x Passion#1 x Purple Power(f2seeds.fr.pl)(2/3)
4 x Passion#1 x Early Girl(f2seeds.fr.pl)(1/4)-jakieś felerne pestki
4 x Passion#1 (f2seeds.fr.pl)(4/4)
1 x LRxDR#2 (f2seeds.fr.pl)(1/1)
3 x Passion#1 FEM (quakemind.pl)(3/3)
2 x Outdoor Mix (f2seeds.fr.pl)(1/2)
11 x OS (6/11)+2 wykiełkowane oddałem na caritas :>

Nawozy:
Na weg: biohums na flo: postaram się zaopatrzyć w ripen(pod koniec).

Ziemia:
Uniwersalna Ph5,5-6,5
Azofoska
Dolomit

Pomidory były w prowizorycznym box'ie przez pierwsze 2 tyg. (HPS 150W)
Teraz już siesza sie słoneczkiem na spocie :D

Fotki:
Passion#1xCannadian FIM

Passion#1 x Purple Power FIM

Passion#1 x Early Girl FIM

Passion#1



OS

OS

Passion#1- to jest swojego rodzaju eksperyment, jest w miejscu gdzie jest mało słońca a ziemia jest z miejscówki+dolomit i będzie nie nawożona.

Os

Tutaj mały mutant LRxDR#2 ciekawe co z tego będzie :p


Oczywiście oczekuje na porady i pomoc:p
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Spoko ogórdek :D Zapowiada się ciekawa uprawa :D z tego mutanta, jak będzie samiec pobierz pyłek albo zapyl go jak się okaże panną , mogą być ciekawe dzieci ... byłby szał jakbyś zbreedował "duckfooty" AUTO :pr:. Co do nawozów to nie uważam , żeby sam ripen styknął na flo. Planton K sprawdzony sposób na ładne pały :D Odrazu mogę Ci powiedzieć jak się zakończy Twój eksperyment. Mało światła i brak nawozu :freak:---> mało słabego palenia ;/ Szkoda planta.
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Dzięki za poradę ,ale eksperyment i tak doprowadzę do końca bo mam jeszcze wystarczająca ilość sadzonek:


Szczerze to marzy mi się "duckfoot" bo to jedna z najbardziej niedostępnych odmian ze względu a swoje nieustabilizowane geny XD
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Nie bedzie mnie mafia okradala, to teraz ty mafie okradasz :)
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
09.06.09::
Dziwny krzak:

Mutant przerodził się niestety w chłopaka ,czy coś w tym stylu teraz czekam na wasze propozycje ,bo ja osobiście nie mam pomysłu co z nim zrobić:
*pobrać pyłek i zapylić jakąś pane
*wyrwać
*malutka makumba :D
A tak na pocieszenie oka:
 

MisCocaCola

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
28
Buchów
0
Ten dziwny krzak na 1 zdjeciu to przeciez jakis chwast a nie konopia
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Dostajesz bucha za tego mutanta!!!!Chyba nikomu z forum nie zmutowała konopia w inną zupełnie roślinę...<rotfl>

Tazio
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Zostawię ją jednak i zobaczymy co z tego wyrośnie ,bo jestem ciekaw co( jak nie konopia) to możne być ,bo takiego chwasta jeszcze nie widziałem :/
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Też się dałem nabrać:LOOL: , faktycznie liście jakby przypominały konopie hehe . Teraz to jasne , że to chwast, rosną mi takie w ogródku , takie same z małymi białymi kwiatkami .
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
:::21.06.09:::
Witam :D
P#1

P#1 FIM

P#1- trochę chora :/(czegoś jej brakuje)


3xP#1

A tu zasadzone późno P#1 FEM


Ogólnie nie jest żle, tylko dziki mi zjadły jedną roślinkę ,która miała być 100% natural :( i zrobiły sobie legowisko gdzieś 20m od spota ,ale z tym sobie jakoś poradzę :)
 
Ostatnia edycja:

Bezimienny1990

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2009
Postów
45
Buchów
0
Nie wiem czemu, ale jak chce otworzyć zdjęcie to pisze, że wybrany plik nie istnieje :(
 
G

Gość

Guest
ten niby mutant to nie jest mutant tylko ktoś cie w chu*a zrobił !!!!!!!!
miałem identyko rośline z karmy dla papug, zobaczysz jakie białe kwiatuszki będą jak zacznie kwitnąć hehehe
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
No i mamy 28.06.09r. :)


A teraz Mój ulubiony :)

3 siostry :)

Małe ,ale dopiero niedawno wsadzone,
wiem ze późno ,ale lepiej teraz niż później XD
(P#1 Fem)

I teraz ogólnie kilka pytań:
-Wydaje mi się ,że nad moim spotem jest jakiś "tunel przelotowy" chodzi mi o to,że cały czas latają jakieś małe samolociki i dlatego moje pytanie:
Z jakiej wysokości możne być widać moje pomidory, bo o atak antyterrorystów z góry to się nie martwię :D
-Czy jest jakiś środek na pokrzywy ,ponieważ jest ich sporo w drodze do spota i chciałbym jakoś chemicznie wypalić sobie ścieżkę,tak aby krzaki w tym miejscu nie rosły, bo jak przebije się przez te 1.5m dryblasy to jestem cały w bąblach ,wiem podobno to zdrowe ,ale co za dużo to nie zdrowo :p

Peace and Love <shiza>
 

FreshSeed

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
241
Buchów
1
-Czy jest jakiś środek na pokrzywy ,ponieważ jest ich sporo w drodze do spota i chciałbym jakoś chemicznie wypalić sobie ścieżkę,tak aby krzaki w tym miejscu nie rosły, bo jak przebije się przez te 1.5m dryblasy to jestem cały w bąblach ,wiem podobno to zdrowe ,ale co za dużo to nie zdrowo :p

Peace and Love <shiza>

Moim zdaniem lepiej nic nie rób z tymi pokrzywami. Czym trudniej dojśc na spota tym lepiej. Przynajmniej masz pewność ze nikt ci tam nie zajrzy. Jak bys zrobił tak jak chcesz to bedzie scieżka która może pokierować jakiegos ciekawskiego na twojego spota. Tak samo z góry scieżki są bardzo dobrze widoczne dla samolotów...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół