nasiona marihuany

Olej konopny green out

Wyszukiwarka Forumowa:

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Siema mordeczki pewnie jak już z was niektórzy wiedzą pojawił się całkiem ciekawy olej konopny GREEN OUT,po wypiciu całej buteleczki ma działanie psychoaktywne,powiem wam ,że nie wierzyłem w to dopóki nie widziałem kumpla po tym specyfiku,haha porobiło go nieźle jak po ciachu XD,jestem ciekaw czy ktoś z was próbował i jakie ma opinie na ten temat :D,ja właśnie sobie zamówiłem butle i w najbliższym czasie mam zamiar spróbować tego specyfiku

green.jpg


Jakie są wasze wrażenia?co o tym sądzicie?:D [MENTION=90095]sub23[/MENTION] zapraszam do dyskusji :420::tiphat:
 
Ostatnia edycja:

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Spoko jak tylko go skonsumuje to spróbuję jakoś zlepić swojego pierwszego trip raporta na ten temat :D,i się nim podzielę z wami :D

---------- Post Zaktualizowany 21:49 ---------- Data pierwszego postu 21:43 ----------

@PolnaMiedza widziałem że tam niektórzy w twoim wątku zjechali ten olej i to równo
tutaj jest recenzja typa który na temat konopi zdecydowanie sporo wie i nie jest użytkownikiem nieświadomym i powiem ci że nieźle go porobiło:)
I podobnych recenzji widziałem więcej,nie ogarniam wgl jak można coś o czymś pisać nie próbując tego,lub nie widząc kogoś znajomego w stanie po tym oleju.(ja ziomeczka widziałem na żywo i porobiło go nieźle)


Ps. ziomek też był sceptycznie nastawiony ale go mile zaskoczyło ,działanie ow3go produktu.:D
 
Ostatnia edycja:

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Nie oceniam czy klepie czy nie bo nie miałem z nim kontaktu ani nikogo nie znam kto by miał ale warto wziąć pod uwagę że koleś na którego się powołujesz handluje tym olejem , nie wiem co kopie w tym oleju bo raczej nie skład : Zawiera śladowe ilości kannabinoidów tj. CBD, CBDA, THC, THCA, CBG. dopuszczalna jest obecność zanieczyszczenia THC w ilości do 0,20%. Więc co klepie ?
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
[MENTION=94676]rzutnik[/MENTION] Ja widziałem ,mój ziomek osobiście wy***ał cały flakon tego po około 30 minutach lajtowo po godzinie grubo miał jak po ciachu ,widziałem gościa face to face i był za***any ostro jak po ciachu,trzymało go podobnie około 3-5 godzin ,zjazd senność totalna,skutki uboczne-0,ch*j wie co oni tam dodają i ile naprawdę jest tam substancji ,wiem tylko tyle że widziałem na własne oczy typa po tym i był ostro za***any jak po ziole.

Ps.A np jak powołuje się na znajomego co ma za***iste zioło i je sprzedaje ???to znaczy że zioło jest chu**we??,nie rozumiem ?
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Znasz Acodin w tabletkach na kaszel? Jedna, dwie tabletki walczą z kaszlem, zjedz blister czy dwa i walczysz z grawitacją :)
Ba inny przykład, gałka muszkatołowa... :D Wszystko zależy od ilości..
Nie negowalbym tego, bo dawkę dopuszczalną z założenia trzeba przekroczyć x26 więc jakiś wpływ może mieć.
Najlepiej skołować 4ropak żeby się nie rozczarować. Będę miał kiedyś okazję wezmę na testing.
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Znasz Acodin w tabletkach na kaszel? Jedna, dwie tabletki walczą z kaszlem, zjedz blister czy dwa i walczysz z grawitacją :)
Ba inny przykład, gałka muszkatołowa... :D Wszystko zależy od ilości..
Nie negowałbym tego, bo dawkę dopuszczalną z założenia trzeba przekroczyć x26 więc jakiś wpływ może mieć.
Najlepiej skołować 4ropak żeby się nie rozczarować. Będę miał kiedyś okazję wezmę na testing.

Żeby się nie rozczarować lub mieć na zapas:D
PS. widze kolego że doświadczenia mamy podobne :D
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Wyjaśnij mi głupiemu co kopie w tym oleju ?A co do zachwalania towaru to proszę cię zasady ekonomi, każdy chwali swój towar , po prostu w tym napoju według składu nie ma co klepać ,może coś jest tyle że nie wymienione lub zasada placebo nie wiem .
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Wyjaśnij mi głupiemu co kopie w tym oleju ?A co do zachwalania towaru to proszę cię zasady ekonomi, każdy chwali swój towar , po prostu w tym napoju według składu nie ma co klepać ,może coś jest tyle że nie wymienione lub zasada placebo nie wiem .

hmmmm Dawka 26x przekroczona:scratch:??,co tam jest to ch*j wie ,sam nie wiem,ale tylko ci pisze że na pewno nie ma placebo,bo widziałem mojego ziomka po spożyciu czaisz?(W I D Z I A Ł E M / T Y P A / I { N A } P E W N O {AŻ} W /T A K I M / S T O P N I U /{TO} / N I E B Ł O
P L A C E B O, / W I D Z Ą C / {GO}/ B Y Ł E M /T R Z E Ź W Y

Czy kupując jakikolwiek towar ETC ETC od kogoś kto go produkuje i chwali ,uważasz że kupujesz ch***wy towar???

To po co go kupujesz a np nie wyprodukujesz/zrobisz sobie sam jak uważasz że to shit ???:freak2:

Ps. założyłem wątek o oleju a nie o ekonomi i proszę cię nie pisz mi tu o ekonomi(ja podałem przykład nie planowałem pisania o ekonomi),tylko w temacie ja wiem co widziałem ,elo pozdro :D ;)(nie obrażam cię broń boże,nie znam cię ,masz swoje zdanie ja mam swoje i tyle)

A i nie pisałem że znajomy się chwali,tylko że ja się powołuje na niego ,próbując to zioło ,tak dla zrozumienia :)

Ziomek gdzie ja napisałem że jesteś głupi???,nie znam cie ,powtarzam jeszcze raz,jeżeli sam o sobie tak piszesz to tylko i wyłącznie twoje zdanie które szanuje.

Typek Don kasjo na yt ostatnio wstawił filmik o tym oleju a nim nie handluje i porobiło go strasznie,lecz filmik usunął a zastąpił go nowym lecz tam już nie widać w jakim jest stanie ale zdecydowanie mówi że olej klepie;)


Ale ty pewnie napiszesz że zapłacili mu za to producenci i reszcie recenzentów również,dlatego pozwolisz zakończę tą dyskusje:D
3ym się mordo
5!
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Wyjaśnij mi głupiemu co kopie w tym oleju ?A co do zachwalania towaru to proszę cię zasady ekonomi, każdy chwali swój towar , po prostu w tym napoju według składu nie ma co klepać ,może coś jest tyle że nie wymienione lub zasada placebo nie wiem .

Jest to opakowanie zbiorcze X dawek dziennych. Z tego co pamiętam jednorazowo według zaleceń 2 ml dziennie. Spożywając to jednorazowo jest dokładnie tak samo jak z acodinem. Tak mi się wydaje bynajmniej.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
O i to jest odpowiedz i wszystko teraz jest jasne dzięki .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół