nasiona marihuany

Jarzębinowy Out GGSy I inne.

Wyszukiwarka Forumowa:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Zapraszam!


Więc tak, spotów jest kilka, każdemu damy jakaś nazwę I miejmy nadzieję że będzie jak rok temu! W sensie jak nic nie ukradnie.
Głównie będą to Grzechowe ziarna automaty, polautomaty I sezony.

Na początek cykniemy spota "puchatek" którego również dostałem w spadku ha. Każdemu się to opłaca.
Spot jest położony dość nisko, obrosniety trzcinami, została na nim wykopana studnia tak na 1m. Wody narazie nie brakuje I może tak już zostanie. W tym sezonie kompletnie zrezygnowałem że spotów w których jest daleko woda lub trzeba ją tam nosić w baniakach.
Ziemia w skrzynkach była stara, dodałem ziemi z łąki+dolomit. Kopce są nowe w środku jest ziemia sklepowa, a na około ziemia z łąki+dolomit.
Wszystko obsypane slimakolem. Zauważyłem że w tym roku ślimaków jest tak o 70%, chyba dostały ostro wpie**** w ubiegłym sezonie. Dobrze im tak!

Tutaj mamy 6 - purple marok x gsc
Tam gdzie stoi słoik jest to HinduKush x G13 x Amnesia



Cheese x Extreme auto z lewej.
Purple marok x gsc u góry, a u dołu Big Critical auto.



Z lewej rośnie Pasion. A z prawej gromadka Mexican Airlines x Amnesia.



Z lewej Easy Sativa, a reszta HinduKush x G13 x Amnesia.

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Spocik o nazwie Sosenka.
Poszły 4 półauto PurpleMaroc x White Widow.
Na zdjęciu widać 3, coś jeden mi się za dobrze zamaskował.
Dołki, a w nich 25L ziemi sklepowej.

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Na sosensce jakoś idą, mają mało światła w ciągu doby. Wszędzie rośnie coś większego od nich. Z początku pewnie będą się wyciągać to góry na maksa.


U Puchatka ***any jeleń wbija... Podchodzę A ten bydlak się zerwał I prze moje pomidory, no debil. Za 3 dni wbijam A dodatkowo kolejne złamanie, Easy Sativy nie ma... Gsc z wiaderek zostały przesadzone bo coś im nie pasi. Automaty tragedia bo chyba miały sama ziemię że spota+dolomit. Teraz już zawsze Ale to zawsze ziemia sklepowa w środek. Oczywiście im ta ziemie dałem nowa Ale wiadomo że jak za późno to już pizdacja będzie.
Zamiast Sativy z lewej dany Gsc. Po prawej ten z wiaderka.


Automaty I dałem sezona HinduKusha x guerilla Gold.

Tutaj u góry z prawej gsc przesadzone, niżej nowy zarodek cheese xxl auto, nie widać go.

Ten duży to gsc, z prawej noname, z lewej Airlines przesądzony I też dany mikro auto afgan haze.


Pasion. Z lewej




Spocik o nazwie Spaślak.

Satutaj automaty, polautomaty. Był jeden sezon hindu Ale go wy***alem I dałem s6xpuprplemaroc. Hindu siedzi w zwykłej glebie za karę. Polauto z ziemi indorowej, automaty ziemia sklepowa. Raz byłem podlac z TNT. Tak to ciągle deszcze. Miałem dokładnie rozpisanie jakie polauto Ale nie mogę znaleźć.



Tutaj sezon z prawej s6, reszta polauto


Polauto


4 polauto, a dalej w w rzędzie 6 White widow x amnesia auto.
 
Ostatnia edycja:

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
I ch*j spot "puchatek" poszedł pływać, same kopce nie dały rady. Może z tydzień wcześniej by się co uratowalo. Paletę na wysokość 60cm i było by fajnie.



A to kolejny spocik. Jest parę automatów, polauto jak i sezonów. Początkowo pamiętałem co jest co ale już 2 razy dosadzalem przez dziki/sarny. Bardziej go ogrodzilem, przekopalem rowki na ślimaki w których teraz jest wody jak nigdy.

 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Dobrze, że nie wszystko stracone. Na następny rok będziesz wiedział jak się zabezpieczyć ;)
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Dobrze, że nie wszystko stracone. Na następny rok będziesz wiedział jak się zabezpieczyć ;)

Na tym zalanym wszystko stracone, niestety.
U Spaślaka idzie w pyte. Automaty dostają już blooma, reszta dalej tnt+gnojowka. Jeden polauto poszedł w auto:D






Tutaj niestety tylni polauto ma za mało światła, jest w cieniu, i ślimaki dobrze go zjadły....
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
#Spaślak

Przesadziłem sezona S6xmaroc bardziej z frontu, bo tam za mało światła było. Tak samo polauto, którego dałem między automaty. Niedo***ek sezonowy też dostał szansę. Teraz jak patrz to trochę żałuję że nie dałem tutaj więcej sezonów. Kupiłem jeszcze parę automatów I w miejsce starych pójdą nowe. Mam nadzieję że na wrzesień może dojdą.





Przesądzony S6xmaroc




 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
#wędliny


Dziwnie one rosną w tych kopcach... Rok temu szło w nich za***iscie, nic nie zmieniłem? Jedynie słabo im nawozy podawałem bo deszcz robił za mnie robotę. Reszta idzie wzorowo.





 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
#wędliny

Wszystkie automaty zostały już ścięte, no oprócz jednego:D Nigdy auto tutaj nie wyszło mi dobrze, taki skil;]
Panny dostały pełną dawkę Tnt+ 50% Bloma. Dodatkowo azofoska podsypana, tak w małych ilościach. Oprysk Tnt+bloom.



A tu promlem 3 auto na innym spocie? Ak 47 2.0
Geny? Bo tylko one tak wyglądają. Ta sama woda, ziemia itd.
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Co do tych AK 47 to podobną sytuację miałem z moimi sezonówkami - były przesadzane bo cały czas stały w wodzie przez jakiś czas. Niestety wszystkie zaczynały usychać, wyrwałem je.
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
#spaślak

2 auto poszły pod nóż, za wcześnie i moc jest za mała. Z jednego było 41, a z drugiego 36.









 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
# Wędliny

Wszystkie idą wzorowo, TNT+Bloom+azofoska i oprysk pomógł. Zapie****ają:D Muszę przyjść tu na cały dzień, ponaginać dokładniej, przesadzić itd. Największa miała 250cm wysokości.



#Spaślak

Na spocie zostały 2 z 7 automatów, pod nóż poszło 3 auto.. White widow x Amnesia słabo puchną, słabo się oblewają żywicą w porównaniu do np. Półauto co poszedł w autoamata.


Półauto a jednak auto.





Automaty - nowe pokolenie:D

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
#Sosenka
Było tam 4 panny PuprpeMaroc x White Widow, dwa poszły w automaty a dwa w półauto. Ogólnie wszystkie 4 przesadziłem bo tam było jednak za mało słońca. Dosadziłem trochę swoich NN, automatów, Ze 3 sezony i jednego pafa. Rozmiary są mało ponieważ zrobiłem to za późno:D Ale lepsze to niż nic... Każdy dostał na dołek 20l kupczej ziemi. Nowe automaty dostały jeszcze po garści azofoski. I ciągle jakaś sarnowata ku**a wpada i wyjada.... Ogrodzenia tu nie mogę zrobić ;/




Purple x WW przesadzony i ciągle podjadany.. Tak jakby rewegował bo od dołu nowe po***y wypuścił chodź już dobrze puchnie u góry.



A tu drugi Perpul



Autosy, małe szkraby.



#Spaślak

Wszystkie Auto już poszły się suszyć, zostały te nowe.


Tak wygląda Purple Maroc x White widow co poszedł w auto (chyba)



A tu White Widow x Amnesia auto, wcześniej narzekałem na moc ale już jest git.



Razem



Bonus! 0,76 z 2 autoooo:D

 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
# Wędliny

Zapie****ają aż nie ma miejsca i mam trudności z poruszaniem się przez nie.




A teraz złe wiadomości.
Byłem na spocie #sosenka i dalej sarna wpie****a wszystko, po części. Na dodatek znikły 2 perpule które puchną, 2 automaty extreme amnesia. Znikły to znaczy zostały wyrwane bo nic po nich nie zostało. Nie wiem czy to sarna swoją mordą wyrwała i zjadła czy też jakiś z*** za***ał.. Mam dylemat czy robić ewakuacje i przesadzać wszystko? tylko tez do końca nie mam gdzie..
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
A te automaty co zniknęły były już dojrzałe?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół