nasiona marihuany

Mały osłabiony automat

Wyszukiwarka Forumowa:
5

5qrvvi3l

Guest
Czytam, czytam forum i sam zdiagnozować nie potrafię. Prośba o pomoc i opinie co może mu dolegać ? Dodam, że obok rosną dwa inne afy i wyglądają na zdrowe, znacznie lepiej rosną - wszystko dzieje się pod folią.
wczoraj roślinki dostały oprysk z asahi + karate, bo coś zaczęło je szamać - pojedyncze dziurki w liściach na każdej z roślin. Pewnie mszyce, bo miałem je na ogrodzie oraz widziałem też kilka przędziorków, jeżeli chodzi o nieproszonych gości. Przelane ani wysuszone nie są. W piątek każdy af dostał po pół litra wody z biohumusem.
Młode liście, które dopiero wychodzą są przebarwione i zwinięte... No i to zahamowanie wzrostu :/



 

donpedro260

Active member
Rejestracja
Maj 19, 2020
Postów
31
Buchów
0
Ja sobie nie wyobrażam podlewać raz w tygodniu, tym bardziej w donicy. Rozumiem, gdybyś miał mocno zbitą ziemie, słabo napowietrzoną. Ale Ty jak widać wzbogaciłeś podłoże perlitem, keramzytem, pewnie jeszcze dolomit, więc ta woda momentalnie spływa przez dno. Może się mylę....:)
 
5

5qrvvi3l

Guest
Mylisz sie co do tego, ze podlewam raz w tyg. Nigdzie o tym nie napisalem.
Podlewane co 3-4 dni w zaleznosci czy slonce mocno grzeje czy pogoda jest bardziej pochmurna i woda paruje wolniej.
Wszedzie pisza lepiej przesuszyc niz przelac, co nie ?

Tak, nietrudno niezauwazyc, ze jest: perlit, keramzyt. Dolomit tez jest i jeszcze obronik granulowany kurzak.
A trzymam je w donicach, by w razie przypalu wywiezc je gdzieś w piz*u na spota outowego. Pierwszy raz sadzilem ganje. Nie wiem jak mocno bedzie pachniec taki automacik x3 ;) sadze, ze nie bedzie zle, ale plan b wole miec. Spoty wypatrzone. Moze za rok wjade gdzies z sezonowka.

Roslinki dostaly dzis rano wody z gnojowka z pokrzyw. Jak do tej pory byla to moja najdluzsza przerwa w podlewaniu (piatek wieczor - sroda poranek)

Dzięki za opinie. Uswiadomiles mnie, ze raczej nie ma szans tego przelac podlewajac co kilka dni ;)
Jednak w twojej ironicznej wypowiedzi nie uzyskalem jednoznacznej odpowiedzi na pytanie zadane w moim poscie. Chyba, ze to tylko i wylacznie wina przesuszenia, co tez nie do konca ma miejsce, bo podlewane regularnie. Pozdrawia
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
To te przebarwione wogóle nie rosną ? Ile litrów te doniczki mają i ile im lejesz ?
 
5

5qrvvi3l

Guest
To te przebarwione wogóle nie rosną ? Ile litrów te doniczki mają i ile im lejesz ?

te małe przebarwione nie robią postępu.
pokazały się i zamiast budować kolejne piętro to tak nie mogą się wybić.
trwa to może tydzień.
wcześniej wszystkie 3 roślinki szły w miarę równo, a na dziś dzień ten Think Different został z tyłu :(
a zaraz pewnie zaczną kwitnąć.
Cóż... może zbiorę z niego gieta :D



Doniczki 12l.
wcześniej lałem po 0.5l na roślinę.
ostatnio w piątek to było 2l na 3 roślinki (2x 1l pojemnik, każda roślinka równomiernie na oko) w tym biohumus
dziś dostały po 1l czystej wody bez nawozu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół