nasiona marihuany

Przesadzanie ze spota.

Wyszukiwarka Forumowa:

TakaKajzerka

Member
Rejestracja
Mar 27, 2018
Postów
9
Buchów
0
Witam, mianowicie pojawił się problem który wymusza na mnie przesadzenie 4 roślin z jednego spota na drugiego, niestety... Chciałem was zapytać jak się do tego zabrać by była jak największa szansa na przyjęcie się tych roślin i nie zamordowanie ich. Wiem, że to bezsensowna akcja ale nie mam wyboru. Proszę o sensowne odpowiedzi i bez pytań po co to w ogóle to robię.... bo po prostu muszę. Rośliny na spocie znajdują się od 3 tygodni, wcześniej były w 300 ml doniczkach. Jeśli chociaż 2 z tych 4 się przyjmą to będzie dla mnie sukces.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Musisz obkopać dookoła rośliny, wykopać je razem z ziemią dookoła i uratować jak największą ilość korzeni - to zwiększy szanse na przyjęcie się roślin w nowym miejscu.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
tak jak kolega wyżej napisał obkop i uratuj największa ilość korzeni i do transportu włóż bryłę w jakąś torbę foliową lub worek na śmieci zależnie od wielkości rośliny,, przed przesadzaniem podlej roślinę co ograniczy obsypywanie się ziemi z korzeni
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
podlej dobrze- przed przesadzaniem- twardsza bryła korzeniowa.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Dodam tylko że warto włożyć do wiadra lub donicy całą bryłę to się nie obsypie .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół