nasiona marihuany

Pomoc z nawozami. Mieszanie nawozów

Wyszukiwarka Forumowa:

wariacik

Member
Rejestracja
Sty 7, 2014
Postów
10
Buchów
0
Siemanko. Chcę kupić try pack nawozów od biobizz na outdoor na automaty i mam pytanie czy mogę dokupić do tego hesi pk /14 na flo? Czy same nawozy biobizz wystarcza? Wiem moze jest gdzieś na forum o tym ale znaleźć nie mogę z góry dzięki. Drugie pytanie to czy try pack biobizz 250ml wystarczy na sezon na 40 automatow. Albo polećcie mi jakieś nawozy na weg i flo.
 
Ostatnia edycja:

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Biobizz to organika, a pk masz mineralny to się nie łączy dobrze.

Czy styknie 250ml?
Załóżmy, że 2 ml czegoś na litr przy 40 roślinach daje 80ml czyli butelka +/- na 3 podlania.

"Included in the Outdoor Pack are Fish Mix, Bio Bloom and Top Max. The contents are sufficient for 1-4 plans"

Jeśli masz skille Jezusa, to powinno lekko styknać:D

Jest wyszukiwarka, więc szukaj... Jest masa takich tematów
 

wariacik

Member
Rejestracja
Sty 7, 2014
Postów
10
Buchów
0
To poleć mi jakieś nawozy na out. Czy kupić bio bizz w większej ilości? Ogólnie do try packu trzeba cos jeszce dokupić czy one dadzą wystarczająco dużo?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Trzypak ci wystaczy, powinien. Możesz do tego dokupić jeszcze FishMixa i Calmag. A jak nie chcesz się bawić w takie nawozy, to rozejrzyj się nad jakimiś nawozami suchymi. Rozejrzyj się po forum, bo ja na outdoor to tak nie znam się, ale tam z tego co czytałem to głownie Azofoska, hydrożel jakiś obornik bydlęcy czy coś, no jest tu masa wpisów o nawozach. Nigdy nie mieszaj organiki z mineralnymi, jak chcesz coś zamiast PK to do zestawu z biobizza dokup BioHeaven(tylko że drogi) Ale bez tego też się obejdzie
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Stosowanie jednocześnie nawozu organicznego i mineralnego nie ma senusu,to wyżucenie pieniędzy w błoto.
 

wariacik

Member
Rejestracja
Sty 7, 2014
Postów
10
Buchów
0
Zostanę przy biobizz jak nie sproboje to się nir dowiem ☺️ a ten fish max i calmag to na weg z tegi co pamiętam tak? Bo w tym try packu biobizza jest jeden chyba na weg i dwa na flo.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Bio grow I fish mix na veg biobloom Flo top Maxa bym odstawil I kupil wieksze butelki fish mixa I bioblooma
 

wariacik

Member
Rejestracja
Sty 7, 2014
Postów
10
Buchów
0
A co z tym top maxem nie tak? Jeszcze nie zamówiłem więc moze bym tak Zrobil jak mówisz. To sam biobloom i fish mix wystarczy na automaty? Czy można dokupić coś niedrogiego do tego?

---------- Post Zaktualizowany 08:30 ---------- Data pierwszego postu 08:06 ----------

I mam pytanie o Calmag od biobiozz. Jak wezmę wodę z bajorka, bagienka (oczywiście mówię o czystej wodzie nie z jakimś syfem) i dodam calmag woda nada się.?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja w tym roku eksperymentalnie jadę z Bat Guano + Palm tree ashes na flo.
Na weg troszkę podsypałem bat guano, ale jak nie będzie wykazywało niedoborów, to nic nie robię. Narazie roślinki są zieloniutkie i mają się dobrze. Podsypuję dolomitem, jak jest problem z PH gleby.

Muszę dodać, że na wiosnę przygotowywałem dołki z kupną ziemią i dodałem do niej obornika granulowanego.
 

wariacik

Member
Rejestracja
Sty 7, 2014
Postów
10
Buchów
0
Zakupiłem 500ml bio bloom i 500ml fish mixa. Może do tego dodam gnojowke z pokrzywy na weg i na flo ze skórek banana tylko to coś da? Niech ktoś kumaty odpowie
 

wariacik

Member
Rejestracja
Sty 7, 2014
Postów
10
Buchów
0
Ogólnie pytanie mam bo w tabeli biobizz pisze ze biobloom jest na hydro areo on nada sie na out? Druga sprawa ze w tabeli jest coś takiego ze jest napisane ze do tych nawozów trzeba dodać light mix 1ml na l wody? Świeży jestem a szukać nir mam czasu bo już trzeba działać. A co do fish mix pisze że on jest do flusha a inni pisza ze na weg sie nadaje ktoś powie jak to jest?musze kupić do tego all mix albo light mix? Czy pójdzie bez tego? I zapowiada sie deszczowa pogoda ma. Padać cały tydz mam zamiar podlać automaty fish mixem maja juz po ponad 2 tyg. Jest sens lac nawóz jak ma padać przeZ tydzień? Czy czekać aż będzie słoneczna pogoda



https://www.google.com/search?q=tabela+biobizz+fish.mix&oq=tabel&aqs=chrome.0.69i59j69i57j0l3.1352j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=89rogi5oIA8UPM.

https://www.google.com/search?q=tabela+biobizz+fish.mix&oq=tabel&aqs=chrome.0.69i59j69i57j0l3.1352j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgdii=_fykl3EcT_hmjM&imgrc=89rogi5oIA8UPM
 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
konkretne pytanie: Czy rośliny wykazują niedobory ?
Podjrzewam, że nie...
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Stosowanie jednocześnie nawozu organicznego i mineralnego nie ma senusu,to wyżucenie pieniędzy w błoto.

ale że co? nie zadziała?czy na oucie bakterie,grzybki i robaczki pozabija wszystkie? ;) z głową,niewiele moze oddzielnie..minerały są potrzebne :shit:

wariacik jest też bio pk ,polukaj jeśli chcesz dodawać
 

wariacik

Member
Rejestracja
Sty 7, 2014
Postów
10
Buchów
0
ale że co? nie zadziała?czy na oucie bakterie,grzybki i robaczki pozabija wszystkie? ;) z głową,niewiele moze oddzielnie..minerały są potrzebne :shit:

wariacik jest też bio pk ,polukaj jeśli chcesz dodawać
O widzisz o bio pk nir slyszalen akurat ale popatrzę. Ale wydaje mi sie ze na paczą tek tek dla mnie wystarczy fish max i bio bloom i gnojowki z pokrzywy i banana.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół