nasiona marihuany

Zmiana Fotoperiodu w 2 tyg FLO AF

Wyszukiwarka Forumowa:

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
Zastanawiam sie czy nie zmienić FP automatów .Od początku jade 20/4 , są już w 2 tyg FLO.
Zmienic na 18/6 czy zostać juz na 20/4 ?
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Zastanawiam sie czy nie zmienić FP automatów .Od początku jade 20/4 , są już w 2 tyg FLO.
Zmienic na 18/6 czy zostać juz na 20/4 ?

stopniowo możesz zmieniać, nie drastyczna zmiana tylko codziennie zmieniaj co godzinę
 
O

OdcieńZieleni

Guest
najlepiej codziennie o minute zmniejszaj czas naświetlania :crazy: czemu chcesz skrócic czas ? za ciepło masz czy co? możesz od razu przejść z 20/4 na 18/6 nic sie nie stanie ...
 

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
Pytam czy to ma jakiś wpływ , warunki mam dobre . Jeżeli niema jakiegoś wpływu to jade do końca na 20/4
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ja, odkąd pierwszy raz lata temu posadziłem automaty razem z sezonami w boxie, zacząłem zawsze skracać automatom fp na flo. Jak sądzę automaty w 2-3 tygodniu flo, kiedy przestają się wyciągać przełączam na 12/12. W porównaniu do fp 18/6 przez całą uprawę nie zauważyłem żadnej różnicy w plonie.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Ja, odkąd pierwszy raz lata temu posadziłem automaty razem z sezonami w boxie, zacząłem zawsze skracać automatom fp na flo. Jak sądzę automaty w 2-3 tygodniu flo, kiedy przestają się wyciągać przełączam na 12/12.

ja jak sadzę automaty z sezonami to czekam jak autosy wypuszczą pistille i przełączam oświetlenie na 12/12
jak zmieniałem automatom czas naświetlania z 20/4 do 18/6 to nie zmieniałem tego z dnia na dzień tylko codziennie przesuwałem im czas o godzinę.
nie wiem czy poprawnie czy nie ale strzeżonego bozia strzeże.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kiedyś, na ponad tydzień, zostawiłem w piwnicy planty. Bo sytuacja zmieniła. Myślałem że nic z tego nie będzie. Okazało się że planty przetrwały tydzień ciemni, po czym załadowaliśmy je na busa i do zioma by dokończyły i dały plon. Nie ma co się pieścić. Konopie to tak jak większość organizmów żywych, jak również my- ludzie, to wytrzymałe sk***ysyny. Dostosują sie. Pzdr
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Kiedyś, na ponad tydzień, zostawiłem w piwnicy planty. Bo sytuacja zmieniła. Myślałem że nic z tego nie będzie. Okazało się że planty przetrwały tydzień ciemni, po czym załadowaliśmy je na busa i do zioma by dokończyły i dały plon. Nie ma co się pieścić. Konopie to tak jak większość organizmów żywych, jak również my- ludzie, to wytrzymałe sk***ysyny. Dostosują sie. Pzdr

Oczy mnie bolą:aa: ale fakt wytrzymałe są gady jedne:eek:mn:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół