nasiona marihuany

Problem z LST

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Mar 19, 2020
Postów
19
Buchów
0
Pacjentka: Low Afghan od Hemp Brothers
Wiek: 3 tyg.
Fotoperiod: 19/5 (wiem że dziwnie)
Donica: 11 L
Lampa: Led 25W Smart Booster
Od ziarna do zbioru: 60-70 dni
Problem:

Około 1,5 tyg. temu po tym jak roślina pokazała 3 piętro zacząłem ją trenować haczykami. Problem w tym, że odmiana sama w sobie jest niska, a do tego wszystkiego kaganiec, który miał utrzymywać ją w miejscu zsunął się na dół i zaniżył całą resztę rośliny. Skutek jest taki, że cała reszta łodygi rosła bardzo blisko ziemi i co najmniej jedna z odnóg weszła w ziemię. Wczoraj to zauważyłem i od razu pozbyłem się wszystkich haczyków oprócz tego jednego co widać na zdjęciach. Domyślam się, że łodygi nie powinny rosnąć w ziemi :). Chciałbym ją dalej trenować, a za 1 - 1,5 tyg wrzucić scroga. Pytanie co teraz zrobić? Jak ją "podnieść"?

Foto po zdjęciu haczyków:





 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
Ja bym powiedział że sama się podniesie :) Podlejesz ze dwa razy i roślinka zacznie się piąć do góry. To co Ci niby wrosło, to może nie jest za głęboko, spróbuj delikatnie odgrzebać ziemię i zobacz jak to wygląda, jak ch***wo to najwyżej utniesz tą jedna gałązkę i nic nie powinno się stać.
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Możesz podnieść światło będzie się wyciągała trochę zawsze łatwiej.
Ale jak leży na ziemi to jakoś bardzo nie szkodzi.



Obecnie u mnie, ziemia trochę siadła, ale wcześniej spokojnie leżało, też automat

Edit:
ostatnio jakiś topek stwierdził że to idealne miejsce :D podziwiam, zostawiłem niech "rośnie" :D
 
Ostatnia edycja:
Rejestracja
Mar 19, 2020
Postów
19
Buchów
0
Chyba trochę przesadziłem z przerzedzaniem, niezamierzonym swoją drogą.

Zrobiłem takie siodełko:



Całość:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół