nasiona marihuany

Lolazo1st OUT

Wyszukiwarka Forumowa:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Pryskam raz na tydzień ze względu na takie odwiedziny spota .
Jeżeli masz możliwość to możesz częściej , ale pamiętaj daj mniejsza dawkę jeżeli będziesz częściej dawał oprysk .
 

lolazo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2010
Postów
119
Buchów
0
OK wiec tak.
Padlo chyba 3 rosliny .
Z tym hydrozelem narobilem ku**a bagna tam i moze od tego padly niektore...
Mrowki *****e atakuja rosliny wiec jakims preparatem popryskalem na mrowki rozrobilem granulki z woda tak jak pisalo na etykiecie licze ze mi nic z Pannami sie nie stanie...
Z moich 9 pestek ch*j co bedzie poniewaz chyba przez ten ***any hydrozel maja za mokro.. jedna wylazla i padla druga jeszcze zyje a reszta ni widu ni slychu.
tutaj zdjecia z wczoraj.
Jak cos mozecie poradzic to dawajcie ! pozdro BRYGADA ! ELO !!!

IMG_0820.JPEG

IMG_0818.JPEG

IMG_0819.JPEG

IMG_0817.JPEG

IMG_0815.JPEG

IMG_0816.JPEG

IMG_0814.JPEG

IMG_0813.JPEG

IMG_0812.JPEG

IMG_0811.JPEG

IMG_0809.JPEG

IMG_0810.JPEG

IMG_0808.JPEG

IMG_0797.JPEG

IMG_0798.JPEG
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
One maja tam za mokro ewidentne widać po jednym zdjeciu jaka zmęczona i oklapnieta
 

Winny_As

Member
Rejestracja
Lis 13, 2013
Postów
8
Buchów
0
Dawaj mordo pie****nij ryżu dookoła, podobno wybiera wilgoć <shiza>
To tak dla rozluźnienia napięcia,, bo sam bym się zdenerwował na Twoim miejscu.


Zaraz po tym jak to przeczytałem pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to "podsypać ziemi" i to nie jest głupi patent.

Przewertowałem googla i wyczytałem całkiem fajną informacje na temat tego żelu, że się utrzymuje na spocie do 5 lat ciekaw jestem czy to je ino prawda... Nie używałem tego jeszcze o_O

Pokmiń coś z drenażem w miejscach gdzie Ci się zbiera woda, możesz też ułożyć na wierzch jakąś suchą trawę, tylko przy tym drugim sposobie miej na uwadze żeby to nie była kora ani igliwia, liście dębu z tego co pamiętam również (kwaśne ph), ja u siebie na bagienku zrobiłem patencik że pozrywałem trawe i nią poprzykrywałem rośliny - sadzonki, z tym że głównie robiąc to myślałem o tym żeby zapewnić im ciepło i kamuflaż, ale z tego co widzę też fajnie działa na susze, tylę że jej póki co nie ma! Całe szczęście! ;3
Oby się się!
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Planty są jeszcze małe więc możesz pomyśleć nad przesadzeniem w nowe doły obok ;)
 

lolazo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2010
Postów
119
Buchów
0
Witam.

Planty wygladaja tak jak nizej na zdjeciach.
Ponaginalem pare sztuk i pourywalem troche lbow.
Nie wiem czy dobrze zrobilem czy zle...
Nie podlewam ich w ogole ze wzgledu na pogode oraz hydrozel
Co myslicie zaczac juz stosowac jakis nawoz ?
Co zmienic ? Co dodac ? Przyciac uciac ? ponaginac ?
Prosze o opinie oraz porady !
Dzieki i pozdro ELITA !

IMG_0968.JPEG

IMG_0967.JPEG

IMG_0966.JPEG

IMG_0963.JPEG

IMG_0965.JPEG

IMG_0964.JPEG

IMG_0962.JPEG

IMG_0961.JPEG

IMG_0960.JPEG
 

lolazo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2010
Postów
119
Buchów
0
Ktos cos ? podpowie ? co dalej ? co stosowac? co zmienic ? dzieki brygada !
elo !
z fartem !
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Nie kombinuj. Obserwuj czy nie pojawiają się niedobory. Jak tak będzie, to ingeruj. Już za późno na przesadzania i inne reakcje. Po sezonie pomieszaj ziemię lepiej, bo widzę, że hydrożel ma miejsca, gdzie jest słabo zmieszany.

Powodzenia !
 

lolazo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2010
Postów
119
Buchów
0
Witam

Zdjecia z soboty...
Troche do***alo do pieca... Chcialem dobrze wyszlo jak zawsze... poczytalem forum i postanowilem kupic azofaske
i dodac do kazdej po garsci... a ze lekko padalo wiec lisciom sie tez dostalo ( potem przeczytalem ze nie wolno jak pada i zeby cos na liscie szlo)
Za duzo stresowalem je chyba tez za duzo razy leb ukrecalem odrywalem oraz naginalem... i wygladaja slabo...
padla mala kolejna. inne nie chca roscnac zatrzymaly sie...
dodam ze posiadam BIOBIZZ outdoor zestaw 3 nawozow i posiadam tez B52 Nutrients i ta ***ana azofaska ktorej juz nie uzyje .
sami zobaczcie i powiedzcie co im dolega i co robic ?
Zaczely kwitnac juz dwie czy 3...
Dzieki pozdro mordy

IMG_1070.JPEG

IMG_1069.JPEG

IMG_1068.JPEG

IMG_1067.JPEG

IMG_1066.JPEG

IMG_1065.JPEG

IMG_1062.JPEG

Tu jest ten nieszczesnik.,.. bedzie cos z niego ?
IMG_1064.JPEG

IMG_1063.JPEG

IMG_1061.JPEG

IMG_1059.JPEG

IMG_1060.JPEG



AAA i jeszcze pytanie za 100pkt. np jak na tym biobizz pisza ze 2ml na 1l wody to ile tych litrow na jeden krzak dawac podlewac ? i Co ile czasu ?
Dolomit tez mam sypac go ? cos on daje ? :) pomoze ?
 
Ostatnia edycja:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Nieszczęśnik to spłonął od nadmiaru nawozów :D
Azofoska to złoto na outdoorze, jeśli z głową go stosujesz...
Reszta tak źle nie wygląda, tylko nie szalej tak z nawozami, a co do ostatniego pytania to jest dawka w jakiej ilości masz rozpuścić, jak robisz opryski to tak, żeby pokryć nim całą roślinę, dla porównania mi idzie 1litr na 5 roślin które mają po metr wysokości i trochę zostaje ;)
Powodzenia :)
 

lolazo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2010
Postów
119
Buchów
0
ok dobra ale te TOP MAX i BLOOM to pryskac jak juz beda kwitly ? czy doglebowo dawac TO i FISH MIX ? albo B52 ?
dolomit im nasypac ? co on daje ?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Pierwsza i najwazniejsza zasada hodowli na dworzu i w domu , w pierszych miniumum 2-3 tygodniach nie podajemy zadnych preparatow , w ziemi masz wysztarczajaco mineralow odzywczych , a jak juz masz taka wizje ze chcesz cos dodac bo kupiles najtansza ziemie lub na spocie jest hu*nia z piaskiem :) , to nie przesadzaj , a staraj sie na poczatku lac male ilosc, zdecydowanie mniejsze niz podaja producenci , jak sie do tego stosuje i zadnych problemow. Po czasie jak beda glodne to ci to pokaza , a jak je juz przenawozisz to lipa w h*j do odratowania. Z fartem i ucz sie na błedach najlepiej na cudzych :)


A jak chesz dodac cos na muszki slimaki itd , to conajmniej 1m od roslin dookola.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
od samego poczatku wszystkiego dowaliłeś tyle jakbyś chciał tam baobab posadzić. i hydrożel i azofoska to preparaty które nie jednemu du*e uratowały ale wszystko trzeba z głową dawać. mam wrażenie że nic nie przeczytałeś na tym forum jak nawet nie wiesz do czego jest dolomit. Garść azofoski to na konkretnego planta sie sypie a nie na takie maluchy, hydrożelu tyle że widzę nawet dżdżownice z ziemi wyłażą. poradziłbym ci dać im oprysk na jakieś robactwo i zostawić te roślinki w spokoju minimum na 2 tygodnie to może bez twojej ingerencji dadzą rady. a dolomit dajesz po to żeby nie trzeba było ph regulować co chwilę i żeby z siarczanem magnezu nie latać co chwilę. daj im odpocząć, nic nie dawaj narazie a na przyszłość zanim coś dasz to pierwej spytaj kokoś jak i ile a może będziesz miał co palić w zimie.
 

lolazo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2010
Postów
119
Buchów
0
wszystko ch*j strzelil... nie pytajcie jak i dlaczego. temat do zamkniecia. do zobaczenia kiedys tam...
elo...:(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół