nasiona marihuany

[FV/AF] Pod holenderską chmurą!!! vol. 3 Orion

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Witam

Po rocznej przerwie powracam na out.

W tym roku postawiłem wszystko na Oriona i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Miejscówek będzie kilka. Potem dojdą jeszcze jakieś w kukurydzy jak wszystko pójdzie zgodnie z planem.

I

3x Critical Fruit FV

II

2x Critical Fruit FV
2x Easy Poison FV

III

Tutaj dołki kopane na af, ale af będą dwa i 3 półauto. Trochę marnotrawstwo, ale pewnie z tych pafów wyjdzie więcej niż z af.

2x Easy Cheese FV
1x Easy Poison FV
1x Gorilla Glue XL af
1x Orginal Amnesia af

IV

2x Gorilla Glue XL af
1-2x Orginal Amnesia af - jedna nie wyszła jeszcze z ziemi
2x Candy Gold FV
2x Grape Skunk FV
1x Guerilla Gold x AK47 - pestka z ziółka i nie wiem czy będzie też paf. Chcę sprawdzić co wyjdzie bo mam jeszcze kilka pestek.


Do tego mają dojść jakieś 2-3 miejsca w kukurydzy. Tam mam plan posadzić po 3-4 rośliny. Czekam tylko, aż dojdzie do tego 7 czy 8 liścia, już nie pamiętam kiedy kończą pryskać.

W ten weekend większość ma już iść na out. Niestety w NL straszna susza i nie zapowiada się na deszcz.








 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Miejscówka I i III wczoraj zostały desantowane. Wszystko poszło zgodnie z planem. Dzisiaj w kolejce czekają krzaki na II.

I









III




Wczoraj będąc na wyprawie koło IV widziałem pierwszy raz sarnę. Mocne zdziwienie bo to miejsce gdzie w ogóle bym się jej nie spodziewał. Kiedyś widziałem tam odchody, nawet na forum o nie pytałem. Faktycznie to sarna, już wiem. Dziwie się, że nigdy nie zjadła mi krzaków skoro słyszałem ją kilka razy, że jest blisko. Zawsze myślałem, że to to bażanty i inne gówna które tam żyją.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
II już w ziemi. Ogólnie tak zarosło ostem, jeżynami i innym gównem, że nie wiem nawet czy wsadziłem w te miejsca co przygotowywałam.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Wszytsko wysadzona, wczoraj poszła do ziemi IV. Dodatkowo doszedł tam easy cheese, czyli razem 10 krzaków, ale coś czuje, 2 odpadną przez te *****e orionowe pestki.

Tak się spot prezentuje:




Teraz czas już kiełkować z 6 żeby gdzieś w kukurydzę wrzucić.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Odwiedziłem kilka spotów. Sytuacja nie najlepsza. Nie wiem czy te nasiona czy coś innego. Od początku chu*a rosły, a te które najsłabiej radziły sobie w doniczkach popadały. Do tego kilka o***ała sarna.

II

Tutaj był problem bo nie posadziłem chyba w tych miejscach co kopałem. Poszedłem tam już po zmroku, a zarosło wszystko tak, że nie mogłem znaleźć tych miejsc. Tutaj już tracą kolor, niedobory. Dostały papu dolistnie.









III

Tutaj zostały tylko dwa cheese i wyglądają ładnie. Dwie inne padły, a jedną zjadła sarna.









IV

Tutaj zostało 5 z 10. Na tej miejscówce zawsze wszystko rosło za***iście. To mój spot z zeszłorocznych podbojów. Ewidentnie wina pestek!
Jestem w trakcie kiełkowania więc pewnie zaniosę tam zamiast w kukurydzę.

Gorilla AF



Critical





GGxAK47



Cheese




Zostaje jeszcze jeden spot i mam nadzieję, że tam jest lepiej.
 
Ostatnia edycja:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
I

3x Critical Fruit FV

Spot jako, że pierwszy rok to wygląda to obiecująco i na przyszły rok można próbować sadzić coś więcej. Trochę wyciągnięte bo walczą o słońce z jeżynami i pokrzywami.

Poszedł topping albo fim, mam nadzieję, że to drugie. Oprysk z tytanitu, asahi. Terra vega też dolistnie bo nie chce mi się z wodą latać. Podsypane dolomitem i azofoską bo następne odwiedziny dopiero za miesiąc po urlopie.









---------- Post Zaktualizowany 20:40 ---------- Data pierwszego postu 16:30 ----------

Reszta spotów też odwiedzona. Przygotowana na mój wyjazd do naszej kochanej Polski. Następne odwiedziny za miesiąc. Wszystko podsypane dolomitem i azofoską. Przy następnym spotkaniu, większość już będzie pewnie kwitła.

II

Critical Fruit FV





Easy Poison FV







Easy Cheese FV







IV

Tu nie wiele się zmieniło, nie robiłem nawet zdjęć. W miejsca gdzie rośliny popadały dosadziłem 4 sztuki Easy Poison FV. Może dadzą sobie jeszcze radę, dobre i po 30g by z nich było.
Jeden był jakiś mutant więc na niego nie liczę.



Do usłyszenia za miesiąc, z fartem!
 

Kaktus_07

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
51
Buchów
0
elo
Mary trochę smukła, ale najważniejsze, że nabrała już koloru.
Dojdą wszystkie sezony?
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
elo
Mary trochę smukła, ale najważniejsze, że nabrała już koloru.
Dojdą wszystkie sezony?

U mnie napewno nie dojdą, bo nie mam ani jednego. Wszystko niby półauto.
Powyciągane mocno bo wszystkie spotu w wielkich krzakach, jeżynach i pokrzywach, walczą z ostrym cieniem mgły haha

Tak wyglądają przejścia i wejścia na spoty. Zdjęcie robione z wysokości oczu.

 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Po powrocie z wakacji odwiedziłem spoty. Szału nie ma. Wygląda to tak jak rok temu, czyli sucho. Ja z wodą nie latam i efekty tego są jakie są.

Dziwi mnie bo w opisie większość miała być taka mega szybka, początek września zbiory, a one dopiero zaczynają kwitnąć... Nigdy więcej żadnych Orionów.

II

Easy Poison

1.

2.

Critical Fruit

1. Ta odżyła, a myślałem, że nic z niej nie będzie.



2. Ta zarosła cała krzakami tak, że na początku jej nie zauważyłem.





III

Tu małe dołki były kopane, ale rosną ładnie.

Easy Cheese

1.

2.



Gorilla Glue af

Jeden karzełek się odstał. W słabym miejscu, mało słońca.





Guerilla Gold x AK47

Tu wielki fart - mam nadzieję. Sarna mi ją o***ała i bardzo dobrze, że wybrała akurat tą. Okazała się facetem. Przed urlopem jeszcze nie było widać, a teraz takie JAJA. Mam nadzieję, że nie zdążyła nić zapylić.











Easy Poison



Easy Cheese





Są na tym spocie jeszcze dwie Critical Fruit i są najładniejsze, ale zapomniałem zrobić zdjęcie. Będą po następnej wizycie.

Pozostaje spot nr1 który odwiedzę pewnie dzisiaj.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Miejscówka nr I

3x Critical Fruit

Ładnie krzaczki wyglądają. Jak wszystkie nie za wielkie bo sucho, ale jedne z ładniejszych jakie mam.

1.




2.




3.




Tu mały ziomek na krzaczku. Mówił, że będzie pilnował hehe




Dochodzi spot nr V Jest to spot podwórkowy i rośnie jedna Guerilla Gold x Auto Mazar. Nasionko z palenia z krzaka grześkowego. Jest to mix z czymś nie znanym, ale rośnie ładnie.



 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Nie kolekcja ale też coś jest na ogródku.
Pogoda w Holi wyśmienita. Tylko podlewać.
Z fartem.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Na podwórku krzak musiałem połamać żeby nie wystawał za żywopłot. Zrobiłem do tego stelaż z listewek i na nim oparłem połamane gałęzie. Wyszło tak jak miało być. Dodatkowo środek będzie miał więcej światła.





 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Dobrze to wygląda rzeczywiście , na przyszły sezon ładnie możesz je trenować na tym stelażu . Będzie dobrze , dobry pomysł i najbardziej odpowiedni czas na wykonanie łamania ,powodzenia do końca
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
dobry patent, ale moze sasiad za zywoplotem tez ma temat :)

Na moje nieszczęście za płotem jest uliczka tak, że trzeba trochę się kitrać. Czuć i tak będzie ze 50-100 metrów - już to przerabiałem...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół