nasiona marihuany

Passion1# by SqoL

Wyszukiwarka Forumowa:

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
Po słonecznym weekendzie , wszystko trochę urosło , wyzdrowiało itp.

fotki:

Spot 1#
50 dzień







Spot 2#
45dzień








Pozdrawiam :bounce:
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,

Roślinki , po ulewach , burzach , wichurach maja się świetnie . Moim zdaniem ładnie się rozrastają itp.
Dziś , Naginałem odrosty itp. Ogólnie są trochę niskie , po pas … ale jak na to że 2 dni w tyg. jest słońce to i tak sukces … <coolpalacz>

Fotki:

Spot 1#
54 dzień

















Spot 2#
49 dzień









W tym miejscu, była max złamana łodyga , wisiała na paru włoskach.


Root Complex = Uratowana roslina.

Pozdrawiam i proszę komentować ! no dalej, nie wstydzić się :crazy:
 
Ostatnia edycja:

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Widac ze planty ladne i zdrowe. ale zrob im troche miejsca i wytnij lub wyrwij ta trawe naokolo. Ona zabiera z gleby co najlepsze =).
Pozdrawiam.
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Thx . Niestety nie mogę wyrwać trawy bo takie placki narobiły by mi przypału ... Z tego względu , że od czasu do czasu lata tam blue-kopter . Na tak zarośniętych terenach , 2 placki jak kręgi na pewno przykują uwagę ... Zresztą podlewam tylko pod łodygę pilnując przed zbytnim laniem na boki :p , dzięki czemu trawy nie zdobywają tego co smaczne :freak: , a system korzeniowy jest pionowy i planty sobie nie przeszkadzają nawzajem …

Pozdrawiam
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
Planty dopiero zaczynają rosnąć ,tzn. dopiero zaczną , w końcu idzie do mnie słońce :p

foty:

Spot 1#
59 dzień











Spot 2#
54 dzień







Na spocie 1 znalazłem przyczynę spowolnienia wzrostu , są to nornice , ewidentne „kupy i nory” wskazują że to one zabawiają się w tamtejszej ziemi . W Związku z tym zamówiłem Bros Sonic Odstraszacz na Krety/nornice i pułapki na szczury/myszy bo podobno wystarczy jabłko zostawić i Busted leży suka(nornica) :freak: .

Pozdrawiam :bounce:
 
O

okon

Guest
Jak narazie kozak! Bardzo ładne roślinki i fotorelacja dobra...POWO!
 

pasta2

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2008
Postów
56
Buchów
0
Zielono mi :D
Wszystko fajnie tylko moja mała groźba żebyś na następnych fotach dawał coś do porównania(np. butelkę)
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,

Dziś z osraną dupa, ze strachu szedłem ostatnie 500 m do spota 1#
Strach spowodowany był śladem hmmm Quada .
Byłem max zdołowany ponieważ, to pierwsze ślady jakie widziałem od kiedy tam uprawiam (2-gi out)
i myślałem , że po 1-dynce.
Na szczęście moje uparcie w niekoszeniu traw , chwastów itp. Dało to , że nikt nic nie zauważył.

sry za z dupy wstęp , Fotki ! :

Spot 1#
62 dzień
Nornice dają o sobie znać , po pojawieniu się ich , znacznie spowolniał wzrost … ale już niedługo ! :p











Spot 2#
57 dzień











: Groźba Pasty2 :freak: trafiła do mła i proszę ! butla jak się patrzy.


Edit :p

thyxy za komenty i

Pozdrawiam
!:bounce:
 
Ostatnia edycja:

borelioza

Member
Rejestracja
Cze 28, 2009
Postów
15
Buchów
0
Właśnie żeś kolego wystawił policji spota. Jeśli ktoś z nich przeczyta twój komentarz i sprawdzi, gdzie doszło do podobnej interwencji przy udziale helikoptera, już wie, w jakiej okolicy ma szukać.

Gratuluję.
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
:Edit:

Przypału raczej sobie nie zrobię , ale , żeby nie było . Już :)

Pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
Po 10 dniach , burz , nawałnic itp. Planty maja się całkiem dobrze , troszkę przelane itp. Ale dziś dałem lekko zwiększoną dawkę nawozu i powinno być w dechę…

Fotsy:

Spot 1#
72 dzień










Spot 2#
67 dzień











Pozdrawiam:bounce:
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
Dziś po kolejnej 10 dniowej nieobecności , postanowiłem przejść się na spoty …
ogólnie jak by nie patrzeć same dziewczynki mam :p

na spocie pierwszym 3 hermy i 2 czyste dziewczynki
na spocie drugim 3 czyste dziewczynki …

fotki :

Spot 1#
82 dzień







Spot 2#
77 dzień









Hermy











Teraz łamigłówka :
Czytałem gdzieś , że z pyłku hermy zawsze wychodzą dziewczynki czy jakoś tak …
Lecz jako , że zawsze wywalałem chłopców lub hermy , to nie wiem co dokładnie teraz robić …
Tzn. planuję wyj***ć 2 hermy i zostawić 1 dla pyłku i teraz jak to zrobić skoro jest ona kilka cm od dziewuch ? Za poradę max thx , nie mogę jeszcze bucha dać , wiec kiedyś tam dam :freak:

Pozdrawiam:bounce:
 

baqlord

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
63
Buchów
0
jakzapylisz pylkiem z hermy, bedziesz mial duzo herm z tych sionek, co wyjda. jak chcesz nasiona, to zapyl normalnzm, meskim pylkiem, i nie kombinuj zbytnio z hermami, tylko je wy***
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
jesli wyszly hermy to nasuion z nich nie zrobisz, jesli bys ja sam zhermin np tiosiarczanem srebra to wtedy moglbys uzyskac nasiona femi, niedlugo bede startowal wlasnie z fotorelka i bede chcial z automatow uzyskac nasiona femi zobaczymy co wyjdzie, te hermy to siate na leb i wypie**** wszystkie bo reszte krzakow ci zapyla i bedzie h*j nie palenie i h*j nie nasiona, pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół