nasiona marihuany

Passion1# by SqoL

Wyszukiwarka Forumowa:

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
Ostatecznie przesadzona , padla ...
krowa okazala sie ...

dzis fim i ... patyczaste nagiecie :crazy: w celu zwiekszenia doplywu swiatla ...

nowe fotki: :bounce:

Spot 1#





a tu , passion'ka z dosc ciekawymi odgalezieniami



Spot 2#





A tu co :
(prosze o pomoc)





Pozdrawiam:pl:
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
troche chyba lipa z tymi patykami lst mi sie zdaje, nie lepiej zrobic tak, wziasc patyk w ksztalcie cyfr 1 bez tej na dole kreski poprostu haczyk taki jakby, lapiesz tym haczykiem lodyge a reszte badyla wbijasz w ziemie i sobie dostosowujesz nagiecie glebokoscia badyla, tak jak ty zrobiles to one pewnie juz jutro sie tylko wygna lodyga i stana pionowo w strone slonca,tak mi sie wydaje przynajmniej, ale rob ja uwazasz
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
dobrze , super , dziekuje.
tylko ,ze jak bede robic lst to juz na powaznie ... z tymi patykami to tak o ... zeby je troche rozdzielic :)
prosze bardziej o pomoc , w diagnozie na 2 ostatnich zdjeciach ...
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
Daj trochę tej kupy pod planty :)
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
z Roslinami co raz lepiej ,
Kolejne fotki :

Spot 1#
32 dzien







troche wyciagniete (deszczowy czerwiec:pl:)... ale nadrobia...



Spot 2#
27 dzien





Pozdrawiam:bounce:
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Ponaginaj kazda (tylko pozadnie jakims drutem albo linkami i linki patykami) w inna strone bo zaslaniaja sobie swiatlo. Po tygodniu zobaczysz duza roznice. Tylko niewiem czemu tak blisko posadziles jak passiony bardzo duze potrafia byc (lodyga jak browar). Jak je dobrze powyginasz to da rade.
 
Ostatnia edycja:

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Wiem i dzieki :) , Ponaginam za tydzien zrobie cos w rodzaju gwiazdki :p slonce nad nimi przechodzi wiec to bedzie dobre rozwiazanie , co do fim ... juz robilem 4 dni temu :jaraczz:
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Ja tez posadzilem blisko (tylko ze moja odmiana jest mala) i to jesze w dolku ponaginalem kazda w inna strone i git zobacz w galerii.
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
no jak ponaginasz to moze i miejsce bedzie, w sumie watpie bo jak widzialem pasiony to prze k***y gigantyczne rosna, ale druga sprawa to dolek, beda sobie podpie****ac pozyewienie, tak jakbys 3 roski w jednej donicy posadzil, bede sledzil bo jestem ciekaw co z tego wyjdzie
pozdro
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
Dzis robilem lst . Niemoglem jednak zrobic zdjecia >po< , poniewaz moj pies zlamal lape i musialem szybko gnac:zombi: .

Foty:

Spot 1#
39 dzień







Spot 2#
34 dzień






Pozdrawiam :zjarany:
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Ladne, zdrowe, zieleń az oslepia :smokee: Oby tak dalej :pr:
 

maly918

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2009
Postów
210
Buchów
0
przepiekne trzymam kciuki aby doszła do końca :) <wodna>
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
dzis postanowilem , przejsc sie na spota ,zeby zrobic fotki po LEKKIM lst.
na spocie 2-gim zastalem niestety zamach ... drzewko tam rosnace z powodu wichury ***lo mi sie na krzaka i go w 3 miejscach zlamalo , pozostale 2 zdrowe.

fotki:

Spot 1#
43 dzień





Wiem ze tam 2 max za blisko ... ale wiem takze, ze jeden bedzie chlopiec druga dziewczynka , tak wiec na tygodniu usune...
Moglbym je rozdzielic dzis ... ale 34 *C , muchy i inne gowna mi przeszkodzily.

Spot 2#
38 dzień




Ogolnie rosliny zdrowie itp. chodz jakies gowno je atakuje ... w srode nowe foty + oprysk czosnkiem.

Pozdrawiam :freak:
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Dobrze naginasz tylko zrób porzadek na tym 2gim spocie. Mam nadzieje że piesek wyzdrowieje =(. A z tymi muchami mam to samo, nieda sie nic dotknac bo cie za***ie chmara, chyba bedzie tzreba jakiegos offa kupic. Pikne planty.
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
Dziś w końcu , po ulewach , burzach itp. Znalazłem czas na odwiedzenie roślinek.
Pojawiły się lekkie niedobory, ale już podlane lekko zwiększoną dawka nawozów i powinno być ok.

Fotki:

Spot 1#
47 dzień







Spot2#
42 dzień





2-gi spot pozytywnie mnie zaskoczył.
Jak widać , ta przygnieciona przez drzewo , połamana w paru miejscach przeżyła i ma się świetnie :freak2: . Jak znajde czas to ponaginam max...

PS. Sorry za jakość zdjęć ale komary , muchy i czas nie dały mi w spokoju zrobić zdjęć.
Z pieskiem już ok. :p

Pozdrawiam:bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół