nasiona marihuany

Passion1# by SqoL

Wyszukiwarka Forumowa:

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam ,
No wiec zaczynamy moja pierwsza fotorelacje :jaraczz:
11 passion1# regular od rootera

Nawozy :crazy:



Ziemia-Hydroonline Mega Soil;Canna seedmix
Kielkowanie-14 maja
Na spocie-17 maja

Spot 1#

9 dzien zycia



17 dzien





Spot 2#

12 dzien zycia






Wszelkie rady i kometarze bardzo mile widziane <sex>
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Czemu to jeszcze w kubkach a nie na spocie?
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
tak zostanie , denka powycinane itp. niechcialem uszkodzic korzeni tak jak to rok temu zrobilem wyciagajac z kubeczkow :)

sa na spocie ;]
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Sorry, że się przypie****am...ale...jak one są już w ziemi, to czemu żeś, je tak gęsto posadził? One już się ocierają o siebie.
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
czemu :? bo mialem taki kaprys :)
efekt mego kaprysu , widoczny bedzie za 2 miesiace :)
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Pozostało ci tylko życzyć; wielkiego szczęścia, rozkapryszony SqoL'u
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
nawozy masz fajne ale jak byś je rozsadził to by ci coś dały bo tak to bedzie tak czy inaczej lipa.
 

Centek

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2009
Postów
112
Buchów
0
Przecież passiony spore rosną, więc zdecydowanie za blisko ;) No i LST nie zrobisz :p
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
zrobie,zrobie :p o to sie nie martwcie :crazy:
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Nowe fotki , niestety wspaniala pogoda = wyciaganie :pl:

Spot 1#

20 dzien





Spot 2#

15 dzien








</P>
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Siema, planty wyglądają ładnie nawet z tymi poszczępionymi i poprzecinanymi liściami ale radził bym ci je poprzesadzać zanim są jeszcze małe i korzeń nie jest tak rozwinięty chopcy ci dobrze radzą a ty ich niesłuchasz.

Co do lst to nawet niema mowy o zastosowaniu tego treningu u ciebie na spocie, mysle ze jak by były trzy to dał byś jeszcze rade ale jak zostawisz tak jak jest to na 99,9 trzy będą lipne, jak wogóle dohulają do końca (drobna sugestia z mojej strony)

A na przyszłość radze ci nie mieć takich kaprysów jak baba w ciąży bo tylko na tym stracisz a nie ktoś inny wiec posłuchaj rad peypey i innych a zyskasz dużo.....

POZDRAWIAM...............
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Witam
No wiec , drodzy forumowicze ... Dzis idac na 2-giego spota zastalem , nie mila niespodzianke ... 1 roslinka padla z przyczyn :



odwiedzila mnie krowa , ktora przez nie uwage rozdeptala 2 roslinki , 1 padla , 2 zyje i zostala przesadzona:



Co do waszych , rad . Dzieki lecz nie moge skorzystac... 1 roslinke przesadzilem na miejsce gdzie mialy byc klony ...
ogolnie nawet gdybym max chcial nie uda mi sie przesadzic ... nie mam hajsu(z powodu kryzysu :LOOL: ), ziemi , nic
Czyli zostanie tak jak jest ...

Wczoraj odwiedzila mnie dosc silna burza ... ogolnie rosliny tylko poharatane, niektore poprzygniatane , ogolnie dobrze ...

Spot 1#
24 dzien





Spot 2#
19 dzien



Spot 3#
19 dzien



Pozdrawiam:freak:
 
Ostatnia edycja:

norwoks

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2008
Postów
51
Buchów
1
Dadzą sobie radę, wkoncu dość silne rośliny, ważne żeby naczynia przenoszące składniki odżywcze w łodydze nie były poprzerywany..jeśli są całe to spokojnie pójdą w stronę słońca;), ładne, a co do krowy, to masz kolejny argument by nie sadzić razem...tak to krówka zabiłaby ci jedną roślinę:)
 

pampers

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
58
Buchów
0
Faktycznie troche za gesto ale po selekcji część wyleci i powinno być dobre ;-)
 

SqoL

Active member
Rejestracja
Mar 20, 2008
Postów
32
Buchów
0
Dzieki za optymistyczne komenty :p , a co do krow , to okolo 2 km od tamtego spota jakis dziadek ma male gospodarstwo z 3 krowami , ogolnie miejsce bez przypalu (szczegolnie, ze 0 slimakow) , w tamtym roku spawdzane ... w upaly te krowy pasa sie przy 2 spocie, gdyz blisko jest strumien.
wczoraj mialem isc rozlac w okolo spota anti-blissan lecz ... burza mi przeszkodzila ...
i to tyle ...

Pozdrawiam <coolpalacz>

</P>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół