nasiona marihuany

[AF][lemon haze auto, cheese auto, White Widow AUTO]

Wyszukiwarka Forumowa:

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
To moja pierwsza uprawa outdoor, więc pewnie będzie dużo pytań.
Odmiany: -lemon haze auto, cheese auto, White Widow auto -Blueberry Auto, Amnesia Auto, 2x Auto AK -gratis 4x BCN Critical XXL Auto
Trzy pierwsze nasiona wykiełkowały 25, a 27 maja poszły na spota. Kolejne 8 nasion wykiełkowało 29 maja i wyniosłem je do tunelu z agrowłókniny. Gleba: ziemia z Castoramy(verve podłoże uniwersalne) zmieszana z obornikiem granulowanym, hydrożelem i ziemią, która była na spocie bo rosnął tam duże pokrzywy, więc ziemia jest w miarę dobra.
Nawozy: pewnie 3 pack biobizz indoor bo akurat taki mam, ale możliwe że kupię coś innego
I teraz pytanie: czy następne pomidorki wynosić na spota w poniedziałek, albo wtorek czy przetrzymać je przed wyniesieniem? Roślinki trzymać w tym tunelu czy lepiej na parapecie?
Wszystkie mają tak zrobione jak lemon haze auto, ale zdjęcia robiłem przed zabezpieczeniem.
Zdjęcia:

White widow auto



Cheese auto



Lemon haze auto

 
Ostatnia edycja:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
zdjęcia to wrzucaj z linku "Forum duze zdjecie"
co do pytania to jak masz rośliny około tygodniowe to śmiało można desantować w docelowe miejsca ;)
do wzrostu siewek najlepsze miejsce ze stałą temperaturą, czyli obecnie pewnie parapet bo noce jeszcze chłodne.
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Dzięki. Siewki zostaną w domu, później pójdą na 1-2 dni do tunelu, a na końcu na spota żeby ich za bardzo nie stresować.

Siewki były dwa dni w tunelu bo jak zakładałem fotorelacje to już były w tunelu, a nie było mnie 2 dni w domu. Wczoraj jak wróciłem to od razu wróciły do domu, ale okazało się, że 3 siewki zostały zjedzone przez ślimaki(Blueberry Auto i 2x BCN Critical XXL Auto zostały zjedzone).
Dzisiaj byłem na spocie:grz: żeby zobaczyć co z roślinkami(lemon haze auto, cheese auto, White Widow auto) i mają się dobrze (jak przeżyły taką pogodę to już wszystko wytrzymają) przy okazji zaniosłem kilka butelek wody, żeby nie iść bez sensu, ale nie podlewałem ich bo prawie codziennie pada deszcz, a zapasu wody nigdy za dużo. W okolicy znalazłem mały dół z wodą, więc następnym razem wezmę same butelki i napełnię je tam bo to jest tylko 300 metrów od spota, a bez sensu nosić wodę, aż z domu.
Zdjęcia:




 
Ostatnia edycja:

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Dzisiaj zrobiłem prowizoryczny growbox z pudełka i jedną żarówkę led 9,5W 6500K dla roślinek, które miałem na parapecie. Dodałem jeden wentylator komputerowy wdmuchujący.

 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Dodałbym jeszcze jedną żaróweczkę, wyjdzie to pannom na dobre. Możesz troszku je podstawić bardziej pod światło.

Powodzenia!
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
W jakim sensie bardziej pod światło? Dzisiaj może dorzucę drugą żarówkę.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Troszkę bliżej, bardzo się wyciągają.
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Wyciągnęły się jak stały na parapecie bo tego growboxa zrobiłem 20 minut przez wrzuceniem tu zdjęcia, ale dzisiaj trochę żarówki obniżyłem. Dorzuciłem żarówkę LED tylko że nie było w sklepie o barwie 6500K, więc kupiłem led 4000K..
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema. Pomidorki trochę wolno rosły, więc 07.0 podlałem trochę nawozem, ale okazało się, że trochę je popaliło. Na dniach pewnie pójdą na spota :grz: Już zaczynają ładnie pachnieć :mar:
Zdjęcia:


 
Ostatnia edycja:

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema. Mam pytanie rośliny asahi sl opryskiwać normalnie całą roślinę i czy azofoska to nawóz organiczny czy mineralny bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji?
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Siema. Mam pytanie rośliny asahi sl opryskiwać normalnie całą roślinę i czy azofoska to nawóz organiczny czy mineralny bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji?

Witaj .
Asahi (1.5-2ml na 1-1.5l wody) pryskam w sposób taki ze :
- całą roślinę od góry do dołu, od spodu od góry - generalnie z każdej strony , psikam raz , czekam 5-10minut i psikam kolejny raz

Azofoska to mineralny nawóz także ostrożnie z nim .
Jeżeli Cię to interesuje to na dołek 60l daje zawsze 2-3 duże garści , tak ze biorę to dwoma rękoma (garść) i dokładnie mieszam ziemie w sposób taki ze rozkładam wielki worek na śmieci na ziemi i wszystko na nim dokładnie mieszam .

Nie podlewaj tak małych roślin nawozem ! One przez pierwsze 2 tygodnie życia powinny jechać na samej wodzie. To im tylko zaszkodzi a w niczym nie pomoże.
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Ok. Dzięki za pomoc. Azofoski nie będę używać bo bez sensu używać organicznych nawozów i mineralnych. Trochę wolno rosły i dlatego podlałem, ale na razie będzie tylko woda.
 

Indortenptak

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2020
Postów
39
Buchów
17
Jeżeli ziemia posiada składniki odżywcze na start to lej sama woda a jeśli nie to , użyj nawozu w dawkach ~ 25 % w pierwszych dwóch tygodniach .
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema. Rośliny zostały dzisiaj eksmitowane na spota bo już było bardzo mocno czuć w pokoju:lisc: Lemon i cheese prawie nie urosły, a white widow troszkę podrósł. Nawozów żadnych na razie nie daję.

Zdjęcia:
Amnesia:



BCN:



BCN2:



AK1:



AK2:



Lemon:


White Widow:


Cheese Auto:
 

Bolo731

Active member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema.:skr: Byłem dzisiaj na spocie i lemon haze dalej stoi w miejscu, ale mam nadzieję że niedługo wystrzeli. Posypałem wokół roślin środek na ślimaki zapobiegawczo bo na początku zrobiłem pułapkę(pojemnik z piwem) i tylko jeden się utopił. Podlałem rośliny nawozem 1ml/1.5l na 8 roślin. Nie ma tylko zdjęcia Auto AK1 bo nie mogę wrzucić do galerii bo jest błąd.
Zdjęcia:

Cheese:


BCN:






Amnesia:



Auto AK2:


Lemon:


White Widow:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół