nasiona marihuany

Zbyt Mocno Ubiłem Ziemię ! Nie rosną ! ŻÓŁKNĄ ||| Czym spulchnić żeby korzeń dostawał tlenu :(

Wyszukiwarka Forumowa:

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
Witam !
mam problem posadziłęm kilkanaście "pestek" naszych ukochanych Dam ;p
którym Bardzo mocno ubiłem ziemię przy przesadzaniu do większych donic :(
Damulki mają chyba focha ... stanęły w rozwoju, nie rosną wql, a ich liście żółkną ...
wyczytałem że powodem jest zbyt ubita ziemia przez którą do korzenia nie dochdzi tlen
bidulki moje przez głupotę, chwilowe zaćmienie, bajerkę z kumplem i kilku szpachelkach co by lepiej praca szła :)

męczą się i powoli umierają !!!

Powiedzcie PROSZĘ co teraz mogę zrobić żeby spulchnić tą zbitą ziemię

żadne perlity I Keramzyty nie zdadzą już egzaminu które dodaje się do mieszanki gleby przy przesadzaniu)

O JEST JUŻ ZA PÓŹNO !! ;(

nie mam naprawdę pojęcia w jaki sposób działać żeby SPULCHNIĆ jakoś tą ziemię



PS.
wsadzić w miejscę docelowe na Out'cie też jeszcze nie mogę przez około 1,5 - 2 tyg ...
( a pestki to P1 pełnosezonowe femki ;( )

Z Góry dziękuję za szybką odpowiedź pozdrawiam !!!!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Przesadź jeszcze raz jak faktycznie skakałeś w donicy że aż tak mocno ubita ziemia, najlepiej pokaż te panny
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Nie wiem o jak wielkich roślinach mowa, ale możesz użyć wykałaczki i porobić kilka otworów, na 3 cm albo wykałaczka do szaszłyków i glebiej. Delikatnie, staraj się nie przy samej roślinie, jeśli jesteś pewien, że to brak powietrza.
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Dodaj zdjęcie ale osobiście nie wierzę, że to przez zbyt ubitą ziemię. Raz, że musiałbyś to chyba zagęszczarką ubijać, dwa że jeśli nie są jeszcze na spocie to wystarczyłoby tą glebę lekko poruszyć np. delikatnie ściskając doniczkę tak, żeby wypchnąć ziemię, a nie uszkodzić korzenia i trzy to jakieś konkrety o roślinach byś podał, bo żółte liście u małych sadzonek to cała paleta problemów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół