nasiona marihuany

witam serdecznie, szybkie dwa pytania.

Wyszukiwarka Forumowa:

christian_

New member
Rejestracja
Maj 29, 2020
Postów
1
Buchów
0
kminiłem nad dwoma rzeczami pierwszą, jak obliczyć ile wyjdzie przy zbiorze z takiej odmiany?:https://nasionamarihuany.pl/indoor/blue-cheese-3 w opisie piszę, że nawet do 650 g, ale rozumiem, że to na m2. jaki jest przelicznik m2 do jednej rośliny? i drugie takie trochę głupsze pytanie czy ' czas kwitnienia 6-8 tygodni ' oznacza, że jak załóżmy 28.04 wykiełkowało to 28.06, już będę mógł robić zbiory? podjąłem jakąkolwiek decyzje w tym kierunku po raz pierwszy i mimo, że chyba idzie w dobrym kierunku odpowiedzi na te dwa pytania dalej niestety nie idą ze mną po drodze :v pozdrówki!

---------- Post Zaktualizowany 18:47 ---------- Data pierwszego postu 18:45 ----------

[/COLOR]coś się zepsuło... odczytać można poprzez zaznaczenie myszką zdań i podkreśli na niebiesko. przepraszam, zrobiłem to nieświadomie.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
"nie dziel skóry na niedźwiedziu"
W Twoim wypadku - a od razu widać, że pojęcie o konopiach masz zerowe - ilość produktu to ostatnia rzecz ktora powinienes sie teraz przejmowac.
Dlugość kwitnienia to nie jedyny etap życia konopi - pełny jej cykl, zależnie od odmiany i długości wegetacji, to około 3 miesiące
Zapraszam do czytania forum,
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół