nasiona marihuany

Jak to jest że zioło prędzej se kupi 15 latek niż 30sto ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Mordarg

Member
Rejestracja
Lip 9, 2008
Postów
5
Buchów
0
Wróciłem właśnie po roku czasu do kraju i mam pewne spostrzeżenie odnośnie Marhihuany - najsłabszego i podobno ogólnie dostępnego dragu. Otóż przed moim wyjazdem do pracy za granicę miałem pięciu ziomów z różnych stron miasta którzy gonili. Niektórzy tylko mj niektórzy cały arsenał mieli. Ale poza jednym z nich który zginął wszyscy stali się z czasem moimi dobrymi ziomkami i każdy z nich jak jeden mąż wyjechał. Dwóch za granicę - Belgiia - Anglia a ostatni do Poznania bo ja Zielonej Góry ) i kiedy wyjeżdzałem i ja do pracy nie miałem żadnej opcji to było w 2015. W Uk. Oczywiscie już 1 pierwszego dnia na imprezie powitalnej czekał na mnie blant i dostałem numer gdzie mam dzwonic - pełna kultura. Ale miesiąc temu wracam do kraju. Próbuje sobie ziółka skminic żeby wieczorem się wyluzować i jest to po prostu niemożliwe. Tamci jak mówiłem którzy wyjechali - nikt z nich nie wrócił. Do kogo starszego znajomego kto miał z tym kontakt mówi "Staaary zapomnij" - mają dzieci , żony nikt już sie w to nie bawi. I tak sobie myślę jakbym miał szesnaście lat i bym był w szkole wystarczy że powiedział bym paru kolegą że wyrażam taką chęc i jestem skłonny zapłacić - to się rozchoziło i zaraz zgłaszały sie do Ciebie pewne osoby oferując co trzeba. Więc pytam ? czyż to nie jest paradoksalne że zioło przeznaczone dla odpowiedzialnych dorosłych prędzej kupi nieletni w szkole niż 30 letni człowiek który normalnie pracuje , zarabia płaci podatki i chce się po prostu po pracy wyluzować w taki sposób bo pijąc to piwsko jest kac na drugi dzień. Człowiek jest nieefektywny w pracy dlatego wole 100 razy bardziej sobie troche przykurzyć. Zaś np. pójście droga medczyną: obczajałem. To wychodzi 100zł za gram ( jeśli wliczysz konopną Klinikę a to jedyna forma żeby mieć 100% pewnośc ze Ci wypiszą ). Niestety nie stac mnie na to choć chciałbym rozegrać to legalnie zapłacić - dać swojemu państwu podatekiem zarobić w podziece za to że wgl zrobili taką możliwość no ale przez drakońskie sumy nie mogę. Ludzie gdzie w tym wszystkim jest sens związany z tym zielonym krzakiem ?! Jakby ktoś był z Zielonej Góry lub okolic to wiadomo jakieś Pw bym prosił. Ale oczywiście się nie łudzę że znajdę tu pomoc w tej sprawie bardziej chciałem uwagę na to zwrócić jak to paradoksalnie wygląda. Nie jeden z was powie posadź ale tutaj w grę wchodzi czas którego nie mam- to już na ną opowieść temat. Wychodzi na to że jedyną opcją jako że u nas w Polsce nie ma takich miejsc jak
Görlitz Platz w Berlinie jest przyczajenie się pry jakimś technikum i wypatrywanie kogoś "w klimacie" Haha ale jak tak dorosły będzie stał pod szkołą jeszcze ktoś pomyśli że się jakiś pedofil przyczaił także to chyba jednak nie najlepszy pomysł xD heheh
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Też bym nic nie ogarnął znajomemu co go nie widziałem nie wiadomo ile czasu. Ludzie biegający z tematem nie lubią rozgłosu i wolą bazować na stałej i maksymalnie ograniczonej klienteli. Posiedzisz jakiś czas na miejscu to nagrasz sobie nowe kontakty.
 

Mordarg

Member
Rejestracja
Lip 9, 2008
Postów
5
Buchów
0
Też bym nic nie ogarnął znajomemu co go nie widziałem nie wiadomo ile czasu. Ludzie biegający z tematem nie lubią rozgłosu i wolą bazować na stałej i maksymalnie ograniczonej klienteli. Posiedzisz jakiś czas na miejscu to nagrasz sobie nowe kontakty.


Ja bym tam nagrał zaleznie od tego jakie kontakty mielismy kiedyś. Ale - faktycznie odezwał się do mnie koleś z gimnazjum kiedys z którym po prostu się nie lubiliśmy a temat jarania jeszcze za czasów gima nie istniał. Potem w kręgach znajomych było wiadomo że ja tam lubie sobie coś przyaplić i że ogólnie mam i tak w okolicach studiów czyli typ którego ostatni raz widziałem jak mielismy po 16 pisze do mnie w wieku lat 24 czy bym mu z tym nie pomógł. I już miałem odpisywać że coś pomyśle itd. Ale coś mnie tknęło. Nigdy z nim nawet piwa nie piłem. W gimie byłw bandzie tych co wgl z moimi nie gadali i nagle taka prośba. I Typa olałem i co ?? Po Około roku zdjęcia na FB w Mundurze. I Po dziś dzień nie wiem czy naprawdę chciał se pokminić czy został psem i pomyslał "oo się wykarzę na dzień dobry w taki sposób - upier*alając kolesia którego nie lubiłem " Coś mi sie jednak wydaje że ta druga opcja jest była bardziej realna
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
Widziałem już identyczny wpis na innym forum jakiś miesiąc temu. Nadal nic nie znalazłeś, czy to jakaś pasta? ;) A tak serio, to rozumiem Twój ból. Też jestem po 30 i też mam problemy z dojściem, a w galeriowej trafice często widzę kolokwialnie mówiąc "gówniarzy" którzy oglądają bonga, albo gadają przypałowo o zielonym w autobusach, już nie mówiąc o pewnym portalu nie związanym w żaden sposób z dragami, gdzie prawie codziennie 17-18 latki wrzucają fotki ładnych topów. Nie chce mi się już nawet dłużej nad tym zastanawiać, pogodziłem się z tym w pewnym sensie i wyszło mi na jedno - trzeba podjąć ryzyko i zacząć uprawiać swoje, a zwłaszcza po ostatnim wałku, gdzie miałem dostać piątkę, a w domu na wadze było 3. Wk***iłem się ostro, bo nawet mówiłem że może być drożej, tylko chcę całe 5g, a i tak frajer mnie przewalił. Debil nawet nie chciał więcej kasy, tylko po prostu przyniósł z wielką łaską mniej i skasował normalnie jak za 5... Takich ludzi jak ja czy Ty jest sporo, każdy jakoś sobie radzi, ale jak policzyłem że cenie 10g z apteki można kupić sprzęt do uprawy, który posłuży wiele lat, co pewien czas wymieniając tylko pewne elementy które się naturalnie zużywają, to powiedziałem sobie że więcej nie będę się prosił z***anych typów. Wiem że po prostu wystarczy dopilnować żeby zapach się nie wydostawał poza pokój z boxem i nikomu się tym nie chwalić i można mieć lepsze tematy niż te co w Holandii trzeba płacić 20euro za gram, a swoje wyjdzie po 1 euro :)
 

Mordarg

Member
Rejestracja
Lip 9, 2008
Postów
5
Buchów
0
Widziałem już identyczny wpis na innym forum jakiś miesiąc temu. Nadal nic nie znalazłeś, czy to jakaś pasta? ;)[/QUOTE

jak na hyper forum to ja xD Nadal jest kaszana za parę dni do 3miasta jadę, 500km w jedną stronę bo to jedyna mozliwość jaka mi została hehe xD]
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Ja Dojścia mam,rozumiem co czujesz też to przeżywałem kiedyś ,w moim przypadku jest taki problem że nie mogę sobie ogarnąć lajtowego zioła,tylko mocne zioło mają,a wiadome że nie każdemu bardzo mocne podchodzi:D

Ps.dlatego właśnie robię outa:D
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,141
Buchów
1,393
Jak sezon pyknie to mam do następnego swojego a i jeszcze coś opędzluje. Najlepiej mieć swoje. Ale warto uderzyć do ludzi co kiedyś byli w temacie. Miałem czas... Jeden dzień że mi typki 12 lat młodsi musieli ogarnąć temat
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Bo 15 latkowi drożej pogonie 2 lufy=2 dychy :sunny: A jak powie że mało to sie majeranku dosypie
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
No to tak sytuacja sprzed chwili. Jeżeli nie widzisz się z kimś 8 lat i próbujesz ogarnąć palenie mając ch*j wie skąd numer telefonu tej osoby, w dodatku robisz to w ten sposób to robisz to źle.

 

rafi45

Member
Rejestracja
Kwi 8, 2014
Postów
7
Buchów
0
Do takich rozmów są specjalne aplikacje, walisz gościowi i sobie przypal na bilingu. Pobierz Wickr Me, a z gościem jak się nie widziałeś to zaproś na piwo.
Druga sprawa jesli jest jakiś kumaty chłop ze śląska niech napisze mi na priv.
 

Garry

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
116
Buchów
3
Odpowiadając na temat, ludzie z wiekiem robią się też ostrożniejści. W wieku 15 lat za kilka krzaków będzie kurato, w wieku 30 każdy wie.

A jeżeli o takie wiadomości chodzi, to takich trzeba blokować od razu. Wiadomo, że ktoś statystyki policji wyrabia, ale na pewno nie będę to ja.
 

Smoky

Member
Rejestracja
Lut 25, 2019
Postów
18
Buchów
0
Różnica między 15sto latkiem, a 30 ok, rozumiem, ale hodowla w wieku 18 a 30 nie różni się niczym oprócz podejścia prokuratora i sędziego. Osobiście, uważam, że bardziej powinni cisnąc małolatów niż nas, starszych, tylko dlatego, że my pracujemy, odprowadzamy podatki, uczestniczymy w życiu społeczeństwa bardziej niż w małolaty. Teraz i tak przypał jest mniejszy niż rok, dwa lata temu..
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,016
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

ale hodowla

Uprawa. 123456789

sprawdziłem => w ustawie nie występuje słowo Hodowla.

Skoro działa to literalnie to Hodowla nie jest zakazana w wypadku.
Posiadanie tak ale nie Hodowla. Jak Hodować nie posiadając ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół