nasiona marihuany

Tajemnicza polana dzikich krzewów

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Gdzieś czytałem, że u auto 10h to minimum. Sam nie wiem z tym słońcem. U mnie kolorowo z nim nie jest. Trzeba pójść na kompromis. Albo będzie widać krzaki jak na dłoni i mamy dużo słońca albo mamy skitrane i ze słońcem gorzej. 8-9 godzin u mnie musisz starczyć. Jutro sprawdzam zapis z fotopułapki z tygodnia. Już się cykam co tam zobaczę :p Liczę na koty i sarny.
 

KorKorowski1

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2020
Postów
13
Buchów
0
Gdzieś czytałem, że u auto 10h to minimum. Sam nie wiem z tym słońcem. U mnie kolorowo z nim nie jest. Trzeba pójść na kompromis. Albo będzie widać krzaki jak na dłoni i mamy dużo słońca albo mamy skitrane i ze słońcem gorzej. 8-9 godzin u mnie musisz starczyć. Jutro sprawdzam zapis z fotopułapki z tygodnia. Już się cykam co tam zobaczę :p Liczę na koty i sarny.

Mordeczko daj znać relacje jak tam z tą fotopułapką, co tam znalazłeś ciekawego :D
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Powiem ci, że mam mieszane uczucia. Po pierwsze nie mam gdzie jej tam sensownie zamontować, bo ją widać z kilometra. Ale dzięki temu wiem, że policja tam nic nie założyła. Zamontowałem ją na drzewie na kilka dni i poszedłem sprawdzić materiał. Lipa. Tylko 2 zdjęcia i film. Wszystkie ze mną oczywiście. Byłbym szczęśliwy, ale jak łaziłem testowo pod nią to raz robiła zdjęcie, a raz nie.

Teraz byłem, bo się bałem jak moje rośliny, które dałem do donic na spocie w niedzielę 31 maja. O dziwo mają dobre warunki, bo deszcz je podlał i spokojnie czerpią to co najlepsze z ziemi. Nałożyłem na nie butelki, bo nie bawiłem się w sadzonki tylko dałem wykiełkowane nasionko od razu do doniczki. I kurde jeden liść pierwotny w jednej doniczce zjedzony przez coś w połowie. Obstawiam ślimaka mimo to, że były butelki. Myślę czym tu psiknąć. Mam Mospilan i Deltam. Jednak czy tak młode roślinki można walić chemią?
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
[MENTION=93397]Jarunek45[/MENTION] gdzie polecasz sadzić skoro w lasach 90% przypał jest??XD,daj mi miejscówke w której jest mniejszy przypał niż w lesie ,serio zaciekawił mnie twój komentarz,chciałbym żebyś więcej coś napisał :D

Może na łąkach ?XD

Ps. ja np polecam sadzić w kukurydzy np automaty,za***ista sprawa,0 tipału,tylko trzeba wiedzieć kiedy rolas wali opryski,w lesie też jak jest spoko miejscóka i dobrze zakamuflowana to raczej przypału nie będzie ,o ile się nie jeździ na spota motorem lub samochodemXD,lub nie zaprasza znajomych na zwiedzanie zagajnika XD i nie zostawia się po sobie syfu w postaci śmieci itd

Ta opcja w kukurydzy mi się sprawdzi juz wiem ze na ziarno idzie, tylko jest problem kiedy sądzić, w sensie jakiej wielkości ma być kukurydza, bo nie chce żeby mi przerosło widocznie, a luzem chce puscic bez naginania, pole dopiero od jakiegoś tygodnia zazielenione tak na oko z 15cm mają, i jak myślicie w kukurydzy czymś zabezpieczac ? Jakies zwierzaki grasują w kukurydzy ?

A [MENTION=93397]Jarunek45[/MENTION] ja bym snacol posypał przeciwko ślimakom, tylko nie pod samym planetem tylko z pół metra a nawet trochę dalej a sadzonek bym nie męczył żadnymi preparatami
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Taaa ? To gdzie Ty spotów szukasz ? Gdzie znaleźć spota ? W mieście ? XD[/QUOT

Jak to się mówi "pod latarnią najciemniej". Jakiś gość sadził pod komisariatem jak tu patrzyłem. Oczywiście nie zachęcam do tego, bo to już ultra przypałowe. Każdy spot jest dobry jeśli masz jakąś pewność (wiem, że nigdy pewności nie ma), że nikt tam nie chodzi. W przypadku lasów to unikam ich jak ognia. Bo jak czytam to 90% wpadek to właśnie w lasach, bo leśniczy zobaczył albo grzybiarz. Sądzę, że o tej polance leśniczy może wiedzieć. Ja osobiście zainwestowałem w fotopułapkę. Spokój będzie z nią dopóki przy przeglądaniu zdjęć nie zobaczę postury człowieka. Wtedy można się obsrać. Z fartem mordko. Szukaj. Ja u siebie upewniałem się grubo ponad miesiąc czy ktoś tam chodzi czy nie.

Co do ostatniego foto to wygląda to nieźle. Tylko ogarnij jak tam ze słońcem w różnych porach dnia, bo to drugi najważniejszy czynnik po przypale. Ja sam walczę o słońce. Można dać na teren otwarty, ale wtedy widać jak na dłoni. Albo schować i wtedy słońca jest na styk. Zobaczymy jak będzie rosnąć.

Kukurydza najlepszy patent. Przerabiałem. Jak jest do kolan można wsadzać. Ale tez zależy od pogody. Startuj w dużej donicy później sobie prxesadzis.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
W sensie pierwszy raz już zasadziłem, aktualnie 2 panny siedzą w niej i opcja 50/50 albo skosze ja albo rolnik razem z kukurydza :D ale przechodniów czy na grzybiarzy raczej nie trafię :D i z powietrza nie wykryją jak pojedyncze rośnie, także spoko alternatywa jak się nie ma już sprawdzonych spotów taki zapasik
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
W sensie pierwszy raz już zasadziłem, aktualnie 2 panny siedzą w niej i opcja 50/50 albo skosze ja albo rolnik razem z kukurydza :D ale przechodniów czy na grzybiarzy raczej nie trafię :D i z powietrza nie wykryją jak pojedyncze rośnie, także spoko alternatywa jak się nie ma już sprawdzonych spotów taki zapasik
Ja pierwszy raz sadził w opuszczonym sadzie. Po kilku tygodniach dzieciaki znalazły spota nazrywaly lisci i poszły pod wiejski sklep, spot niedaleko domu. Szybka akcja przesadzania do wiader 25l i chowanie gdzie się da. Wyszło jako tako. Za drugim razem u siebie na posesji. Ponad 30 powoli rosło w cukinii, później mama posadziła kukurydze i bajka. Podlewanie z węża , tylko witaminy z konewki, doszło mi 12 krzaków około 2,5 m wysokości. Trymowanie i suszenie w kotłowni . Mniej więcej suchego wyszło około 1,5kg. Jak masz planty u kogoś to pilnuj, wrzesień październik czas zbiorow kukurydzy Pozdro
 
P

pozytyw

Guest
Ogólnie to przyjemne tereny , miła miejscówka , lasy strumyczki itp.. Dobra sadz pan ..pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół