nasiona marihuany

Tajemnicza polana dzikich krzewów

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Witam, poszukując spota odnalazłem w środku pół, które są w lasach, takie oto miejsce z jednej strony jest tylko dostęp przez las sosnowy, akurat nie zrobiłem foty śladów jak ktoś tam wjeżdżał, ciężko jest określić z kiedy mogą być te ślady bo w tym lesie wieczny cień, obszar jest mega ogromny, zakrzaczony mocno gęsto, pytanie czy uważacie, że ktoś po tej gęstwinie chodzi, jakby chciał zresztą zwiedzić każdy metr tego miejsca to z pół godziny by chodził, zaryzykować zaryzykuję, potencjalnie to jest najlepszy spocik, a wy co sądzicie ?
Tak na oko to szerokość około 50 metrów długość do 100metrow tego zagajnika
20200529_140005.jpg

PS. Sorry za jakość
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Witam, poszukując spota odnalazłem w środku pół, które są w lasach, takie oto miejsce z jednej strony jest tylko dostęp przez las sosnowy, akurat nie zrobiłem foty śladów jak ktoś tam wjeżdżał, ciężko jest określić z kiedy mogą być te ślady bo w tym lesie wieczny cień, obszar jest mega ogromny, zakrzaczony mocno gęsto, pytanie czy uważacie, że ktoś po tej gęstwinie chodzi, jakby chciał zresztą zwiedzić każdy metr tego miejsca to z pół godziny by chodził, zaryzykować zaryzykuję, potencjalnie to jest najlepszy spocik, a wy co sądzicie ?
Tak na oko to szerokość około 50 metrów długość do 100metrow tego zagajnika
20200529_140005.jpg

PS. Sorry za jakość

Dla mnie spot w lesie to proszenie się o przypał. Leśniczy może sobie jechać albo jakiś grzybiarz się będzie kręcił.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Dla mnie spot w lesie to proszenie się o przypał. Leśniczy może sobie jechać albo jakiś grzybiarz się będzie kręcił.

Taaa ? To gdzie Ty spotów szukasz ? Gdzie znaleźć spota ? W mieście ? XD
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Zdziwiłbyś się ile w miastach i niedaleko miast jest miejscówek gdzie mniej ludzi chodzi niż po lasach - chociażby w bliskiej okolicy torów (tereny PKP), albo blisko dróg ekspresowych / autostrad.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
No to niestety w moim ludzie przy torach chodzą takie miejsce do chlania mają... a akurat to jest na totalnym zadupiu w wiosce gdzie żyje z 10 osób możliwe jeszcze niedaleko tego zagajnika znalazłem jakiś staw i ogólnie obszar dość bagienny, dziko porośnięty ścieżki są ale to raczej wychodzone przez zwierzęta które wpadają się napoić, ja tylko z ciekawości pytam czy ktoś po gęstych krzakach krzewach metrowych gdzie jeden rośnie na drugim czy ktoś byłby chętny w to wchodzić :D

A na opuszczonych posesjach juz próbowałem i nie trafiłem jeszcze na nieodwiedzana także, całkowicie tereny miejskie odpadają :/ zostają tylko lasy,pola miejscowek szukam jak najwięcej żeby chociaż jedno nie zostało splądrowane
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
..a poszedłeś kilometr dalej wzdłuż tych torów? Często jest tak, że są tory, następnie pas zieleni który należy do PKP i dopiero dalej np. pole jakiegoś rolnika. Na tym pasie często są różne krzaczory, w których stopa ludzka nie pojawia się częściaj niż raz na kilkadziesiąt lat. Wycinasz sobie tam trochę miejsca i masz spota na kilka nie za dużych roślin. Trzeba tylko wybrać takie miejsce i ukształtowanie terenu, żeby tego nie było widać z pociągu.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Zdziwiłbyś się ile w miastach i niedaleko miast jest miejscówek gdzie mniej ludzi chodzi niż po lasach - chociażby w bliskiej okolicy torów (tereny PKP), albo blisko dróg ekspresowych / autostrad.

Popieram, nie zapomnę jak się podlewało krzaki a rolnik 5m od spota ciagnikiem nawracał, a pracownicy kolei na nasypie tory naprawiali
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
No to jutro spacer po torach, chociaż wiem ze ludzie też mają przy nich skróty do domów ale może tylko beda przechodzić i nie szukać po krzakach chociaż w tą gęstwine tez puszczę coś i zobaczymy co z tego wyniknie
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
A taki spocik? Cały pas pokrzyw i osetu wysokość tak no metr niektóre powyżej, co sądzicie ?
20200601_113353.jpg
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Taaa ? To gdzie Ty spotów szukasz ? Gdzie znaleźć spota ? W mieście ? XD[/QUOT

Jak to się mówi "pod latarnią najciemniej". Jakiś gość sadził pod komisariatem jak tu patrzyłem. Oczywiście nie zachęcam do tego, bo to już ultra przypałowe. Każdy spot jest dobry jeśli masz jakąś pewność (wiem, że nigdy pewności nie ma), że nikt tam nie chodzi. W przypadku lasów to unikam ich jak ognia. Bo jak czytam to 90% wpadek to właśnie w lasach, bo leśniczy zobaczył albo grzybiarz. Sądzę, że o tej polance leśniczy może wiedzieć. Ja osobiście zainwestowałem w fotopułapkę. Spokój będzie z nią dopóki przy przeglądaniu zdjęć nie zobaczę postury człowieka. Wtedy można się obsrać. Z fartem mordko. Szukaj. Ja u siebie upewniałem się grubo ponad miesiąc czy ktoś tam chodzi czy nie.

Co do ostatniego foto to wygląda to nieźle. Tylko ogarnij jak tam ze słońcem w różnych porach dnia, bo to drugi najważniejszy czynnik po przypale. Ja sam walczę o słońce. Można dać na teren otwarty, ale wtedy widać jak na dłoni. Albo schować i wtedy słońca jest na styk. Zobaczymy jak będzie rosnąć.
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
[MENTION=93397]Jarunek45[/MENTION] gdzie polecasz sadzić skoro w lasach 90% przypał jest??XD,daj mi miejscówke w której jest mniejszy przypał niż w lesie ,serio zaciekawił mnie twój komentarz,chciałbym żebyś więcej coś napisał :D

Może na łąkach ?XD

Ps. ja np polecam sadzić w kukurydzy np automaty,za***ista sprawa,0 tipału,tylko trzeba wiedzieć kiedy rolas wali opryski,w lesie też jak jest spoko miejscóka i dobrze zakamuflowana to raczej przypału nie będzie ,o ile się nie jeździ na spota motorem lub samochodemXD,lub nie zaprasza znajomych na zwiedzanie zagajnika XD i nie zostawia się po sobie syfu w postaci śmieci itd
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
[MENTION=11559]JAREk[/MENTION]45Słońca na miejscówce od 7 do 10h także nie najgorzej, dzięki za opinie, niby fakt z tymi leśniczymi grzybiarzami itd. Ale celuje właśnie w trudniej dostępne miejsca i juz trochę spotów się uzbierało, pewny spora będę na 99% jak któryś przetrwa ten rok, bo na 100 nie można być nawet w następnym, skoro ty znalazłeś miejsce ktoś też może znaleźć proste :D
I nieźle z ta fotopułapką jak przetrwa któryś z lepszych spotów może za rok tez o tym pomyślę.
[MENTION=94927]Introwertyk[/MENTION]
No w lasach trzeba dbać o porządek nie tylko jak się sadzi az boli serducho jak idzie się szukać spota a w lasach jakieś pralki komody opony śmieci inne gówna...
Spot nigdy nigdzie nie jest w 100% pewny na outcie, ale podziwiam ludzi którzy na jednym spocie tylko sądzą i im to wychodzi póki co to mam 5 spotów z czego dwa wydają się tfu tfu cacy stu stuk, ale jeszcze szukam co by chociaż 2 przetrwały i się dobrze skamuflowały :D

Co do pokrzyw to chciałem sprawdzić jeden dołek wykopać i nie sądziłem, że maja tak kurewskie twarde korzenie, przynajmniej u mnie grubaśne wyglądem jak zgniłe drewno, ale ciężko w ogóle wyciosać je, dlaczego się tym dziele bo taka najtańsza saperka mi się na tym połamała :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
[MENTION=91346]Acelos[/MENTION] te 3 h słońca trochę mało, porosną wysokie owszem ale kwiatu mało będzie:oczy:
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
[MENTION=91346]Acelos[/MENTION] te 3 h słońca trochę mało, porosną wysokie owszem ale kwiatu mało będzie:oczy:

Jakie 3h ? A dobra już rozumiem obliczyłeś sobie, że od 7 do 10 :D mi chodzi o 7-10h jakoś takoś mają słonka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół