nasiona marihuany

Czy woda mineralna z "Cl 12,73-chlorkowy" powinna zostać otwarta na 24h ?

Wyszukiwarka Forumowa:

larop

New member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
2
Buchów
0
Zakupiłem kilka butelek 5l o bardzo dobrym ph i zastanawiam się czy otworzyć i odczekać te 24-48h zanim podleje. Co o tym sądzicie?
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Mozesz od razu, kranowke odstawiamy na troche co by chemikalia odparowaly pozdro
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Zakupiłem kilka butelek 5l o bardzo dobrym ph i zastanawiam się czy otworzyć i odczekać te 24-48h zanim podleje. Co o tym sądzicie?

tyt napisał:
>>>Czy woda mineralna z "Cl 12,73-chlorkowy" powinna zostać otwarta na 24h ?<<<

co to znaczy - chlorkowy w tym wypadku. skład wody, zawartość chlorków. rośliny nie bardzo lubią zasoloną wodę.

ps: co co mineralna woda. w kranie masz także wodę "mineralna". nie wiem po co ludzie używają wody twardej do podlewania roślin.

Mozesz od razu, kranowke odstawiamy na troche co by chemikalia odparowaly pozdro

chemikalia ? masz chlorowana wodę w kranie ?
 
Ostatnia edycja:

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Raczej kazdy ma taka, chyba ze fluoryzowana pozdro
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Raczej kazdy ma taka, chyba ze fluoryzowana pozdro

u mnie nie ma chloru w wodzie. nie wiem jak uzdatniają w tej chwili. ciekawe ale nie chce mi się szukać.
a wracając do wody mineralnej. Po co ? źródlana jeśli już imo. mniej substancji rozpuszczonych.

ps: ozonowana teraz jest? https://www.muratorplus.pl/technika...ie-wody-ma-same-zalety-aa-CSB4-hvtv-J51p.html
 
Ostatnia edycja:

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
chlor lub fluor

kolo ma z butelki i pytal czy odstac ja dodatkowo nie widze takiej , potrzeby z kranowka troche inaczej pozdro
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,174
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

chlor lub fluor

fluor chyba w innym celu https://pl.qwe.wiki/wiki/Water_fluoridation

Fluoryzacji wody jest kontrolowana dodawanie fluoru do zaopatrzenia ludności w wodę w celu zmniejszenia próchnicy zębów . Fluorowanej woda zawiera fluorek, na poziomie, który jest skuteczny do zapobiegania próchnicy; może występować naturalnie lub przez dodanie fluor.

kolo ma z butelki i pytal czy odstac ja dodatkowo nie widze takiej , potrzeby z kranowka troche inaczej pozdro

pewnie i nie ma takiej potrzeby. tylko co ze składem tej konkretnej wody. dziwna nazwa. numer wygląda jak cena.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół