nasiona marihuany

Niskie pomieszczenie, cree cob cxb3590 będzie dobry?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dejvsky

New member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
2
Buchów
0
Pomieszczenie : wysokość 75cm-110cm , szerokość 100cm, długość 200cm, temp : 24-30 stopni , pestki : same ruderalis / royal queen seeds ; quick one , royal gorilla, NL,bubble kush, ilość? To się okaże, tyle ile miejsca starczy I swiatla ziemia: terra canna profesional plus , nawozy : plagron , Power roots , terra grow , terra bloom, Green sensation, Lampą I wentylacja ? Właśnie dlatego piszę tutaj , myślę żeby zamówić z 8 xcree cob cxb3590 , myślicie że to udzwignal? Mogą być tak blisko krzaków? Jakieś inne lampy , LED ? Budżet , im taniej tym lepiej , w granicach 1000 euro , znajduje sie w Holandii , jakby ktoś, coś. 20/4 naświetlania będzie dobrze ? Mocno grzeją takie żarówki? Wentylacja jaki filtr? Macie coś sprawdzonego ? Z myślą że to pomieszczenie na poddaszu , A niechialbym żeby osoby odwiedzające mnie coś mogły poczuć. Mój cel to min 500g ma cykl. Wszystkie rady I opinie , mile widziane , Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 18:47 ---------- Data pierwszego postu 18:38 ----------

[video] [/video]

---------- Post Zaktualizowany 21:09 ---------- Data pierwszego postu 19:47 ----------

Pomieszczenie : wysokosc› 75cm-110cm , szerokosc 100cm, dlugosc200cm, temp : 24-30 stopni , pestki : same ruderalis / royal queen seeds ; quick one , royal gorilla, NL,bubble kush, ilosc :To sie okaże, tyle ile miejsca starczy I swiatla. ziemia: terra canna profesional plus , nawozy : plagron , Power roots , terra grow , terra bloom, Green sensation, Lampa I wentylacja ? dlatego pisze tutaj , mysle źeby zamowic z 8 xcree cob cxb3590 , myslicie źe to udzwignal? Moga byc tak blisko krzakow? Jakies inne lampy , LED ? Budzet , im taniej tym lepiej , w granicach 1000 euro , znajduje sie w Holandii , jakby ktos,cos. 20/4 naswietlania bedzie dobrze ? Mocno grzeja takie zarowki ? Wentylacja jaksi filtr? Macie cos› sprawdzonego ? Z mysla źe to pomieszczenie na poddaszu , A niechialbym źeby osoby odwiedzajace mnie ,mogly cos poczuc. Moj cel to min 500g ma cykl. Wszystkie rady I opinie , mile widziane , Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół