nasiona marihuany

Shiva Skunk, HulkBerry, (Ak472af) 250hps

Wyszukiwarka Forumowa:

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witam mój grow box dzienik naukowy i uprawa jako eksperyment naukowy
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 12/12
Namiot uprawowy / growbox,-RoyalRoomClassic wymiary: 100×50×160
Rodzaj podłoża i wielkość donic: Ziemia Bio do warzyw i ziół i dodałem agroperit- 9litrowe doniczki.
Nawozy: Bio Canna +
Wentylacja, przepustowość (m3/h): td silent 160m3 wlot pasywny,-flitr can orginal 150-200m3.[/B]
Witajcie mój skromny box nasiona wrzucone około 17maja w ciągu 3dni pękły i wrzuciłem do ziemi na razie brak pieniedzy na dodatkowy sprzet musze radzic na tym co mam, raz podlałem wyciągiem z pokrzywy 1litr na doniczke

w.JPG
boxt.JPG
aa.JPG
 
Ostatnia edycja:

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Taktyczna kropka do śledzenia watku :)

.

Powodzenia i będę zaglądał
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Siemanko ziomek jak myślisz w tym tygodniu trenować czy za tydzień?
20200523_144945.jpg
 
Ostatnia edycja:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Wrzuć tam jakiś mieszak bo będą bardzo słabe łodygi.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witam koleżanki i kolegów dałem wiatraczek który musiałem przesmarowac, bo już głośny sie zrobił, podałem bio canne weg.5ml na 6litrów wody roślinki dostały po litrze wody .Na razie nie robie lst zastanawiam sie może macie jakieś rady ?
tr_ha_.JPG


---------- Post Zaktualizowany 18:48 ---------- Data pierwszego postu 18:41 ----------

szkoda braku edyci posta
tr_has.JPG


Na razie nie robie lst zastanawiam sie może macie jakieś rady robić lst?
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
LST jak LST nagiac wygiac przybic do gleby i tyle , pozniej samo sie rozrosnie ...
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witajcie zrobiłem lst ale gróbe łodygi i delikatnie naginam do tego defoliacje zrobiłem, zdjąłem szybę z odbłyśnika ciekawe czy więcej światła coś da?

 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Siemanko aktualizacja mam wrazenie że po biovega zwolniły chyba najlepiej jak naj mniej do nich zaglądam przełonczyłem na 13h światła i reszta ćiemni dostały dziś wyciąg z pokrzywy z dodatkiem soku z cytryny
 

Wepster

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
161
Buchów
0
Nie mają plamek brązowych?? I azotu więcej chyba chcą
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Nie mają plamek brązowych?? I azotu więcej chyba chcą

Coś jedna shiva marudzi dostały teraz wyciąg z pokrzywy to może coś pomoże musze w koncu ec metr zakópić a ciągle brak kasy musze zainwestować za jakiś czas
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Witajcie roślinki pokazały cipeczki podlałem wyciągiem z pokrzywy potem wodą i nastepnie dałem pełną dawke canny vega z dodatkiem alga mic

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Weź tam interweniuj bardziej tym nawozem, bo są strasznie blade. Z dołu liście wyżerają, a na początku flo to w ogóle rośliny są głodne pierwiastków. Żebyś nie obudził się za późno jak wyżrą większość liści.
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Dzięki ziom dałem pełną dawkę na weg. Raz i teraz na flo z cannabosterem i dostałem próbkę rizohonica od canny i dodałem dawke.Niestety podczas lst Hulk sie ułamał,chyba sie przesuszyły bo woda szybko ucieka do podstawek musze je lepiej nawodnić,jak znajde kartę sd to wrzuce zdjecia trafiłem na tą strone dawkowania http://www.canna-pl.com/growguide pozdrawiam .
 

Iskra

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2020
Postów
237
Buchów
806
Odznaki
2
Mam fotkę niestety nie jestem zadowolony zóważyłem tworzące sie pestki na topach nie wiem dlaczego mało stabilne odmiany jajec zbytnio nie widać wywalił bym i nowe dał ale poczekam jeszcze troche i nowe dam aby sie ukorzeniały

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół