nasiona marihuany

Jack Herer

Wyszukiwarka Forumowa:

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
ale podrobek jest od chu*a jak widac , nie wspominajac o Jockach , Jack Flashach , Cristal Jacku...


PODRÓBKI - chodziło mi o dwa JACKI HERERY nazwane oryginalna nazwa z linków podanych w poście wyżej , te po przecinku o ktorych nie wspominajac wspomniałem to crossy i to chyba oczywiste , a wy lubicie sie czepiać szczegółów...:yeahh:
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
to właśnie z sensi miałem 2 rodzaje konsystencji kwiatów nie byłem zadowolony

a swoje dzieło pod tytułem ''Jack Herer'' jak oceniasz ? ..krótka recka ?

mam 3 u siebie i chętnie bym pocztał na ich temat ;)

ps.Twoje mazary pięknie rosną ,jak z klonów
 

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Jack Herer... Wiele się naczytałem i o odmianie, jak i o inspiracji jej nazwy ;)
Jest to mój top#1 must smoke ;) Z zaufanego źródła, przy kolejnej wizycie w Amsterdamie ;).

A z nudów zrobiłem sobie wzór na koszulkę, może go kiedyś użyje ? <joint>


4.png
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
wiec jednak JH od sensi okazał sie przekłamaniem znajomka, jest to Jacky Herer od High-Supplies.com niewidziałem żeby ktoś miał na forum wiec będzie ciekawie , plus SSH ;)

 
G

Gość

Guest
Jak nazwa strony wskazuje to są f2. Oryginalny f1 od Sensi kosztuje ok 60zł za 1 pestkę femi.
Pozdro:spalony:
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
To, że to jest F2 to pewnie zauważył, głupi nie jest. Pytanie, czy to pestki F2 po F1 Sensi Seeds, Green House Seeds, Black Label czy jeszcze paru innych ?!?

Ja bym stawiał na GHS, bo na Sensi szkoda było by Orionowi kasy <rotfl> Ale trza by napisać do f2seeds, żeby się upewnić.
 
U

Usuniety123

Guest
Dokładnie. Chodziło mi o to czy to jest oryginalny Jack. Ale też jestem raczej mało obeznany w temacie.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Gdzie mozna kupic na sztuki oryginalnego Jacka?
prawie w każdym sklepie można na sztuki kupić. Ja kupowałem od satindi i f2seeds czasami wrzucają wyciętą pestke z większej paczki. Herery są wyśmienite ale czy od GHS to już inna kwestia
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Jak Jack Herer to tylko z Sensi Seeds.

Nie feminizuja oni jacka, aby utrzymac czystosc genow i fenotypow (podobno jest ich 4). Najblizsza jackowi feminizowana odmiana to Jack Flash#5 (backcrossing Jack Herer x Super Skunk X Haze), tez z Sensi Seeds.

yo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół