nasiona marihuany

Jack Herer

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Strasznie ciekawi mnie ta odmiana, cena jest zaporowa, ale może jednak warto tyle zapłacić? Opis fazy jest baardzo przekonywujący...
Cechą wspólną wszystkich fenotypów „Jacka Herera” jest zadziwiająca, niejako „obosieczna"" moc, czyli zdolność wybijania palacza na wyżyny doznań psychicznych w połączeniu z zapierającym dech dreszczem cielesnym o huraganowej wprost potędze. Dlatego palacze powinni przygotować się na odczucie, jakby ziemia trzęsła się im pod stopami, co może być bardzo przyjemne, gdy mamy głowę bezpiecznie schowaną w chmurach.
Uprawiał lub/i palił ktoś? 500zł za paczkę nasion to bardzo wysoka cena, ale jeśli warto, to czemu by nie założyć skarbonki, i posadzić za kilka upraw :D
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
Prawdopodobne ze mam ta odmianę w swoim boxie. Prawdopodobne ponieważ z pięciu odmian (w których był Jack Herer) wykiełkowały 4 z czego jedna pokazała jajca. Tak więc aktualnie mam 3 i mam nadzieję że Jack też tam jest.
 
Ostatnia edycja:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Prawdopodobne ze mam ta odmianę w swoim boxie. Prawdopodobne ponieważ z pięciu odmian (w których był Jack Herer) wykiełkowały 4 z czego jedna pokazała jajca. Tak więc aktualnie mam 3 i mam nadzieję że Jack też tam jest.
Tylko ciekawe która to JH, mogłeś je jakoś oznaczyć :D
masz pestki f2 u http://www.bestseeds.pl/odmiany.html też nad nią myśle bardzo ciekawi mnie to co piszą
Ciekawe czy to F2 z Sensi Seeds, czy z Nirvany. Jeśli z Sensi to kur***ko się opłaca, jeśli z Nirvany - ch*j wie ile to ma wspólnego z prawdziwym JH. Trzeba by podpytać sprzedawcę, ale i sprzedawcy nie można wierzyć w 100%...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
palilem w Nl z dwoch roznych kofikow i za kazdym razem super ozywczy high. np rano po wyjsciu z (mokrego:sunny:) namiotu zapalili my na dwoch bata z prawie gieta blubleberry i zaraz po nim kolega chcial wrocic do namiotu ale nastepnie spalilismy po saznej lufce Jacka Herrera i pol godziny pozniej juz wyruszalismy na rowerach na podboj amsterdamu:) naprawde konkretne palonko na koniec czapy nie ma zwaly i to jest super. w polszy sprawdzilismy z kolei ze pol g na 3 spokojnie stracza na bardzo mile 4 godziny:p cale w krysztalkach jasno zielone palenie pieknie slodko owocowo cytrusowo blizej nie opisywalne:) trza sprobowac ajeszczem iec mozliwosc wyboru najlepsszego pheno...
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
Tylko ciekawe która to JH, mogłeś je jakoś oznaczyć :D

Uwierz mi stary bardzo bym chciał wiedzieć które to które ale w oryginalnym opakowaniu przyszły wymieszane więc lipa
 

*cough*

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2008
Postów
303
Buchów
5
Uwierz mi stary bardzo bym chciał wiedzieć które to które ale w oryginalnym opakowaniu przyszły wymieszane więc lipa
heh więc raczej nie było to oryginalne opakowanie ;]
 
U

Usunięty 12614

Guest
dzisiejszy jack herrer od sensi to nie ten sam co pare lat temu, wierne odtworzenie wymagalo 5 pokolen http://www.sanniesshop.com/sannies-jack-p-687.html
palilem pheno odmiany która jest szybszą wersją tegoż jacka (killing fields - jack pheno) i musze przyznac (i nie tylko ja) ze lepszego ziela nie ma.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

latajacy holender

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2009
Postów
43
Buchów
0
Strasznie ciekawi mnie ta odmiana, cena jest zaporowa, ale może jednak warto tyle zapłacić? Opis fazy jest baardzo przekonywujący...

Uprawiał lub/i palił ktoś? 500zł za paczkę nasion to bardzo wysoka cena, ale jeśli warto, to czemu by nie założyć skarbonki, i posadzić za kilka upraw :D




palonko pierwsza klasa :yeahh:,polecam szczerze,mialem okazje palic kilka razy jh,wg mnie haj jest bardzo mocny,lecz podobny do opisu umiesczonego wyzej,+ na maksa dlugo trzyma,bardzo utytuowana odmiana,holenderscy producenci twierzda ze flo trwa 8 tyg..?a roslina jest bardzo prosta do prowadzenia ,ale czy tak jest na prawde:smokee:
 
U

Usunięty 12614

Guest
czyli ten jack z tego linku to jest to feno o którym pisałeś ???killing fields???
nie, killing fields to nieustabilizowany cross tegoż jacka z the one , ja złapałem własnie jack pheno, czyli praiwe pierwowzór tyle że kwitnie szybciej i daje bardziej zbite topy w strukturze the one. Zara przyborcham<wodna>

E: z reszta gosciu ktorego mial oryginalnego od sensi palil moje kf i powiedzial:
.......czegoś takiego już dawno nie miałem nawet u siebie.....
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
dla podróżników dodam ze w NL ( rotterdam ) Jack Herer od sensi kosztuje 39EURO za 5 Fem , bo takowe posiadam ;):yeahh:
 
D

delete

Guest
jack herrer to za***iste palenie - mialem z paru coffee shopow i zawsze faza byla niesamowita,moc jest powalajaca.dalem koledze w polsce zajarac,zlapal malutkiego buha i nie wiedzial co sie z nim dzieje ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół