nasiona marihuany

White widow 2k20 holandia start 29.04.2020

Wyszukiwarka Forumowa:

Kubaski1997

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
25
Buchów
0
IMG_20200604_130316.jpg

Przed wczoraj zrobiłem wywar z cebuli i czosnku alw nic nie pomogło i wczoraj wyptyskalem preparatem ze zdjecia. Wygląda na to ze pomogło bo wieczorem widziałem dużo tych białych robaczkow, dziś z rana już te robaczki jak by były żółte i zmarłe. Też muszki juz nie siadają. Roślinka juz ma 40 cm

---------- Post Zaktualizowany 13:16 ---------- Data pierwszego postu 13:10 ----------

IMG_20200604_131311.jpg

Jak zdejmowałem 3 dni temu robaczka uszkodziłem jednego tirchoma i wtedy te tirchomy zaczęły sie robić brązowe. Coś popsułem?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Włoski to nie są trichomy.
 

Kubaski1997

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
25
Buchów
0
To ***alem takiego białego włoska jednego i teraz te włoski sa brazowe po 3 dniach. Cos sie mogło stać? Czy to normalne?
 

Kubaski1997

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
25
Buchów
0
Zobacz odpowiedź wyżej, jak zdejmowałem mszyce zachaczylem i sie ***ał
 

Kubaski1997

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
25
Buchów
0
Super dzięki za szybką odpowiedź. Kwiatki w chinduskim sklepi kupiłem po 50 centów, ale pomarańczowy ptak rozwalił albo wiatr. Figę sadzonke tydzień temu też wsadziłem do donicy. Zastanawiam sie czy jak teraz będą deszcze przez tydzień czy nie lepiej na parapet postawić krzaka q mieszkaniu. Co sądzicie? W planach mam tez wyjazd do polski na 2 tyg i chyba bede coś z 60 litrowym zbiornikiem wody i sznurkiem kombinował żeby jak najdłużej utrzym wilgotna glebe.
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Broń boże nie przestawiaj jej na parapet, w domu będzie miała zupełnie inne warunki to ją może zestresować, to automat one potrzebują dużo słońca a na dodatek kwitnie, teraz im więcej słońca tym większe topy będą. Sprawdzałem ten twój szprej na robaki i jest eko mimo to ja bym nie psikal za dużo bo później to będziesz palił. Gdzie roślina stoi obecnie? To balkon jest? Taras ogródek?
 

Kubaski1997

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
25
Buchów
0
Balkon na 4 piętrze, słońce od rana do wieczora ma jal nie jest pochmurnie. Czasem są silne wiatry, ale daje sobie radę. Trochę potraktowałem js tym preparatem ale już chyba więcej nie będę bo wygląda ze wszystkie te robaczki po usychały.
 

Kubaski1997

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
25
Buchów
0
IMG_20200606_180925.jpg
IMG_20200606_180920.jpg
IMG_20200606_180934.jpg

Żółkną małe listki.
Wydaje mi się ze ten preparat za mocny albo za dużo po psikalem. Zostawiam żeby doszła do siebie. Cały czas pada deszcz i okropny wiatr.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
nic nie żółknie, jak roślina przestawia się na flo to szczytowe listki zazwyczaj mają jaśniejszy limonkowy kolor, jedyne co widze to lekkie popalenie od nawozu. daj jej ze dwa podlania samą wodę a potem tylko nawozy na flo
 

Kaktus_07

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
51
Buchów
0
Kubaski, proponuję dokładne opisywanie tego co robisz z tą rośliną jeśli chcesz otrzymać jakieś konstruktywne rady.
Te żółte listki mogą być od przenawożenia, zbyt mocnego oprysku na robala; niedoboru potasu, ponieważ roślina zaczyna flo..może być bardzo wiele powodów tego. Ciężko stwierdzić po samych zdjęciach. Nadawaj jak to postępuje.
Nie rezygnuj całkowicie z nawozów azotowych na początku kwitnienia. Roślina ma wtedy największe zapotrzebowanie na ten pierwiastek w całym swoim cyklu życia.
Dla bezpieczeństwa proponuję zastosować wypłukiwanie roztworem wody z popiołem drzewnym. Ograniczy to wartość EC w ziemi jeśli faktycznie jest przenawożona oraz dostarczy niezbędnego potasu w szybko przyswajalnej formie.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
Kaktus 07 popiół z pewnością dostarczy potasu ale też sporych ilości wapnia i co najważniejsze bardzo mu podniesie ph nawet grubo powyżej 7 a to zblokuje pobieranie pierwiastków. tylko czysta woda a nawozy na flo zawsze mają małą ilość azotu nie mylić z stymulatorami kwitnienia typu pk.
 

Kaktus_07

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
51
Buchów
0
Jeśli do tej pory wszystko było w porządku z ph to taki zabieg z pewnością nie zaszkodzi lekko podnosząc ph. Wszystko z głową.

nawozy na flo zawsze mają małą ilość azotu nie mylić z stymulatorami kwitnienia typu pk.
Nie, nie zawsze. Nawóz PK nie ma nic wspólnego z stymulatorem kwitnienia. Jest to nawóz na flo właśnie.
Stymulatory kwitnienia to głównie cukry i mikrosy.
 

Kubaski1997

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
25
Buchów
0
Od czasu oprysku na robaki nic z nią nie robię, ma już pół metra małe listki najbardziej ucierpiały od tego oprysku, wygląda to jak po palenie od nawozu.
Mam zamiar wyjechać na 2 tygodnie do polski chyba wbije z 2 butelki z dziurka na nakrętce albo mam taką skrzynkę i zamontuje 2 wieżyki małe. Muszę przetestować to z węglem drzewnym. Popiół z Węgla po grillu nie wchodzi w rolę? I nigdy nie mierzyłem ph
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół