nasiona marihuany

Podnieta a zdrowy rozsądek

Wyszukiwarka Forumowa:

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Każdy chyba z was pamięta swój pierwszy raz gdy wreszcie wyszła , wychyliła główkę z ziemi i oto jest pierwsza roślina . Dalekosiężne plany że tyle będzie palenia itp . Gdy panna w domu co chwile chodzenie i patrzenie czy wszystko ok , wręcz maniakalne doglądanie . Przyszły ciepłe dni czas na pożegnanie , poszła wyszła jakaś pustka w domu , jak by domownik się wyprowadził , odliczasz dni do wizyty , chęć zobaczenia i podnieta na spotkanie z tą jedyną przysłania zdrowy rozsądek .A jak by nie patrzeć wilk czyha za każdym drzewem .Też tak mieliście czy tylko ja mam tak zrytą banie , miłego dnia i z fartem by wilków nie było .
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Gdy panna w domu co chwile chodzenie i patrzenie czy wszystko ok , wręcz maniakalne doglądanie .

Cały czas to mam ;] dorzuciłbym jeszcze przestawianie kubeczków z sadzonkami na parapecie,raz na zewnątrz i do środka,na zewnątrz i do środka a czasami zmiana miejsc,ten z prawej a ten lewej a tamten pójdzie do przodu albo nie,do tyłu :troll:
 

quidigge

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2020
Postów
83
Buchów
3
Mam to teraz. Mega ekscytacja, ta adrenalinka, zwłaszcza w trakcie odwiedzin, chyba najbardziej kręci. No i oczywiście gratyfikacja, nagroda. Po paru(nastu) tygodniach wyczekiwania, pracy, czasem strachu, czasem złości, wpadek w końcu masz tego do***anego krzaczka, a jak nie to masz jaranie. I a propos jarania - na końcu tego wszystkiego, możliwość pięknego zwieńczenia całego procesu w postaci bucha z własnej ziemi. Nie dziwię się, że tak wielu z nas w to brnie mimo ryzyka ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół