nasiona marihuany

[AF][AK47,Gorilla Glue,Jack Herrer,Devil's Kiss, BCN Critical XXL][mucha nie siada]

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Fajny ten Critical podoba mi się
Ja w tym roku ostatni raz z automatami. Narzucałem sporo różnego rodzaju pestek i co będzie, to będzie...

Z farcikiem!
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Fajny ten Critical podoba mi się
Ja w tym roku ostatni raz z automatami. Narzucałem sporo różnego rodzaju pestek i co będzie, to będzie...

Ja w sumie pierwszy raz z AF mam do czynienia, i na pewno ich zaletą jest niski wzrost a dla mnie istotne bo mam miejscówki z krzakami do maks 1.2m na nieużytkach, z tym że duża zależność od pogody i to może trochę demotywować, ale raz lepiej, raz gorzej byle coś rosło, na pewno z autosami zaprzyjaźnię się na dłużej ;)
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
UP UP UP

SIEMA ELO
:420:


Nadszedł czas aktualizacji
Dzięki za uwagę i buszki ;)
Korzystając z pochmurnego dnia wybrałem się podlać rośliny nawozem, i tu znów dałem 150% dawki bo te wiatraki które ostatnio pokazały niedobory na dzień dzisiejszy nie wyglądają dobrze i już chyba z nich nic nie będzie, a miałem przygotowany oprysk dolistny i zapomniałem wziąć. Być może ostatnie podlanie było mało efektywne bo było robione koło południa w słoneczny dzień, choć topki ładnie zaczynają nabierać wyglądu:). Myślę że ostatni raz za tydzień podam nawóz, akurat im zostanie około dwóch tygodni do kosy o ile pogoda się nie spierdzieli, bo jakieś pojedyncze pąki atakuje pleśń, a nie chcę pryskać chemią jak już tak blisko do końca.
Przechodzimy do fotek;)

Ak-47
dzień 80




Gorilla Glue
dzień 80




Jack Herrer
dzień 80




Devil's Kiss
dzień 80






BCN Criticla XXL
dzień 70





na dzisiaj wszystko
z fartem i do następnego
pOzdrO
 

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
ak już prawie prawie, dał bym jemu już spokój niech i za dwa tygodnie go pod kose. Gorilla też już niedlugo. Reszta w podobnym wieku co moje :) z farcikiem
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Szkoda że nie dałeś im żreć porządnie. Devil kiss chce potasu, reszcie brakuje azotu w dużym stopniu przez co jest tylko jedna główna pała. Coś tam będzie, ale mogło być lepiej.
Pis jol ;)
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Dzięki Panowie za opinie ;)

ak już prawie prawie, dał bym jemu już spokój niech i za dwa tygodnie go pod kose. Gorilla też już niedlugo. Reszta w podobnym wieku co moje :) z farcikiem

Też się nad tym akaczem zastanawiałem czy by go nie ciachnąć za dwa tygodnie, następnym razem sprawdzę na mikroskopie, wczoraj zapomniałem wysmarować się muggą a owadów multum tyle że pozwoliły podlać :) pzdr

Szkoda że nie dałeś im żreć porządnie. Devil kiss chce potasu, reszcie brakuje azotu w dużym stopniu przez co jest tylko jedna główna pała. Coś tam będzie, ale mogło być lepiej.
Pis jol ;)

Myślisz że to azot?, bardziej skłaniałem się do tego że wszystkim brakuje potasu. Tak czy siak z azotem dałem ciała od samego początku zaczynając od przygotowania dołków. Masa błędów została popełniona do przeanalizowania na przyszłość ;) pzdr
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
UP UP UP

SIEMA ELO
:420:


Nadszedł czas aktualizacji
Dzięki za uwagę i buszki ;)
Wielkimi krokami zbliżamy się ku końcowi :), a mianowicie po dogłębnej kontroli perflowerów pod mikroskopem praktycznie w 90% są mleczne i gdzieniegdzie zauważalny jest brąz czyli za tydzień 4z5 samic idzie pod kose, a za dwa tygodnie kosa Criticala. Skłaniałem się żeby dzisiaj ciąć bo sporadycznie pleśń się pojawia ale w sumie tydzień temu lałem nawóz mineralny to skorzystam jeszcze z dni deszczowych które wypłuczą ile się da chemii.
Dzisiaj przyuważyłem sprawcę który podgryza mi dolne odrosty, małym narkusem okazał się zając i ***aniutki sukcesywnie pnie się do góry gołocąc mi Blueberry, dzisiaj zostawił mi sample z trzeciego piętra, najwidoczniej krzak nabiera mocy i narkus nie daje już rady całości opie****ić:), ale spoko, traktuję to jako haracz dla natury i dam mu spokojnie konsumować choć krzaka mi szkoda bo póki co jest największy z tegorocznego outa ;)

Przechodzimy do fotek;)

Ak-47
dzień 88






Gorilla Glue
dzień 88




udało się pstryknąć jedną fotkę w terenie, jeszcze przed tym jak mi się szkiełko oblepiło żywicą:kot:


Jack Herrer
dzień 88






Devil's Kiss
dzień 88






BCN Criticla XXL
dzień 78






Critical też miał atak NarkoZająca w efekcie mały sampel ;)


na dzisiaj wszystko
z fartem i do następnego
pOzdrO
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Smaczka już mi narobiłeś ;p Moje pierwsze autosy dopiero za 3-4 tygodnie będę zbierał.

btw. za rok musisz uzbroić się w jakieś lepsze nawozy i będzie baja :eek:mn:
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
UP UP UP
:harvest:HARVEST DAY!!!:harvest:

SIEMA ELO
:420:


Nadszedł czas aktualizacji
Dzięki za uwagę i buszki ;)
Niestety pogodę w tym roku jaką mamy taką mamy i po wczorajszej wizycie pod kosę poszły wszystkie krzaki, przez ostatni tydzień pleśń nie próżnowała i zaatakowała znaczną część pąków. Szkoda mi Criticala bo mógł jeszcze posiedzieć do dwóch tygodni ale bez chemii przy tej pogodzie to bardziej jak pewne że by podzielił los swoich koleżanek które miały termin w tym tygodniu. No ale cóż, po praktycznie całym dniu zabiegów kosmetycznych udało się uzyskać coś swojego, i to cieszy bo po tak długiej przerwie z uprawą dobrze jest w ogóle dociągnąć do końca ;)

Przechodzimy do fotek (w terenie bardzo lipna jakość mi wyszła) ;)

Ak-47
dzień 94





Gorilla Glue
dzień 94





Jack Herrer
dzień 94





Devil's Kiss
dzień 94





BCN Criticla XXL
dzień 84






Materiał na masło :)
jest tego ze 3 litry, jakieś sugestie ile masła dać? tak żeby było w miarę ok ;)


za jakiś czas wrzucę ostatniego upa z ilością ile wyszło,
a póki co
z fartem i do następnego
pOzdrO
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
nic bardziej nie cieszy jak własne jaranie :brawo:
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Materiał na masło najpierw wysusz, wtedy będziemy dobierać proporcje :D
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
W sumie wzoruję się na przepisie z linku poniżej, tyle że właśnie chciałem od razu na świeżych pozostałościach działać. Koniecznie musi być suche?
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?2563-Mas%C5%82o-z-THC/page40

Jak nie będzie suche to smak jest w ch*j gorszy, możesz go plukac... Znaczy możesz zalewać masło ciepla woda i spowrotem do lodówki ale to jest tak czaso i praco chłonne i dsje tak mizerne efekty, ze serio warto poczekać te 3 dni az wyschnie... Ja wszystkie ścinki rozkładam na ręczniki papierowym, pierwszy dzień przykryte drugim ręcznikiem i tylko czasem odwrócę do gory nogami. Drugi i trzeci dzień leży wszystko na ręczniki papierowym już bez przykrycia, po 3 dniach wszystko suche miele w rekach i wrzucam do sloja.... W tym temacie dodałeś jest właśni temat czy musi być suche czy nie... Nie musi ale wygodniej to zdekarboksylowac i smaczniejsze wychodzi gdy wyschnie ...
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
[MENTION=52373]RoZzman[/MENTION] dobra przekonałeś mnie, materiał już się suszy ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół