nasiona marihuany

[AF][AK47,Gorilla Glue,Jack Herrer,Devil's Kiss, BCN Critical XXL][mucha nie siada]

Wyszukiwarka Forumowa:

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
:meksyk:KONIEC:meksyk:
:weed-2::grz::weed-2:

SIEMA ELO
:420:

Nadeszła pora na podsumowanie fotorelacji, co za tym idzie jest to ostatni post aktualizujący poczynania tegorocznego outa.
Jako że ten sezon traktowałem jako rozruchowy nie patrząc na wynik końcowy, choć wiadomo że chciało by się jak najwięcej to jestem szczęśliwy że w ogóle dociągnąłem do końca z roślinami. Ciągłe opady deszczu i pleśń to były główne problemy w uprawie.
Co do plonu, to wspomniana pleśń przyczyniła się do około 30% strat materiału, gdzie jakbym się nie z chełpił tydzień wcześniej to te straty były by w okolicach poniżej 5%, mogłem też opryskać chemią ale tuż przed zbiorami wydało mi się to mało apetyczne. A palenie wyszło po 3 dniach suszenia i po tygodniu curingu całkiem przyjemne w smaku i chyba dość czyste bo popiołu w rurce zostaje mało i jest biały. Zapach w niczym nie przypomina palenia z dzielni, każda jedna odmiana ma własny aromat i tu węch przydał by się bardziej kobiecy bo ja nie jestem w stanie z niczym konkretnym porównać :). Moc jest mega zadowalająca dla mnie, gdzie ja bardzo rzadko palę, póki co testowałem Jacka, Criticala i Devila, Jack i Critical dosyć pobudzające i uśmiech z twarzy nie znika, Devil to już ziółko bardziej kanapowe, choć po ciężkim dniu pracy po zapaleniu i obejrzeniu filmu ziółko zregenerowało mnie w takim stopniu że miałem ochotę do działania, gdzie normalnie pewnie nie dociągnął bym do końca filmu i bym zasnął, także palenie póki co w mojej ocenie jest za***iste
:alien:.
Wszystkiego wyszło 40g, sorki za brak zdjęć na wadzę ale mam charakterystyczny retro sprzęt i być może jestem jedynym posiadaczem w kraju, a nie chcę żeby mnie ktoś powiązał z półświatkiem na podstawie wagi ;)
Miałem poczekać z indoorem aż będę miał możliwości na odpalenie mojego HPSa400w, ale chyba nie wytrzymam i coś pokombinuję, i jak wszystko pójdzie po myśli to ruszę na jesieni z jakąś niewielką uprawą bo po oucie mam delikatny niedosyt.

:dancee:

Fotki suszu

Ak-47



Gorilla Glue



Jack Herrer



Devil's Kiss



BCN Criticla XXL




Moderację proszę o przeniesienie tematu do zakończonych
,
Wszystkim obserwującym dziękuje za uwagę i wielkie dzięki za buchy które dostałem ;)
Z fartem i do następnego mordeczki
pOzdrO
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jak nie wapujesz zioła, to śmiało oberwij te liście i zrób sobie z tego rso/masło, a boby wyładniejo.

I odpalaj indoora. :dance:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Najważniejsze że bez przypalu.
:snoop:

Skoszone i można działać dalej.
Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół