nasiona marihuany

W woderach przez chaszcze.

Wyszukiwarka Forumowa:

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Witam

Dziękuje wszystkim odwiedzającym , wypowiadającym się oraz za wszystkie buchy ekipa !

Szybkie dzisiejsze odwiedziny , podlane 5l na głowe , LST zrobione w poprzednich odwiedzinach udało się i każda z panien załapała po kilka szczytów.
W pierwszym poście pisałem na temat łamania które miałobyc zrobione kilka razy , ale to jest silniejsze ode mnie ! Lubię je łamać i patrzeć jak rosną kolejne szczyty . Polecam każdemu!
Zdjęcie dziś tylko jedno ale z innej perspektywy dla porównania. Jednak 2, jedno jaśniejsze drugie ciemniejsze.





Do zoba po weekendzie ! Coś czuje będzie rozpie**** ale tak jak w terenie bywa , może być różnie .
Do usłyszenia ! #.com
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Witam #.com!

Ulewy ulewy i raz jeszcze ulewy! :don:
Ale z dwojga złego nie tak źle jakoby mogłoby się wydawać.

Panny połamane , nagiete , oraz co najważniejsze podsypane po solidnej garści azofoski, deszcze ładnie będą rozpuszczać nawóz i miejmy nadzieje wyjdzie to na plus.

Przejdzmy do zdjęć , jest ich więcej ale niestety większość wykonana w podobny bądź taki sam sposób co wyklucza je.
75CCCD44-0DE7-4EED-A3F8-850D623FC12B.jpeg


Critical Sour - ten największy bo dwa inne są mniejsze .
A78544B8-3847-4E10-92AA-E95184C80721.jpeg

W główne roli półautomaty od [MENTION=73812]grzes[/MENTION]
42F456A5-90F6-4BBF-AB7C-00E5D0EDDC67.jpeg


Sytuacja na bagnach stabilna , woda podniosła się dość sporo po opadach które chyba odczuł każdy.
Kopce grają wspaniała role na takim terenie stad jestem bardzo zadowolony co do tej pory
Kolejne odwiedziny zaplanowane za tydzień, miejmy nadzieje ze prognoza pogody spełni się i będzie już tylko lepiej .
Do usłyszenia #.com!
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Idzie za***iście :) Miejscówka wygląda coraz lepiej ! Słonka życzę amatorku :)
 

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Mocna miejscówka! Widać że mają się tam dobrze, a łamanie wyszło na +.
Z Fartem!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siema no powiem ci że za***iste poletka,naprawdę:salut:Właśnie takie widoki najbardziej cieszą moje oczy bo wiele roślinek na 1 zdjęciu,mało tego nie ma tu jakiegoś misz masz ale wszystko schludnie co też na duży plus.Nie będę się tu rozwodził jakie to piękne...hehe,co do samych roślin widać że są w dobrej kondycji.Na koniec życzę ci dużo słońca bo plon pewnie będzie zacny:brawo:pozdrawiam:tiphat:
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Siema no powiem ci że za***iste poletka

Sith-cie , godziny spędzone z matka natura które poświęciłem na przygotowanie tego oto poletka mam nadzieje zaowocują w przyszłości z czego jestem zadowolony i dumny sam z siebie (serio).
Dzięki Ci za miłe słowa kolego i życzę tyle samo radości u Ciebie co ja uzyskałem do tej pory!
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Bardzo mi się podoba twój spocik, widać że włożyłeś w to wszystko dużo pracy ;) Panny też bardzo ładnie idą :)
Chciał bym żeby u mnie tak wszystko wyglądało, ale na przyszły rok planuje wszystko sobie dużo wcześniej przygotować, a nie tak jak teraz z partyzanta na szybko wszystko ;)
Życzę powodzonka i oby do :harvest:
PoZDRawiam!
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Bardzo mi się podoba twój spocik, widać że włożyłeś w to wszystko dużo pracy ;) Panny też bardzo ładnie idą :)
Chciał bym żeby u mnie tak wszystko wyglądało, ale na przyszły rok planuje wszystko sobie dużo wcześniej przygotować, a nie tak jak teraz z partyzanta na szybko wszystko ;)
Życzę powodzonka i oby do :harvest:
PoZDRawiam!

Tak jak widać w pierwszym poście start mojego sezonu był już na początku kwietnia jak tylko pogoda pozwoliła , dobra ziemia to dobry start dla naszych pociech , a tego wszyscy chcemy :)
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Tak jak widać w pierwszym poście start mojego sezonu był już na początku kwietnia jak tylko pogoda pozwoliła , dobra ziemia to dobry start dla naszych pociech , a tego wszyscy chcemy :)

Całkowicie się z tobą zgadzam w ziemi zaczyna się życie naszych pięknych pociech i jeżeli zadbamy o dobry start na początku, na pewno przełoży się to na efekt końcowy :)
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Aktualizacja !

Witam po kilku dniach przerwy. Szybkie odwiedziny aby skontrolować czy azofoska nie popaliła pociech.
Wszystko w jak najlepszym porządku !
Bagna to ciezki teren , coraz bardziej tam zarasta , coraz więcej chaszczy ale to na plus.

Zdjęć kilka , podziwiajcie ten piękny ogród.
DB07D04F-AC10-4261-8588-361E9870DDB2.jpeg

DD170AE3-E4D2-45AE-B927-C95B82299D5C.jpeg


Pierwszy raz robiłem fim? chyba to jest to. Ucięty łeb w celu uzyskania więcej odrostów. Zabieg robiony kilka dni temu także udało się i lecą 4 szczyty ! :)
CE32FC4C-1F5A-402D-968A-57EDAFC33DBD.jpeg


Niedzielny chill i chwila relaksu dla ciała i oka!
B9775B25-DBD5-4922-943E-008045430C99.jpeg


Z tego dnia to wszystko, sytuacja taka ze idzie wszystko w dobrym kierunku.
Do usłyszenia #.com!
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
To chyba topping, ale nie jestem pewien heh. Za***ista polana :)
Robiles ten zabieg tylko na jednej roslince ? Na paf'ach czy sezonach ?
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
To chyba topping, ale nie jestem pewien heh. Za***ista polana :)
Robiles ten zabieg tylko na jednej roslince ? Na paf'ach czy sezonach ?

siemasz , robiłem na kilku paniach ten zabieg , polaauto i sezony , większość dostała w łeb
a zaznaczę ze na większości już widać pierwsze włoski , ale zanim ruszą z kwitnieniem to jeszcze sporo czasu minie :)
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
siemasz , robiłem na kilku paniach ten zabieg , polaauto i sezony , większość dostała w łeb
a zaznaczę ze na większości już widać pierwsze włoski , ale zanim ruszą z kwitnieniem to jeszcze sporo czasu minie :)

Ja przypadkiem jednej łeb uciąłem i za***iscie poszła bokami :) Wrzuce fote do mojej relacji za kilka dni. 3maj sie ;)
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Foty z dnia 1.07 !

Dzięki za buchy wszystkim ! Mam nadzieje ze podoba się !

Tak wiec mam problem , liście brązowieją tylko na tej jednej pani. PH, za mokro? Poprosił bym o pomoc w zdiagnozowaniu problemu.
Dostała ostatnio każda z dam po 5l wody z rozpuszczonym chwile wcześniej dolomitem oraz po zajściu słońca oprysk z Asahi .

Miłego oglądania :)
9D8AECE4-09D0-4209-96B8-BE8FFC7E86EF.jpeg

E2E9E055-10C5-469E-BD35-E42A16F03A29.jpeg


Oraz poletko poglądowo.
F98E2AA9-B570-4AAB-A533-928BDE764181.jpeg

D7677950-5AFD-4E73-9757-06335720441A.jpeg


Kolejne odwiedziny dopiero po weekendzie jak czas pozwoli .
Do usłyszenia #.com!
 

dysteknl

Member
Rejestracja
Cze 5, 2020
Postów
13
Buchów
0
Ladnie idą, moje w tym sezonie jak karły wygladaja bez lst to mają może z 70cm. Lekkie niedobory azotu bo dolne liscie dopiero zaczynaly żółknąć a malutkie strasznie efekty braku sloneczka :( mi sie wydaje ☚☚
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół