nasiona marihuany

Co to za dziwne plamy ??

Wyszukiwarka Forumowa:

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
Witam, drugi miesiąc FLO (liczony z indukcja) zaczęły pojawiać się małe plamy na liściach przytopowych myślałem że za dużo nawozu następne 3 podlania sama woda wczoraj wlecialo 4ml terra flores 3ml PK i 4ml boost wszystko od cana PH gleby 6 i nie ma żadnych postępów wręcz jest tego więcej co to jest ? Możliwe że niedobór co2? Te plamy są na mniejszych topach całe szczęście na duże nie wchodzi ale jeszcze trochę czasu do końca i boję się że to wszystko ch*j strzeli ma ktoś pomysł co to sie od***alo? Temp dzień 30 rh 40 noc 20 rh 65
20200526_143444.jpg
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
odpusc im juz nawozy i zrob flusha Yo. to juz niedlugo czas zbiorow ....
 

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
Sprawdzałem teraz to są mleczne i przezroczyste także spokojnie jeszcze 2 tyg ale może i racja teraz do końca bede lał samą wodę ciekawe co z tego wyjdzie te małe topy takie luźne może jeszcze się zbiją :(
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
pewnie ze 3-4 tyg im zostało jeszcze więc nie ciachnij za wcześnie


a jakie ph wody?zbijasz czymś,regulujesz?

terra flores mocny nawóz + jeszcze pk ..

na pewno ze 3 razy tylko woda
 

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
Nie wiem czy mocny, lalem na przemian woda nawóz i nic się nie działo dopiero od 2 tyg to się pokazało wcześniej nic.... tam jest sativa która potrzebuje 10tyg kwitnienia a ma dopiero 8 z indukcja ... ph wody leje 6 nie reguluje i nie zbijam ...
 

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
Dzisiaj je przelałem zbadalem wode która wyleciała miała 6.5PH a lane miały po 6.2 PH także ph gleby na bank nie jest tego przyczyną... zbadalem tez PPM i może te plamy to spalone przez nawóz bo 2 dni temu lalem nawóz który miał 600ppm a z każdej doniczki wyleciał roztwór który mial 1100ppm a w jednej aż 2000 ppm przed podlaniem nawozu 3 wcześniejsze podlania to sama woda wymyśliłem że ten nawóz moze sie odłożył w glebie i zaczął wychodzić dopiero teraz? Jest tu ktoś na tyle doświadczony żeby mi to potwierdzić?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Dzisiaj je przelałem zbadalem wode która wyleciała miała 6.5PH a lane miały po 6.2 PH także ph gleby na bank nie jest tego przyczyną... zbadalem tez PPM i może te plamy to spalone przez nawóz bo 2 dni temu lalem nawóz który miał 600ppm a z każdej doniczki wyleciał roztwór który mial 1100ppm a w jednej aż 2000 ppm przed podlaniem nawozu 3 wcześniejsze podlania to sama woda wymyśliłem że ten nawóz moze sie odłożył w glebie i zaczął wychodzić dopiero teraz? Jest tu ktoś na tyle doświadczony żeby mi to potwierdzić?

Masz rację , zbuforowała gleba nawozy i teraz je oddaje :) Na przyszłość troszkę mniej nawozów.
 

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
Niby mam rację ale dlaczego wychodzi to tylko na małych topach? Powinno palić wszystkie liście a na dużych nie ma śladu palenia.... jest tego jakieś sensowne wytłumaczenie?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
a ile podlewasz na 1 sztuke i jakie donice masz?
 

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
1.5L podlewalem co 2 dzień, donice 11l wczoraj żeby przelać musiałem 2L wlać
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
przelać czyli..wypłukać z deka?


1,5l co 2 dzień to niesamowicie piją,,nie za wiele,?
 

wlodek1916

Active member
Rejestracja
Mar 12, 2020
Postów
27
Buchów
0
Właśnie za bardzo to nie płukałem po prostu przelałem i zbadalem wode w sobote powtórzyłem i z tej co miała 2000 ppm zostało 500 także ziemia juz igła dzisiaj dam samego boosta i 1ml pk na litr.
Może i dużo piją jak ciepło na dworze to temp mi do 34 stopni dochodzi może dlatego tyle piją po 2 dniach od podlania liście na dole klapniete i doniczka leciutka także na pewno nie za dużo:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół