nasiona marihuany

Poleć ze mną w kosmos

Wyszukiwarka Forumowa:

buhaczek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
58
Buchów
0
Cześć, pewnie zastanawiasz się, o ch*j mu chodzi z tym tytułem?

Otóż już spieszę z odpowiedzią, a chodzi o to abyśmy MY, jako forum i ogromna społeczność niebanalnie myślących ludzi, wielu z niesamowicie rozwiniętą wyobraźnią i myślą techniczną, stworzyli coś wielkiego na skalę nie tylko polski czy internetu, ale coś na skalę światową i historyczną.

Zasiadając do komputera często łapie się na tym, że pierwsze co robię to wchodzę na youtube a następnie na kanał "SciFuna", ażeby ze zdumieniem godzinami wsłuchiwać się w jego opowiadania i domysły na temat świata otaczającego nas poza granicami wzroku ludzkiego...

Oglądając pewnien materiał, w którym zorganizował konkurs w którym nagrodą był LOT W KOSMOS. TAK lot w pie*dolony kosmos to aż mnie wgniotło w fotel.

Rozmyślając nad tymi kwestiami doszedłem do wniosku, że władzę kosmiczną posiada jedynie NASA, co jest dosyć przykrym zjawiskiem, często niestety także ukrywają przed nami wiele rzeczy, kręcą i nie odpowiadają na niewygodne pytania.

My jako grupa, my jako społeczność, my jako ludzkość, możemy to zmienić! Uroczyście otwieram projekt pt.
"ZKWP" (ZasadźKrzakaWPróżni)
Jesteśmy w stanie to zrobić! Jesteśmy w stanie zmienić drogę w którą od dawna zmierza ludzkość, w przekłamaną i bardzo krętą drogę która nie dąży do uszczęśliwienia ludzi, a jedynie do autodestrukcji.

Możemy stworzyć w Polsce największy instytut badawczy kosmosu na świecie, możemy wszystko zmienić, możemy wszystko. Potrzeba tylko chęci i wytrwałości, zróbmy to, zróbmy z polski Polskę!
Naszym pierwszym celem będzie budowa rakiety w której będzie można przebywać conajmniej 4 miesiące, wykiełkować i wyhodować krzaka, a następnie zarabiać na tym, bo wyobraźcie sobie, kto niechciałby palić kosmicznego bucha? :odlot:

Tak. Zjarałem się. Tak, piszę to na poważnie. Tak, od***ało mi.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji i rozpromowaniu nas na skalę światową XD
 
Z

z\G/esio

Guest
Buszek za wyobraźnię hehe
Ciebie jako inicjatora akcji powinni wystrzelić jako pierwszego prekursora, żebyś wyhodował w kosmosie gandzię :)
Pozdro ziom!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Moj stary za dzieciaka zawsze mi powtarzał, gdy czegoś nie chciałem zrobić, ze jak za***ie mi kopa to od razu na księżycu wyląduje, księżyc=kosmos, a wiec oficjalnie zgłaszam mojego starego na stanowisko biosilnika, który przełamuje pierwsza prędkość kosmiczna aby wyj***c nas wszystkich w ch*j za atmosferę ziemska. Ziomek proponuje abyś przeczytał to co napisałeś jak już faza zejdzie, przecież ziemia jest płaska i nie przelecisz przez kopule :tiphat:
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
A mi znowu stary mówił że jak zasadzi mi kopa to się będę ślizgał po pierścieniach Jowisza hahaha
Też go zgłaszam:moon:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Uwielbiam takie rozkminy, myślałem że tylko ja mam tak na***ane. :D Jak nazbieram 20mln to polecę w kosmos ze SpaceX, póki co moge jedynie kupić kwas I sobie tam polatać.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
do kulczyków wystosujcie hasz-petycję o dofinansowanie
wtedy kto wie, marzenia się spełniają :D
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Tak. Zjarałem się. Tak, piszę to na poważnie. Tak, od***ało mi.

NASA. Właśnie a tak zmieniając temat: nie robiłeś tego testu:? https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145502-test-osobowości - prowadzę badania statystyczne częstości występowania typów na forum. Weźmiesz udział ?.
Niestety nigdzie nie da się polecieć.

Kosmos. Zero skojażeń na chwile obecną. - Banan: Podczerwień: Spektrum: Pojemność cieplna: od razu z czymś a tu: tylko pustka. no... Może jakieś wirtualizujące się coś, na chwilę w tej pustce, takie z nicości.
 
Ostatnia edycja:

buhaczek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
58
Buchów
0
nie robiłeś tego testu:? https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?145502-test-osobowości - prowadzę badania statystyczne częstości występowania typów na forum. Weźmiesz udział ?.

powiem ci, że robiłem :_)

typoso.png
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

powiem ci, że robiłem :_)

A dorzuciłbyś do wiadomego tematu?

Witaj w klubie Ja INTP-A : Ty INTP-T : Teraz pytanie robiłeś tak aby wyszło to co Chciałeś aby wyszło: Czy zgodnie z "prawdą"?

Co by nie zmieniać za bardzo tematyki. Obrazek:

pv01.gif
 

buhaczek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
58
Buchów
0
A tak w temacie :D

Możemy się od nich wiele nauczyć ;_)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół