nasiona marihuany

Quaker - Out2020 - FAST, AUTO, SEZON

Wyszukiwarka Forumowa:

mlody_grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
75
Buchów
0
ja jutro jade do siebie i mam nadzieję, że też takie łodygi kozackie zobaczę :D
2 tyg temu miały po około metr, ciekawe ile mają teraz...
z fartem!
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,552
Buchów
3,812
Odznaki
10
Ja parę lat wstecz miałem i tytanit i asahi. Tytanit przy asahi jakby w ogóle nie było niczym pryskane. Nie wiem czy ktoś tak sobie testa robił na swoich plantach,ale tytanit zakupiłem ten jeden raz i pi****e takie pseudo środki
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,947
Buchów
5,209
Odznaki
9
Ja parę lat wstecz miałem i tytanit i asahi. Tytanit przy asahi jakby w ogóle nie było niczym pryskane. Nie wiem czy ktoś tak sobie testa robił na swoich plantach,ale tytanit zakupiłem ten jeden raz i pi****e takie pseudo środki

Nie wiem kiedy testowałeś Tytanit ale u mnie kolega wziął ode mnie trochę tego Tytanitu i robił test na pomidorach.Te same warunki jedne pryskane a drugie nie,pryskane o wiele większe i przyspieszyły cykl życiowy (zaczęły kwitnąć).
Nie mówię że jest to środek po którym rzodkiewki trzeba łopatą wykopywać ale ja pryskam warzywniak i wg mnie idzie to wszystko ładniej.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Ja mam ahahi, zatem go użyję.

Dziś byłem wykopać 12 dodatkowych dołków pod automaty. Zostaje tylko dotargać worki z ziemią i nawozy na start.
W ziemii dziś wylądowały pestki:
-Pineapple express auto
-Cream Candy auto
-Critical 2.0 auto
Pod watą leżą jeszcze:
-Duck auto (2 sztuki)

Każda pestka dostaje na start medium od BioBizz (light mix), mikoryzę (tą z rekinem) i do podlewania plagron power roots (1ml na 1l). Oczywiście lecę full organicznie i do ziemii trafia obornik oraz później bat guano oraz na kwitnienie palm tree ashes.

Zatem w teraz mam spory rozrzut odmian, mam nadzieję, że jeszcze załapałem się na OS od gnomes garden.

Pozostałe odmiany auto to:
-Ak47
-bubble gum
-girls scout cookies

Jak znowu nie zaśpię, to jutro możecie się spodziewać jakiś fotek z placu budowy.

Pozdro !
 

Gang Bułgarii

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2015
Postów
59
Buchów
2
Nie wiem kiedy testowałeś Tytanit ale u mnie kolega wziął ode mnie trochę tego Tytanitu i robił test na pomidorach.Te same warunki jedne pryskane a drugie nie,pryskane o wiele większe i przyspieszyły cykl życiowy (zaczęły kwitnąć).
Nie mówię że jest to środek po którym rzodkiewki trzeba łopatą wykopywać ale ja pryskam warzywniak i wg mnie idzie to wszystko ładniej.

Potwierdzam ze Tytanit bardzo dobrze działa. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednim nawożeniu , bo po co sterydy bez odpowiedniej diety ;-)

Żeby nie było Off top tak jak kolega wyżej radzi zainwestuj w tytanit.Jako że uprawiasz organicznie to polecam Astvit w oprysku co tydzień przez cały okres uprawy + Basfoliar activ (mocny nawóz którym można popalić rośliny ,ale bardzo dobry na flo ). Dodatkowo ze stymulantów Asahi+Tytanit 3-4 razy w czasie weg (szczególnie przy sytuacjach stresowych takich jak cięcia - gięcia, sadzenie sadzonek czy susza) . Na flo wjeżdża już sam Tytanit do momentu 5-6 tyg kwitnienia. Pamiętaj też że Magnez jest bardzo potrzebny do budowania mocnych gałęzi i liści co prowadzi do Grubych Szyszek (tutaj Siarczan Magnezu w oprysku ,jeśli gleby nie była uzupełniona w Mg). Zamiast zwykłego humusu polecam HUMUS Activ Papka gdzie masz dużo humusu i Pozytywne Mikroorganizmy -Doglebowo podlać jakieś 3-4 razy zależnie od czasu trwania okresu weg. (do momentu ,aż zacznie indukować,wtedy roślina potrzebuje jeszcze dużo azotu i Magnezu bo ma szybki i duży przyrost) . Dodatkowo oprysk z papki na glebę/dolistnie co tydzień przez cały weg. - żeby utrzymywać zawartość Pm (przerwa w dni kiedy podlewasz humusem doglebowo-lałem czystym i nic złego się nie dzieje ,wręcz odwrotnie ;-) ) .Dawki nawozów i stymulantów zaczynasz od max. połowy dawki podanej przez producenta stopniowo je zwiększając zależnie od wielkości rośliny i jej etapu życia. Joł
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Z magnezem mam Epson Salt (3g / 1l wody) oraz znany wszystkim CalMag od Biobizz.
Tak ogólnie, to dzięki. Zapoznam się i przemyślę Twoją propozycję, bo wydajesz się być pewnym Swojego. Przekonuje mnie to.

Pozdr !
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,552
Buchów
3,812
Odznaki
10
Testowałem to z 5 lat wstecz i moje jedno spostrzeżenie... Nie pryskałem pomidorów czy sałaty lodowej tylko konopie. Nie pisze też że tytanit nic nie daje,tylko że przy oprysku z asahi to tytanit słabo wypadł, nie dla mnie tyle chemii. Ja używam tego co sam sprawdziłem na swoich plantach i z czego najbardziej jestem zadowolony. Podstawa to i tak dobre geny,Ziemia i słońce,opryski to tylko dodatek...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Byłem dziś na szybko w BUNKRZE. Rośliny się zebrały i znowu są zieloniutkie. Ostatni oprysk z 4% mocznika pomógł wyprostować sprawę. Dziś zrobiłem ponownie oprysk z mocznika + decis.

Na Ugorze przygotowałem poletko już na automaty, które wrzuciłem wczoraj do ziemii + te, które są w boxie i te, które prawdopodobnie wlecą do kiełkowania w przyszłym tygodniu. Przesadziłem troszkę z wielkością dołków :zjarany: bo wyszło około 32l na dołek... Co się ziemii natargałem tam, to moje. Na poletku jest 17 dołków, odgrodzone zostały drutem kolczastym... Pestki z OS [MENTION=45323]indor_s[/MENTION] są w boxie narazie i mają się dobrze :) dwie mają po dwa dni jedna ma chyba 4 dni.
Na poletku już są : Auto Skunk od Pan Pestka, Auto Mazar od Pan Pestka oraz Girs scout cookies od Tanie sianie. Zerknąłem również na sezona z boxa, fajnie się rozkrzaczył, coś tam z niego będzie na jesień...

Zapowiada się pracowity sezon... Może w weekend zrobię duży update z obu poletek, narazie nie ma sensu, bo pogoda jest do dupy...
 
Ostatnia edycja:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,552
Buchów
3,812
Odznaki
10
Jedno pytanie,bo chyba nie wiem ocb... Astvit w oprysku,czyli coś co jest przeznaczone dla utrzymania korzenia i gleby w dobrej kondycji??? Mikroryzą też pryskasz planty??? Wiem że nawet producent coś pisze o oprysku,tylko odnoszę wrażenie że do pryskania są lepsze specyfiki,mniej zapychające dysze spryskiwacza i lepiej działające na roślinki
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Mały upik z Ugoru

Dziś same automaty

Jak pewno zauważycie rozbieżność odmian dość spora. Automaty niektóre wskoczyły na flo. Ogólnie mają po około 40-50 cm wysokości.
Część jeszcze leży pod lampą, na część czekam z OS. Jak dotrą, to wrzucę na watę.
Pogoda się chyba poprawi, po ostatnich deszczach, troszkę późno... trudno, taki klimat mamy...

Po kolei

Poletko 17 dołków z ziemią kupną. Dołek ok 30 litrów każdy (poniosło mnie z łopatą). Przy przesadzaniu oczywiście oprysk z asahi + Mikoryza pod bryłę korzeniową.



Jack Herrer ( Hemp Brothers z OS [MENTION=45323]indor_s[/MENTION] ) - teamu upierdzieliłem jeden listek, jak wyciągałem doniczkę z boxa...



Low Afghan ( Hemp Brothers z OS [MENTION=45323]indor_s[/MENTION] )



Amnesia ( Hemp Brothers z OS [MENTION=45323]indor_s[/MENTION] )



To narazie tyle, jeżeli chodzi o Open Seed z automatami.

Teraz cała reszta bandy automatów...

Critical 2.0 od Pana Pestki



Cream Candy od Pana Pestki



AK47 (1) od Pana Pestki



AK47 (2) od Pana Pestki



Skunk (1) od Pana Pestki



Skunk (2) od Pana Pestki



Mazar od Pana Pestki



Pineapple Express od Pana Pestki



Bubble Gum od Pana Pestki - Coś tam zaczyna pokazywać



AK47 Tanie Sianie



GSC (1) Tanie sianie



GSC (2) Tanie sianie



GSC (3) Tanie sianie



Auto Duck



Narazie roślinki się muszą zebrać po ostatnich ulewach. Niewiele jest do zobaczenia... Daję im narazie spokój, niech sobie spokojnie rosną. Jak nie będzie potrzeby, to pewno upik za 2 tyg z Ugoru.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
UPik z Bunkra

Na szybkości byłem zobaczyć, czy stan roślin się poprawił. Wygląda na to, że panny mają się dobrze i mimo, że pogoda była fatalna, nie wykazują większych niedonorów. Tak czy inaczej, walka trwa i ja się nie poddaję.

Kilka sztuk jeszcze jakieś niedobory pokazuje, ale w piątek lub w sobotę mam w planach podskoczenie z opryskiem (o ile pogoda pozwoli).
Oprysk z mocznika (4%) + Asahi (1%) + Calmag (3%). Dodatkowo myślę nad zmierzeniem PH gleby dla sztuk, które jeszcze coś tam pokazują, że im brakuje i ewentualnie podsypię dolomitu. Także dłuższa wizyta się szykuje.

Udało mi się cyknąć fotki. LST ładnie pozwolił rozkrzaczyć panny (niektóre bardziej, inne mniej) i zastanawiam się, czy nie dognę ich jeszcze troszkę. Co sądzicie?

Miejscówka ładnie doświetlona. Szkoda, że słonka tak mało było ostatnio. Mogły być mutanty - tak myślę. Mamy rok, jaki mamy. Trudno. W przyszłym może będzie lepiej.

Czas na fotki:

Miejscówka (ogólny pogląd na roślinność na spocie, panny dość zakamuflowane, z nieba raczej nikt się nie domyśli) :





(w weekend będę robił porządki, czyli ścinanie okolicznych roślinek i takie tam zabiegi pielęgnacyjne + podsypanie odstraszacza na zwierzynę w koło).
Ogólnie zastosowanie drutu kolczastego przyniosło zamierzony efekt. Narazie żadna roślinka nie została podgryziona. Ślimaków też brak. Z miejscówki jestem bardzo zadowolony.
Jedyny problem, to się tam dostać. Sporo krwi tracę, zawsze jestem bardzo podrapany i zakrwawiony. Wchodząc na miejscówkę dziś, już na wejściu czułem specyficzny zapach roślin konopnych.
Jak zaczną kwitnąć, to będzie pewno masakra, ale jeszcze chwilę pewno to potrwa :D

Roślinki:

Blue Caramel - Fast - BigSeed Bank (1)



Blue Caramel - Fast - BigSeed Bank (2)



Blue Caramel - Fast - BigSeed Bank (3)



Blue Caramel - Fast - BigSeed Bank (4) - ta panna ostro pnie się w górę. Prócz FIM zero naginania, nie ma na to już raczej szansy. Łodyga coraz grubsza.





Big Bud - Fast - Pan Pestka Crew (1)



Big Bud - Fast - Pan Pestka Crew (2)



Big Bud - Fast - Pan Pestka Crew (3)



Big Bud - Fast - Pan Pestka Crew (4)



Big Bud - Fast - Pan Pestka Crew (5)



White Russian - Fast - Pan Pestka Crew (1)



White Russian - Fast - Pan Pestka Crew (2) - Ten się pięknie rozkrzewił. Ma sporo szczytów. Fim i naginanie na niego dobrze działa.



White Russian - Fast - Pan Pestka Crew (3)



White Russian - Fast - Pan Pestka Crew (4)



White Russian - Fast - Pan Pestka Crew (5) - to ta sztuka, która ucierpiała w transporcie. Zebrała się i sobie weguje



OG Kush - Fast - BigSeed Bank



Easy Sativa x Passion - Sezon - BioGenetic (całkiem ładnie idzie, mimo, że późno wysadzona. Dobre geny. Myślę, że w przyszłym sezonie się zainteresuję innymi odmianami może)



Podsumowując moje ruchy:

- Dziś na poletko lecą kolejne automaty (3 sztuki)
- Czekam na pestki auto z OS od Gnomes Garden (będzie rozstrzał fajny)
- Każdy autmat na Ugorze dostanie na start Biotabs i Mikoryze (lecę organikę) oraz na czas wegowania w boxie dostaje co drugie podlanie nawóz na ukorzenianie

- W weekend pielęgnacja spota BUNKIER (zdjęć nie będę dawał, bo wielkie zmiany nie zajdą)

- Planuję wyjazd na 2 tygodnie z 2 tygodnie, zatem kolejny up pewno w sierpniu. Na czasu urlopu nikt nie będzie doglądał roślin. Podsypię bat guano i niech się dzieje wola nieba... Poradzą sobie bezemnie.

Co sądzicie? Będzie coś z tego? :eek:mn:

Oby do ścinki z fartem. Myślę, że się uda :)
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Na pewno coś z tego będzie ;) widać że niczego im nie brakuje, teraz tylko żeby pogoda dopisywała i myślę że sezon będzie mógł uważać za udany ;)
PoZDRawiam!
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Niektóre dostaly fim i lst. Pisze przy zdjęciach :D
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Dobrze sobie radzą, widać, że warunki już unormowane i nic ich nie blokuje.
Blue Caramel roślina nr(4) - już możesz myśleć o podpierającej tyczce (przez resztę lipca i sierpień na pewno podrośnie) - szkoda jakby ją na koniec flo połamały wichury lub gradobicie.

Powodzenia
Oby wszystko szło zawsze zgodnie z planem.
Tymczasem.
:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół