nasiona marihuany

Quaker - Out2020 - FAST, AUTO, SEZON

Wyszukiwarka Forumowa:

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Wszystko fajnie ogarnięte będę zaglądać powodzonka
 

Freshkush

New member
Rejestracja
Kwi 30, 2020
Postów
2
Buchów
0
widzę że u ciebie czysto, ładnie i starannie na spocie
wprowadzenie też starannie i zacnie zrobione, tak trzymaj do końca
jakość pełną miarą u ciebie nic na odpie****
powodzenia na wojnie z prohibicją do samej ścinki
zdrówko


ta i szczególnie ten styropian w ziemi :jprd:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
ta i szczególnie ten styropian w ziemi :jprd:

Zobaczymy, czy sie sprawdzi. Na moje oko fajnie rozluźnił ziemię i mam nadzieję, że da radę. Możesz się nabijać z pomysłu, łapać za głowę czy pisać ja pier***ę... nie ważne jak zaczynasz. Ważne jak kończysz...

Na dziś przygotowałem mały update z sezonówką, która miała być automatem. AK47 z automata ma się całkiem dobrze, rośnie sobie.

Jutro wrzucę update dla automatów. Dziś padał deszcz, leciał grad... ciekawe, co będzie z roślinami. Mam nadzieję, że nie ucierpiały za bardzo po tym gradzie...

 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Witajcie,
Nadszedł czas na mały up. Tym razem z Ugoru - Rośliny automaty. Rośliny nie tak dawno wysadzone na spot, ale dość słabo idą w górę. Średnio jestem z nich zadowolony.
Dodatkowo jeden Auto Duck został zjedzony przez sarenkę. Kiełkuję już alternatywę na to. Dodatkowo niektóre coś zaczęło podjadać, muszę lecieć z opryskiem.
Wczoraj srogo padało i leciał grad. Ogólnie w tym roku pogoda nie rozpieszcza...
Po kolei zatem.

Auto duck 1


Auto duck 2


Auto duck 3


Auto duck 4 (Ta raczej będzie spisana na straty, wleciała jako pierwsza z początkiem maja i ogólnie marnie rośnie). Może zerwę i wykiełkuję nową. Sorry za jakość fotki, coś nie złapało ostrości.


AK47 1 (Pan Pestka)


ak47 2 (Pan Pestka)


AK47 3 (Tanie Sianie) - Tutaj widzę, że roślinka jest bledsza od reszty. Myślicie, że podsypanie Bat Guano pod nią załatwi sprawę?


Girls Scout Cookies 1 (Tanie Sianie)


Girls Scout Cookies 2 (Tanie Sianie) - ta idzie idealnie od samego początku. Ma panna potencjał.


G13 (Pan Pestka) - zbiera się powoli. Dość późno poszła do kiełkowania (tak samo jak AK47 od Pana Pestki)


Bubble Gum (Pan Pestka) - podobnie jak wyżej. Zaczyna się zbierać. Też dość późno na spot wylądowała.


Plan na następne odwiedziny:
- Troszkę przyciąć trawę przy samych sadzonkach
- Oprysk na robactwo
- Podratowanie AK47 od Tanie Sianie.
- Zmierzenie PH gleby (może tu jest problem z AK47)

Pozdro!
 
U

Usunięty 70681

Guest
Powodzenia ! Dużo czasu jeszcze dadzą radę . Oby słońce zawsze świeciło nad Twoim spotem ! ;)
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Moje af-y też idą tak sobie ;/ na weekend planuję odwiedziny, ale póki co nie jestem zadowolony. Być może Mazary mnie zaskoczą, bo były trochę później wysadzane.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
BUNKIER

Byłem dziś odwiedzić spot. Przed wejściem nie wiedziałem czego mogę się spodziewać, ale wyszło na to, że roślinki całkiem nieźle sobie radzą. Na moje oko mają już ponad 50 cm wysokości.
Następnym razem (za pewno około tydzień wezmę miarkę i sprawdzę). Panny nie potrzebują nawozów. Wyglądają zdrowo i całkiem podrosły od ostaniego razu (mimo pochmurnej pogody).
Nie wszystkie panny poczyniły duży progres, ale jeszcze powinny się zebrać. Mam nadzieję, że pogoda będzie coraz lepsza. Noce już są bardzo ciepłe, to napewno im służy.
Idąc na spota strasznie się pociąłem tymi krzakami. Śladu zwierzyny na spocie brak. W planach mam za około 2 tygodnie drugi raz rozsypać odstraszacz na sarny przy wejściu, które nie jest ogrodzone drutem kolczastym.
Po drodze napotkałem sporo śladów saren. Ostro sobie tutaj w okolicy poczyniają:


Porobiłem kilka zdjęć pannom, żeby pokazać Wam progres jaki poczyniły. Troszkę wyczyściłem w koło, bo pozarastało co widać na początkowych trzech roślinach. Po zrobieniu zdjęć oczyściłem koło dołków.

Blue Caramel - Bigseed Bank - Fast - 1



Blue Caramel - Bigseed Bank - Fast - 2


Blue Caramel - Bigseed Bank - Fast - 3



Blue Caramel - Bigseed Bank - Fast - 4 (ten narazie jest najbardziej dorodny z wszystkich)



Big Bud - PanPestka - Fast - 1



Big Bud - PanPestka - Fast - 2



Big Bud - PanPestka - Fast - 3



Big Bud - PanPestka - Fast - 4



Big Bud - PanPestka - Fast - 5 (ten był wysadzany w tym samym terminie, co Easy Sativa x Passion)



White Russian - PanPestka - Fast - 1 (na fotce może nie widać, ale ten ma ogromne liście - Monstrualne)



White Russian - PanPestka - Fast - 2



White Russian - PanPestka - Fast - 3



White Russian - PanPestka - Fast - 4



White Russian - PanPestka - Fast - 5 (ten oberwał podczas transportu, ale się zebrał i wygląda na to, że coś z tego będzie)



OG Kush - Bigseed Bank - Fast



Easy Sativa x Passion - BioGenetic - Sezon (tego najpóźniej wysadziłem)



Jak widać na fotkach, idzie powolutku do przodu. Serce się raduje :)

Pozdro i z farcikiem!
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Siemano
Wyrwij trochę tych chwastów te krzaki nie muszą być aż tak zaciśnięte na tym etapie pasowało by im trochę wolnego miejsca

Co to są za białe kulki i czemu tak dużo ?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć,
Wysprzątałem. Na początku posta o tym wspomniałem. Te kulki to styropian zmieszany z ziemią. Robiłem to przy sadzeniu, troszkę byłem zjarany i na koniec mi się wysypało na powierzchnię. Zabrakło mi perlitu i improwizowałem.

Dzięki za komentarz.

Pozdr.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Cześć,
Wysprzątałem. Na początku posta o tym wspomniałem. Te kulki to styropian zmieszany z ziemią. Robiłem to przy sadzeniu, troszkę byłem zjarany i na koniec mi się wysypało na powierzchnię. Zabrakło mi perlitu i improwizowałem.

Dzięki za komentarz.

Pozdr.

Trochę się to rzuca w oczy... Nie ma potrzeby sypać aż tyle tego . Nie wiem czy jest sens w ogóle sypać styropian .
Wystarczy dobrze przekopac ziemię żeby napowietrzyc i ma być ... mogłeś użyć również piasek jak nie ma nic lepszego pod ręką.

Ale ogólnie spoko zobaczymy co z tego wyjdzie
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Zaczynają startować ;) Jak tam Twoje af-y ?

Wiesz co, nie zaglądałem. Nie chcę wydeptywać ścieżek. Zostawiam je, zaglądnę pewno koło wtorku może środy i cyknę kilka fotek. Podsypałem jednemu AK trochę bat guano. Następnym razem sprawdzę PH gleby, bo ten dołek akurat jest od zeszłego roku. W lutym lub marcu podsypałem obornika granulowanego a potem w kwietniu wrzuciłem ze dwie garści dolomitu i 15g hydrożelu. Wszystko wymieszałem.

Co ciekawe GSC jest w identycznej mieszance i jest ok...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Spot Ugór

Byłem się przejść i postanowiłem zrobić kilka fotek Lumixem za 40 złotych. Wyszły może nie za dobre foty, ale czego się spodziewać za te kilka złotych...

Sytuacja z automatami odstaje sporawo, ale nawet jakby towaru miało być mało, to i tak jest warto.

Na początek idą Ducki Auto. Radzą sobie śreniawo, ale do jesiennego palonka przy kominku nie ma co narzekać. Jutro w upie wrzucę ciekawoskę, będzie ciekawie, ale nie mam fotek, więc na jutro to zostawię.

Z 5 plantów w placu boju zostaje 3 szt, więc średniawo. Palenie mocowo nie jest mocne, ale resztę po paleniu dopełnią browce:






Z kaczkami uznaję, że zostało sztuk 3 z 5. Niestety jedną sztukę opie****ił mi prawdopodobnie zając. Chujka widziałem i spłoszyłem podczas ostatniej wizyty, najwyraźniej nic to nie dało.
Nie jestem w 100% pewien, ale myślę, że to on. W miejsce wyrwania planuję wrzucić Mazara auto od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] . W miejsce kaczki, która stoi od Marca planuję kolejną, która właśnie się kiełkuje.

Idąc dalej polami i lasami trafiam na poletko z automatami AK47. Mimo, że chęci mam zacne, odczuwam lekką niechęć, że po ilości whisky i THC chyba zasne.
Po takiej ilości byłem w stanie znaleźć tylo 2 rośliny, trzeciej nie znalazłem mimo niezłej rozkminy... AK47 Auto od Panpestka się tylko narazie ostało...




Rośliny może małe, ale nadal ocalałe...
Przechodząc do mej dumy, Girls Scout Cookies, to całkiem piękne i dorodne, jak na swój wiek krzeczuny:




Niestety G13 opie****iły sarenki. W tej FR nie będą zaprezentowane jej wdzięki.

Ostaje się z mikro boxa sezonówka. AK47 wyrosła z automata mała krówka. Rodzi sobie nieźle i do pasa już wyrosło bydle. Dostała dziś na każdy szczyt toping, zobaczymy co z tego wyrośnie, czuje napewno odemnie spory doping...





Bubble gum radzi sobie całkiem dobrze, od posadzenia odbił troszkę. To utwierdza mnie w fakcie: następny up auto, nie wcześniej niż za 2 tygodnie...




Ostatnia fotka pokazuje, jakie mam szczęście. Dzik przyszedł blisko sezonówki AK47 i zrobił rozpierdziel...




Podsumowując status jest taki, na placu boju auto zostają następujące krzaki:

3x duck auto
2x AK47 (panpestka)
2x Girls Scout Cookies (tanie sianie)
1x Bubble Gum (panpestka)

oraz sezon niedaleko (AK47 auto, który okazał się sezonem) - ma około metra wysokości i dziś dostał topping na wszystkie 7 szczytów...

To będzie na dziś tyle, następnym razem ze spota bunkier fast badyle...
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Niewiele się dzieje, ale wrzucam małe info, bo jednak coś tam się wydarzyło.

Najważniejszy news: nowe automaty w drodze.
Zamówiłem u [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] trochę odmian. Sprawa wygląda następująco:

- Zkittlez auto od panpestka.pl (2szt)

-Pineapple auto od panpestka.pl (2szt)

-Critical 2.0 auto od panpestka.pl (2szt)

-Cream candy auto od panpestka.pl (2szt)


oraz Skunk auto, który poleciał dziś do wody, zatem fotki brak.

Plan jest następujący:
-Wyrwać auto ducka, który stoi w miejscu i na jego miejsce wrzucić skunka auto
-W miejsce zjedzonego G13 wrzucam Girls Scout Cookies od Tanie Sianie (aktualnie GSC praży się pod światłem, wyszło na powierzchnie wczoraj)
- W dołki , które leżą luzem wskakuje jeszcze auto Mazar od panpestka.pl (Aktualnie praży się pod światłem, wyszło na powierzchnię przedwczoraj)
-dwa skunki, które kiełkuję wszkoczą obok AK47 oraz GSC
-wykopać kilka dołków (może z 6), które zapełnię automatami z OS.

Mam nadzieję, że uda się zrobić dwa rzuty automatów w tym roku.

Pogoda jest kompletnie do dupy, zatem up z bunkra pewno będzie po weekendzie, chyba, że pogoda pozwoli się przedostać jakoś do mojego miejsca fastów...
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Miałem kiedyś zkittleza w boxie, fajna odmianka dobrze oszroniona fajnie klepała, nie zawiedziesz się;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół